די.איי.אן.די צפון: מהיצרניות הגדולות בישראל בתחום העיבוד השבבי לתעשייה הרפואית

החברה הישראלית המספקת מוצרי עיבוד שבבי לתעשיות רפואיות, ובכללן עבור התחום הדנטאלי והאורתופדי, מציגה עליונות מרשימה בזכות תמהיל מוצרים מנצח על בסיס טכנולוגיות מתקדמות

גיא פישקין בשיתוף די.איי.אן.די תעשיות מתכת צפון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אולם הייצור
אולם הייצורצילום: שירן יעקב
גיא פישקין בשיתוף די.איי.אן.די תעשיות מתכת צפון
תוכן שיווקי

עברתם השתלת שיניים לאחרונה? נזקקתם במקרה לניתוח אורתופדי שכלל קיבוע באמצעות ברגים? ראשית כל, אנו מאחלים לכם בריאות איתנה. שנית, סביר להניח כי בגופכם נמצאים חומרים שיוצרו על ידי חברת די.איי.אן.די, צפון חברה ישראלית מובילה המלווה מזה למעלה מ-16 שנים את התחום הדנטאלי והאורתופדי בארץ ובעולם.

יוסי נהון, מנכ"לצילום: יוליה מחניקוב

החברה בניהולו של יוסי נהון, ביססה את מעמדה כאורים ותומים בתחום העיבוד השבבי עבור התעשיות הרפואיות, תוך התמחות נקודתית בייצור של שתלים וברגים המיועדים לצרכים מגוונים.

יתרה מזאת, די.איי.אן.די צפון משמשת כקבלנית משנה לטובת ייצור חלקים רפואיים בהם נעשה שימוש תכוף בניתוחים בבתי חולים ומוסדות רפואיים מובילים.

החברה הפועלת ממקום משכנה בגן התעשייה תפן שבגליל, ניצבת בחזית החדשנות עם למעלה מ-40 מכונות ייצור בטכנולוגיית SwissType המתקדמת המשתרעים על פני כ-2,000 מ"ר. מכונות אלו הפועלות לאורך כל שעות היממה, ניחנות בפעילות המתבצעת בעת ובעונה אחת במספר צירים מקבילים אשר מסייעים לשדרוג תהליך העיבוד השבבי לכל אורכו.

אוטומציה וציוד מתקדם
פעילותה של די.איי.אן.די צפון דוגלת ביצירת מוצר שלם המותאם אישית לפי צרכי הלקוחות, החל משלב הפיתוח ועד לאריזה סטרילית בחדר נקי. בסיומו של התהליך מתקבל מוצר מוגמר עבור עשרות לקוחות קצה מכל רחבי העולם, ביניהם מארצות הברית, גרמניה, צרפת ועוד. מעבר לכך, מספקים בחברה שירותים של פיתוח מוצרים עד לשלב הייצור ההמוני, בשילוב שירותי ריסוס חול וכימיה ועד לאריזה נקייה.

המפעל בגן התעשייה תפןצילום: שירן יעקב

"אנחנו מתגאים בעצם היותנו אחת מהיצרניות הגדולות בישראל בתחום העיבוד השבבי לתעשייה הרפואית, המספקת כ-550 אלף שתלים בכל שנה", מספר נהון. "המספרים הללו הם לא דבר של מה בכך, אלא פועל יוצא של שימוש בהון אנושי איכותי וסביבת עבודה דינאמית ועל בסיס טכנולוגיות מתקדמות, יחד עם שימוש באוטומציה וטכנולוגיה חדשנית כחלק בלתי נפרד מתפיסת העבודה שלנו".

בדי.איי.אן.די צפון מציינים כי הם פועלים לספק מנעד רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, תוך שימוש בכלל התקנים הנדרשים, לרבות התקן הרפואי המחמיר 13485ISO ותקן CE האירופאי. בנוסף, נהנית החברה מאישור יצרן של מנהל המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA, נתון משמעותי המוביל אליה לקוחות שונים מרחבי ארצות הברית.

"צברנו מוניטין יוצא דופן לאורך השנים מול קהל לקוחות מגוון. כל אחד מהם יודע כי הוא יכול להגיע לבקר במפעל באופן חופשי, לבצע סמינרים בתחומו וכמובן לחנוך את מפעל הייצור ולבחון מקרוב את התהליך הקפדני עד לקבלת המוצרים הייעודיים המשמשים אותו. אצלנו זו אינה קלישאה, שכן כל לקוח מרגיש אצלנו בבית", אומר נהון.

החזון: "להיות חברה ישראלית בעלת אוריינטציה בינלאומית"
קו המוצרים הדנטאליים עליהן אמונה די.איי.אן.די צפון מורכב מקטלוג מוצרים רחב היקף, הכולל בין היתר, שתלים מסוגים שונים, מפתחות לשתלים, חלקי על, מבנים, ועוד. מוצרים אלו מיוצרים בתהליך עיבוד שבבי מדויק, המתבצעים באמצעות 40 מכונות משוכללות שמצליחות לדייק את המוצרים, כולל חלקים עדינים במיוחד.

בין השירותים הבולטים שמבצעת החברה וממצבים אותה כשם דבר בתחומה, ראוי לציין ייצור של שתלים לשיניים וחלקי על, חלקים אורתופדיים וכן אביזרים המיועדים לרופאים וחדרי ניתוח, המתבצעים בתוך מעבדה לטיפולי שטח חומצית מסוג SLA. ו-RBM.

עוד מציגים בדי.איי.אן.די צפון הצלחות מרשימות עם לקוחות בתחום האורתופדי והכירורגי, כולל פטנטים ייחודיים, כדוגמת מכשור מתקדם המסייע בביצוע ניתוחים מורכבים במיוחד.

בד בבד, מציגים בחברה הקפדה יתרה על אספקת מוצרים בתהליך ייחודי שאינו מזיק לסביבה. "אנחנו מאוד מקפידים על כל נושא הנראות, בדגש על טיפול בשפכים ועמידה ברגולציה על בסיס הרישיונות הנדרשים. כחברה רפואית ששמה לעצמה את הצורך להתנהל בסטנדרט הגבוה ביותר, אנו נחושים לקדם תהליכים ירוקים, שהם חלק בלתי נפרד מהערכים המובילים אותנו", כך לדברי נהון.

לאן מועדות פניה של די.איי.אן.די צפון?
"אנחנו נחושים להמשיך ולהתפתח ללא הרף. הרצון הוא להגדיל את סל המוצרים שלנו, ובכך לספק ללקוחות פתרונות נרחבים, כולל בתחומי ההשחזה והדפסות תלת-ממד. נמשיך לעשות את המיטב על מנת לשמר את מעמדנו כחברה ישראלית מובילה בעלת אוריינטציה בינלאומית אשר תעמיק את אחיזתה בתחום הייצור עבור הקהילה הרפואית בארץ ובעולם".

טל. 04-9873393

בשיתוף די.איי.אן.די צפון