אלקטרה פתרונות חניה: מענה מקיף לצרכים מגוונים

החיבור לחברת אלקטרה מעליות והמוניטין החזק של הקבוצה לצד סטנדרט השירות הייחודי, מבטיחים שהמתקנים של אלקטרה פתרונות חניה יסופקו בזמן, יפעלו כנדרש וילוו את הדיירים לאורך שנים ארוכות

גלי לויטה ליבוביץ
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מכוניות בחניון קומות
מענה מקיף לצרכים מגוונים
גלי לויטה ליבוביץ
תוכן שיווקי

בשנת 2019 נרשמו כ-3,600,600 כלי רכב מנועיים בישראל, כ-3,085,300 מתוכם פרטיים - גידול של 3% במצבת כלי הרכב לעומת 2018, כך על פי נתוני הלמ"ס. מאז שנת 2000 הצפיפות בכבישים המשיכה לגדול, הנסועה השנתית גדלה ב-73.2% ומצבת כלי הרכב זינקה ב-96.6%. לעומס המורגש בכבישי הארץ יש השלכות לא רק על הזמן שאנחנו מבלים בדרכים – הוא משפיע גם על מצוקת החניה ברחוב, בבנייני המשרדים, במתחמי המסחר ובבנייני המגורים.

Quad Vario אלקטרה פתרונות חניה - מתקן חניה אוטומטי מסוג - חוני המעגל 3 תל אביבקרדיט: Electra ParkingSolutions

"על פי תפיסת MaaS (Mobility as a Service), אינך נדרש להיות בעלים של רכב כדי להגיע ממקום למקום, באותו אופן שאינך רוכש תחנת כוח רק כדי לספק חשמל לביתך", מסביר שלום מימון, מנכ"ל חברת אלקטרה פתרונות חניה. "כדי לממש חזון זה נדרשות השקעות גדולות בתשתיות, שלוקחות זמן. עד שזה יקרה, כדאי למצוא מענה לסוגיית החניה לכלי הרכב הנוספים לכבישים מדי שנה, במטרה לנצל את המרחב באופן מיטבי וכדי לשמור על השטחים הירוקים, הציבוריים והמסחריים".

פתרון מושלם ומוכן להתקנה

אלקטרה פתרונות חניה פועלת כחברה בת של אלקטרה מעליות, המובילה בתחום המעליות בישראל וקיימת זה כ-75 שנה, והנה חלק מקבוצת אלקטרה, מהחברות המובילות בישראל, הנמנות במדד ת"א 35. החברה, שחרתה על דגלה את חוויית השירות, המצוינות והחדשנות, היא נציגתן הבלעדית בארץ של שלוש חברות מובילות בתחום פתרונות החניה: KLAUS multiparking מגרמניה, U-tron הישראלית ו־Autech Parking Systems מקוריאה. כך היא יכולה לספק מענה כולל, מושלם ומוכן להתקנה כמעט לכל תצורה של מתקני חניה - מערכות אוטומטיות וחצי אוטומטיות ומכפילי חניה מכל הסוגים.

"החיבור ליצרנים המובילים בעולם מאפשר לנו להציע מגוון פתרונות בבחינת One stop shop, המספקת פתרונות לפי נתוניו וצרכיו השונים של כל פרויקט, כמו גם יכולת להתגמש לפי הצרכים האינדיבידואליים של הלקוח", מסביר איל פרידמן, מנהל המכירות בחברה. "אנחנו מספקים פתרונות שלמים ומוכנים להתקנה, וכך, מלבד התקנת המוצר בשטח, אין צורך בהרפתקאות מיותרות ובעבודה נוספת כאן בארץ. כל מתקני החברה מתוכננים על פי דרישות התקן האירופי EN14010 ודרישות התקן הישראלי 5437".

אלקטרה פתרונות חניה שואבת יתרון עצום מהסינרגיה עם אלקטרה מעליותצילום: הילה רוזנקנוהף

אלקטרה פתרונות חניה שואבת יתרון עצום מהסינרגיה עם אלקטרה מעליות - המובילה בתחום בישראל. "שיתוף פעולה זה מאפשר לנו להרחיב את היצע המוצרים והפתרונות, למתוח את גבולות היצירתיות ולספק ללקוחותינו מוצרים טכנולוגיים מתקדמים. החיבור לקבוצת אלקטרה מבטיח יציבות לאורך זמן, החיונית בפרויקטים ארוכי טווח. אין ספק שאנחנו יוצאים נשכרים מהחיבור לקבוצה, שזוכה למוניטין בלתי מתפשר, כמי שעומדת בהתחייבויותיה ומספקת את הפרויקטים בזמן, במפרט הנדרש ועל פי התקציב", אומר מימון.

