יש בשורה לחולמים על צמוד קרקע בתל מונד

יועצי הנדל"ן האחים שלומי ויוספי חזות, שמכירים לעומק את שוק הנדל"ן בתל מונד, מספרים על מצב השוק המקומי ושופכים אור על הפרויקטים שעשויים להגשים את החלום ההולך ונעלם של "בית במושב"

עומרי פרג', בשיתוף משרד התיווך "כאן נדל"ן"
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרטיות וסטנדרטים גבוהים. פרויקט ההרים
פרטיות וסטנדרטים גבוהים. פרויקט ההרים
עומרי פרג', בשיתוף משרד התיווך "כאן נדל"ן"
תוכן שיווקי

"ברוב המקרים, לקנות היום בית בתל מונד זה ממש להגיע לבאר ולא לשתות ממנה", כך מתארים האחים שלומי ויוספי את מצב שוק הנדל"ן ביישוב. "אתה נמצא באזור כפרי עם שלווה חלומית ומרחבים ירוקים מסביבך, ומנגד אין אפילו גינה קטנה ושקטה עם פרטיות, שאפשר לשתות בה את הקפה של שבת בבוקר".

אופי הבנייה במועצה המקומית תל מונד השתנה מקצה לקצה במהלך השנים ומי שמבקש למצוא בית צמוד קרקע על מגרש מרווח, כמצופה מיישוב כפרי באזור השרון, צפוי להיתקל בבעיה. "אם בעבר בתים בשרון ובתל מונד היו משתרעים על חצי דונם, במשך השנים השטח הצטמצם ל-330 מ"ר, כיום הצפיפות גדלה אף יותר ובשכונות החדשות בתל-מונד אפשר למצוא מגרשים בגודל מקסימלי של 200 מ"ר. המצב יוצר צפיפות שאופיינית לעיר סואנת ולא ליישוב בעל אופי כפרי", מסביר יועץ הנדל"ן שלומי חזות.

צוות "כאן נדל"ן"

הוא מוסיף כי "רוב יחידות הדיור בתוכניות הבנייה החדשות של תל מונד והיישובים הסמוכים, קדימה ואבן יהודה, עוסקות בבנייה רוויה. הבתים צמודי הקרקע כמעט בכל התוכניות העתידיות הם זן נכחד שהולך ונעלם. זה כבר ממזמן לא רק עניין של תקציב. אם אלילת המזל לא איתך כנראה שלא תצליח לקנות בית צמוד קרקע בתל מונד".

המקום המושלם למשפחה

לניהול חיי משפחה וקהילה בתל מונד, הממוקמת בליבו של אזור השרון האיכותי יש יתרונות רבים. תל מונד, המוקפת פרדסים ירוקים, היא בעלת מדד חברתי-כלכלי מהגבוהים בישראל ודירוג בתי הספר שבתחומה מתקרב לציון 10 המושלם.

התיכון ביישוב מופיע שנה לאחר שנה בצמרת הרשימה הארצית של שיעורי הזכאות לבגרות, עם זכייה נוספת ממש לאחרונה בפרס משרד החינוך הארצי, לאחר שנבחר כמצטיין בתחום הערכי, החברתי והלימודי. המועצה המקומית משקיעה תקציבים רבים בטיפוח חיי קהילה ובפעילויות בתחום החינוך והתרבות ביישוב. אין כל ספק שההשקעה הרבה הפכה את תל מונד עם השנים למקום האולטימטיבי לגידול וחינוך ילדים ונוער.

אין חכם כבעל ניסיון

האחים שלומי ויוספי חזות הם המייסדים והבעלים של משרד התיווך "כאן נדל"ן". המשרד נבחר השנה על ידי אתר מדל"ן ככזה שביצע את היקף העסקאות הגבוה ביותר באזור תל מונד ובמושבים הסמוכים. הבחירה מדגישה את התמחותו של המשרד בשיווק ובמכירה של בתים יד שנייה ושל פרויקטים חדשים בתל מונד ובמושבים באזור.

שלומי ויוספי חזות נולדו וגדלו בגוש תל מונד, ובשילוב הניסיון הרב שצברו בשוק הנדל"ן המקומי, הם יודעים בדיוק מדוע משפחות חולמות לרכוש בית בתל מונד: "הסיבות המרכזיות שבזכותן משפחות בוחרות בתל מונד הן ההשקעה בתחום החינוך, החתך הסוציו אקונומי הגבוה ובעיקר שלווה ואיכות חיים לצד נגישות לצירי תנועה מרכזיים בארץ".

