תיווך נדל"ן בנתניה: ליווי מקצועי בעסקה של חייכם

אנשי תיווך הנדל"ן בנתניה שמכירים היטב את השכונות והנכסים, מאתרים לא פעם הזדמנויות עבור הלקוחות, ומעניקים ליווי מדויק עד להשלמת העסקה של קניית או מכירת נכס

שרית ליבנה-אשכנזי, ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום קו רקיע של נתניה
תיווך נדל"ן בנתניה: להכיר את השוק המקומיצילום: shutterstock
שרית ליבנה-אשכנזי, ניבה שור
תוכן שיווקי

עסקאות של קניית או מכירת נכס כרוכות בלא מעט פעולות שחייבות להיות מדויקות. לשם כך יש צורך בליווי מקצועי, הן בשיווק ואיתור הלקוחות או הנכסים, הן בהערכת שווי הנכס והן בהשלמת העסקה כך שתהיה ההוגנת והטובה ביותר.

יתרון נוסף הוא הכרת שוק הנדל"ן המקומי, באופן שיכול לסייע באיתור לקוחות או נכסים. אנשי הנדל"ן המקומיים בנתניה מכירים היטב את האזורים, השכונות והנכסים ויכולים לאתר הזדמנויות עבור לקוחותיהם. הכירו את המתווכים המקומיים: HOUSE PLANET ו-Dov Group.

HOUSE PLANET: לתת ביטחון ללקוח שהוא בידיים של מקצוען

"כשאדם זקוק לייצוג משפטי הוא פונה לעורך דין, כשהוא צריך לתקן את הרכב שלו הוא פונה למוסך מורשה, כך ראוי שיהיה גם בענף הנדל"ן. מתווך נדל"ן זה מקצוע שהמהות שלו היא לתת את השירות הטוב ביותר לקונה ולמוכר, ולעשות זאת עם הכלים הנכונים תוך יושרה והגינות מירביים. מי שהוא לא אדם ישר במהות שלו לא נמצא במקצוע הנכון", אומר ירין נבון, בעלים ומייסד משרד התיווך בנתניה HOUSE PLANET, המתמחה בנכסים פרטיים ומסחריים וליווי משקיעים.

"להיות מתווך נדל"ן זה הרבה מעבר לייעוץ לגבי נכסים. המתווך מצוי בחזית של הרבה מאוד התנגדויות וצריך לקיים משא ומתן הוגן שיגשר על ניגוד אינטרסים של קונה-מוכר, באופן ששני הצדדים יהיו מרוצים, וזו אומנות לשמה", מוסיף ירין.

"חוסכים לבעל הנכס דאגות"

לאורך השנים פגש ירין לא מעט בעלי נכסים שביקשו למכור בעצמם את הדירה או הבית שלהם, אך החזיקו בדעה שהם יכולים לעשות זאת בעצמם ובכך לחסוך את עמלת התיווך. ברובם המכריע של המקרים הם נוכחו לדעת שזאת הייתה שגיאה. הם לא ידעו לתמחר נכון הנכס שלהם והבית שלהם הפך לתחנת רכבת. "מי שלא בקיא ברזי המקצוע עלול לתמחר את הדירה או הבית שלו בהסתמך על מה שהוא קורא באופן מקרי באתרי נדל"ן ציבוריים למיניהם, או כמו שהשכן ממול תמחר, אך תמחור נכון בנוי על מספר רב של פרמטרים שהאדם הממוצע כלל לא מודע להם", מסביר ירין, "יתרה מכך, הקונה יגיע בשלב כלשהו עם שמאי מטעם הבנק שיעריך את הנכס לטובת המשכנתא. לא פעם בשל תמחור שגוי יש פערים גדולים – נמוך או גבוה משווי הערך, מה שעשוי לטרפד את העסקה".

ירין נבוןצילום: מיקי בוחבוט

עוד מוסיף ירין, כי ברגע שהדירה יוצאת לשוק ללא תיווך, בעל הנכס מתמודד לא פעם עם זרם שוטף של מתעניינים עליהם הוא אינו יודע דבר. "נכנסים אליו הביתה אנשים שאין לו מושג מי הם ומה הכוונות שלהם. כשמתווך מנהל את העסקה הוא זה שיעשה את הסינון הראשוני, יבדוק מה הצרכים של הקונה ויראה אם הנכס יענה לו עליהם, הוא יצלם תעודת זהות וישמור את הפרטים ואף יוודא שיש לו אישור עקרוני מהבנק. כל זה ועוד חוסכים לבעל הנכס הרבה מאוד דאגות, אך לא פחות חשוב מזה התהליך כולו הופך ממוקד וחוסך לו זמן יקר".