עם הפנים לעתיד

היצירתיות והגמישות האלו באות לידי ביטוי גם בפתרונות ובהתאמות לרכבים חשמליים. כניסתם המהירה לשוק המקומי הציפה את הצורך למצוא פתרון יעיל ומהיר לשילוב עמדות טעינה במתקני החניה, מענה שניתן כבר כעת על ידי החברה. "אנחנו מאמינים כי מדובר בפרמטר הכרחי בכל חניון", מסביר מימון. "מסיבה זו ובמטרה להתאים את פתרונות החניה שלנו לקדמה בעולמות הרכב, אנו מספקים חניה עם עמדות טעינה במתקנים רבים, ועובדים על פיתוח דומה בשאר המתקנים".

klaus multiparking trendvario6300 1920x1080px engקרדיט: Electra ParkingSolutions

מערכות החניה של אלקטרה מופעלות באמצעות שלט רחוק, צ'יפ או באמצעות אפליקציה ייעודית וידידותית, המאפשרת להזמין את הרכב מרחוק, עוד לפני שיורדים לחניה. האפליקציה, המיועדת לחניונים אוטומטיים וחצי אוטומטיים, מספקת מידע על השימוש במתקן, זמן הגעת הרכב ומיקום המשתמש בתור, מה שהופך את המערכת לידידותית במיוחד ונוחה לתפעול ולשימוש על ידי משתמשי הקצה.

חוויית שירות אחרת

ערך השירות טבוע ב-דנ"א של קבוצת אלקטרה, המתמחה בניהול פרויקטים במגזר הציבורי והפרטי. תהליך העבודה של החברה מול לקוחותיה מלווה על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שתפקידם לחבר ולקשר בין כל הגורמים העוסקים בפרויקט, במטרה לגשר על פערים ולדאוג לניהול מקצועי ויעיל של תהליך העבודה - משלבי התכנון הראשונים ועד למסירת הפרויקט, וגם לאחר מכן. בחברה פועלת מחלקה לניהול פרויקטים, שמספקת תמיכה ושירות ליזמים ולקבלנים, לצד מערכות מידע ממוחשבות ומתקדמות המנהלות מעקב אחר כל פרויקט, כולל עדכון כל הצדדים בכל שלב בדרך, וליווי צמוד ואישי גם בעת מסירת הפרויקט ללקוח ולאחר מכן. לאחר ההתקנה המערכות נבדקות ומאושרות על ידי מפקח מוסמך של משרד התעשייה, המסחר והעבודה.

"אנחנו מספקים שירות כולל ומקיף החל משלב התכנון, במטרה להתאים את המתקן בצורה המדויקת והמיטבית. לראיה, כבר בעת סגירת ההסכם ובטרם מועבר המתקן לייצור, נציג החברה מעניק הדרכה מקצועית להכנת שטח ההתקנה במידות האפשריות, וממליץ על שינויים שישפרו את איכות המתקן. ההתקנה בפועל מבוצעת על ידי צוותים של החברה, בפיקוח וניהול איכות קפדני בהפעלת המתקנים. הלקוח פוגש את חוויית השירות המצוינת שלנו גם בעת מסירת המתקן למשתמשי הקצה, קרי הדיירים, שמקבלים הדרכה אישית שכוללת דגשי בטיחות והתאמה של המתקן לרכב הפרטי. גם לאחר המסירה יחידת השירות שלנו מלווה את משתמשי הקצה לאורך שנים".

יחידת השירות של אלקטרה פתרונות חניה כפופה לאלקטרה מעליות ומציעה שירות העומד בסטנדרטים הגבוהים המקובלים בקבוצה. מוקד השירות מספק מענה 24/7 בכל ימות השנה, וכולל מערכות מידע וניהול מתקדמות המבטיחות שהקריאה נסגרת לשביעות רצון הלקוח. "היתרון הבולט של אלקטרה פתרונות חניה הוא בעובדה שהיכולת שלנו מבוססת על הניסיון רב השנים של קבוצת אלקטרה, שמבטיח כי המתקן יגיע בזמן, יהיה מתאים לשטח ויעבוד כמו שצריך לאורך זמן", מסכם מימון.

למידע נוסף אודות אלקטרה לחצו כאן >>