"רבים חוששים ובצדק, לפספס את ההזדמנות של קניית בית צמוד קרקע חדש בתל מונד ובכך להבטיח למשפחתם רמת חיים גבוהה", מסביר שלומי. "מינהל התכנון והבנייה הבינו כבר מזמן שבית צמוד קרקע בימים אלה הוא בזבוז של משאב קרקע יקר באחד מהאזורים המבוקשים במדינה, והחלו לאשר בניינים עד תשע קומות. אופי הבנייה משתנה במהירות וכבר מאוד קשה למצוא בתים חדשים לקנייה על מגרשים גדולים".

מה הפתרון שאתם מציעים?
יוספי: "פרויקט ההרים בתל מונד הוא דוגמה קלאסית לנכס שאנשים חולמים עליו, נכס 'כמו של פעם' שכבר כמעט ואין כמותו. בפרויקט נבנות ארבע יחידות דיור על מגרש ענק של מעל דונם וחצי, כל יחידה נהנית מפיסת קרקע גדולה של כ-400 מ"ר, כמעט פי שניים מהמגרשים הקלאסיים המצויים בהרחבות וכוללת בריכת שחייה פרטית. הבתים מתוכננים באדריכלות מודרנית, בשכונה שקטה ואיכותית המלאה בריאות ירוקות עם פרטיות גבוהה ובמיקום סופר אסטרטגי למשפחה עם ילדים".

הוא מוסיף כי הדיירים בפרויקט ייהנו מסטנדרט בנייה גבוה ומפרטיות מוחלטת, שחסרים היום בצמודי הקרקע בשכונות החדשות. "הקסם של תל מונד והסביבה הוא איזון מושלם בין חיי קהילה חמים ומחבקים לבין שקט ופרטיות. בשנים האחרונות המשוואה קצת השתנתה ואופי הבנייה כבר אינו שם דגש על פרטיות", מסביר יוספי.

שלומי מצביע על יתרונות נוספים: "שכונת ההרים שבה ממוקם הפרויקט היא שכונה ותיקה המאופיינת באוכלוסייה איכותית. היא ממוקמת במרכז השקט והירוק של תל מונד, והמיקום המרכזי הוא ללא ספק הערך המוסף שמביא איתו פרויקט ההרים. המשפחות בפרויקט ייהנו מקרבה לבתי ספר וגני ילדים, מרכזי מסחר ופנאי והכול במרחק הליכה של מקסימום שתי דקות. כאחד שגדל בעצמו ביישוב כפרי אני מכיר מצוין את הנטל הכרוך בהסעות הילדים הלוך ושוב בבקרים ואחר הצהריים, המיקום של הפרויקט עונה על הבעיה ויאפשר לילדים להתנייד ללא שום תלות בהוריהם".

אין עוד פרויקט כזה

"אין כרגע בתים חדשים על מגרשים גדולים בתל מונד המוצעים למכירה ובטח שלא במרכז היישוב", אומר שלומי. "בשוק של היום מאוד קשה למצוא הזדמנות שכזו, אין שום פרויקט הדומה לפרויקט ההרים שאנחנו מביאים עכשיו לשוק ובעתיד הסיכוי למצוא נכס דומה אליו ישאף לאפס. בפרויקט ההרים הקונים יזכו להיכנס לבית צמוד קרקע חדש במיקום מושלם, בלי הפתעות ושיפוצים, וכל זה במחיר משתלם".

"מעבר לרכישה של בית פרטי על כל יתרונותיו, יש כאן גם השקעה מעולה עבור הרוכשים" מבהיר יוספי. "במהלך תקופת הקורונה ראינו זאת בבירור, בזמן שמחירי הדירות נעצרו ובמקומות מסוימים אף ירדו מעט, הביקוש ויחד איתם גם המחירים של צמודי הקרקע המשיכו לטפס. בתים צמודי קרקע חסינים ל'שינויי מזג האוויר' שכאלה. מה שמצביע על כך שמעבר לאיכות החיים, קונים כאן גם השקעה יציבה ובטוחה לטווח הארוך".

משרד התיווך "כאן נדל"ן"
כתובת: הדקל 43, תל מונד
טלפון: 3727*
שלומי חזות: 0526868192
יוספי חזות : 0526868193
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

בשיתוף משרד התיווך "כאן נדל"ן"