תקופת האבן

חברת אבן על אבן מציעה אבנים ובריקים לחיפוי וריצוף מסוג אחר: לבנים איכותיות שנבחרות בקפידה ומיובאות מאירופה

שחר אמאנו, בשיתוף אבן על אבן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חיפוי בבריקים
"חיפוי בבריקים הוא פתרון מצוין למי שרוצה להעניק לבית לוק אחרצילום: סטודיו רותם- מאור מויאל
שחר אמאנו, בשיתוף אבן על אבן
תוכן שיווקי

ב-12 השנה האחרונות הפכה חברת אבן על אבן לכתובת עבור רבים שמבקשים להשקיע בעיצוב ייחודי ויוקרתי לבית באמצעות בריקים שהחברה מייבאת ישירות מאירופה. אורלי קימה, המנהלת את החברה יחד עם בעלה שאולי, היא זו שבוחרת את הלבנים, בריקים חדשים שמיוצרים במפעלים, או בריקים מפירוקים מבניינים ובתים ישנים שבישראל עוברים תהליך של התאמה לשימושים שונים. החברה, שמקפידה על איכות חומרי הגלם, עובדת עם אדריכלים, מעצבים, לקוחות פרטיים ועסקיים, ולא פעם קימה מייעצת להם לאור ניסיונה הרב כמעצבת פנים. "חיפוי בבריקים הוא פתרון מצוין למי שרוצה להעניק לבית לוק אחר", היא אומרת. "סגנון הבריק מותאם לבית, לעסק ולאופי של הלקוח, אם בשלב התכנון ותחילת תהליך הבנייה ואם בהתאם לשינוי הוויזואלי שמבקשים להשיג לאחר מכן".

טאץ' של מעצבת

חברת אבן על אבן מפעילה סניף מרכזי גדול בעפולה ואחד נוסף בשוק הפשפשים ביפו. זה יותר מעשור שהיא מתמחה בייבוא בריקים ייחודיים מאירופה, שאותם היא מאתרת באמצעות ספקים מקומיים הדואגים למשלוח לישראל. שירותי ההתקנה של החברה מתבצעים בכל רחבי הארץ, ושירותי הייעוץ ניתנים בכל שלבי הביצוע של התהליך.

השימוש בבריק נותן אפשרויות נרחבות במגוון גדלים, סגנונות, שילוב במקומות שונים בבית ומחוצה לו, ולמעשה מעניק מראה ייחודי ומוקפד. כמעצבת פנים קימה נותנת ערך מוסף לאדריכלים ולמעצבי הפנים, כמי שיכולה לייעץ לא רק בבריקים, אלא גם בצבעים ובהרמוניה ועיצוב הבית. "אנחנו מייעצים גם בהתאמה של הריצוף לחיפויים ובחירת הצבע לבית", היא אומרת. "אנחנו מחזיקים אצלנו ספרייה של חומרים, מעבר לאבן או השיש, כך שאפשר לקבל כיסוי מלא לכל צורך עיצובי".

קימה מסבירה כי כבר בשלב התכנון יש להגדיר האם החיפוי יהיה בבריקים או באבנים, יש צורך להתייחס לפתחים כמו חלונות ודלתות וכיצד ניתן לשלב את הבריקים בתכנון האדריכלי, "כדי לחסוך עלויות נוספות ללקוח, שאם יידרש לעשות התאמות של האבן המבוקשת לאחר שהכל כבר נבנה, הוא עלול להיתקל בקשיים", היא אומרת.

כפרי או מודרני

את השדרוג בנראות שהביאה איתה אבן על אבן ניתן לראות במסעדות מובילות, בבתים יוקרתיים, בתי קפה וגם כפתרונות למקרים שבהם יש פגמים בקירות ויש צורך להסתירם. "באירופה הבריק משמש ממש לבנייה, בישראל הוא מיועד לעיצוב, ולכן אנחנו פורסים ומספקים את הבריקים על פי הבקשות של האדריכל והטעם האישי של הלקוח, בין אם בריקים מפירוקים בסגנון כפרי, פרובנס, טוסקנה, בריקים בסגנון ובגוונים מודרניים כמו אפור, שחור או לבן שהפכו יותר נפוצים בישראל בשנים האחרונות. ישנם בתים בעיצוב מודרני שכדי 'לשבור' את המראה מציבים באחד החללים בבית קיר בריקים שמרכך את האווירה", מסכמת קימה.

אבן על אבן
טלפון: 050-2851040

למעבר לאתר >>

בשיתוף אבן על אבן