להגשים את החלום הנדל"ני

כאשר הלקוח של ירין הוא זה שמעוניין לרכוש נכס, הוא יעשה איתו בתחילה תשאול מלא שעל בסיסו יוכל לאתר עבורו את הנכס המתאים לו ביותר. בין היתר, הוא ישאל מה העדפות שלו לפי אזור או שכונה, האם הוא מעוניין בדירה בבניין רב קומות, דירת גן או בית פרטי, מה גודל המשפחה ומה הצרכים שלה וכדומה.

בנתניה יש מגון עצום של דירות ובתים פרטיים השונים במפרט שלהם, בגודל, בנוף הנשקף מהמרפסות וכמובן במחירים שונים, והמומחיות של ירין לעשות את השידוך הטוב ביותר בין הקונה לנכס. "לא פעם הקונה יבקש, למשל, דירה משופצת כדי להימנע מהשקעה נוספת בדירה, אבל הוא לא מוכן להתפשר על סוג המטבח. במקום שהוא יתרוצץ ממקום למקום אני הוא זה שעושה עבורו את הבדיקה ואביא אותו רק לדירה שתעמוד בכל הפרמטרים החשובים לו.

"המטרות ששמתי לפניי כשפתחתי את המשרד הן לעמוד לרשות הלקוחות שלי ולעשות עבורם את המיטב כדי שיגשימו את החלום הנדל"ני שלהם. אני פועל מתוך אהבת אדם ושמח שאני מצליח לעזור לאנשים מדי יום", מסכם ירין.

HOUSE PLANET טלפון: 053-2309999למעבר לאתר>>> למעבר לפייסבוק>>>

----------------------

Dov Group - שיווק, תיווך, יזמות נדל"ן

נוף משגע לים, קרבה לתל אביב ושכונות חדשות ומתחדשות הם רק חלק מהסיבות למגמת העלייה חסרת התקדים והביקוש לדירות בעיר נתניה, כפי שמסביר מתן דב, שמנהל את משרד דב גרופ. מתן הוא הוא יועץ ומשווק נדל"ן, וביחד עם אחיו רון דב, ליוו בעשור האחרון מאות לקוחות מרוצים, בעיר נתניה ובאזור כפר יונה והמושבים

"ישראלים ומשקיעים רבים מהארץ ומחו"ל הבינו את הפוטנציאל האדיר של נתניה"צילום: לה פוזה

"בשנים האחרונות ישראלים ומשקיעים רבים מהארץ ומחו"ל הבינו את הפוטנציאל האדיר של העיר נתניה – מיקום מושלם, עם מחירים נוחים יותר מתל אביב שנמצאת במרחק של 20 דקות בלבד. לצד השכונות המבוקשות והסמוכות לים כגון עיר ימים, אגמים ונוף הטיילת, עתידות לקום בעיר שכונות חדשות בשנים הקרובות", אומר מתן ומציין כי תקופת הקורונה והמחסור בהיצע הדירות, הובילו למגמת ביקוש גבוהה ולעליית מחירי הדיור בארץ כולה ובנתניה בפרט. לדבריו, "מחירי הדיור ימשיכו לעלות עקב המחסור הגדול בהיצע ובקרקעות לבנייה. בנוסף, המכרזים שהמדינה משווקת שוברים שיאים וזה בא לידי ביטוי במחירי הדירות. נוסיף לזה את מדד תשומות הבנייה שזינק משמעותית וכך על כל דירה חדשה שנרכשת יש לקחת בחשבון תוספת של כמה מאות אלפי שקלים".

יועצי נדל"ן שעובדים בשבילכם

קהל הלקוחות של משרד התיווך דב גרופ מורכב מקונים ומוכרים מהארץ ומחו"ל, הנדרשים ליחס והבנה מקצועית של כל תהליך העסקה. "עבור לקוח שמחפש לרכוש נכס, יועץ נדל"ן טוב יכול לכוון ולבחור את הנכסים בשכונות המתאימות, להקל בכל הבדיקות הנדרשות, כגון הוצאת נסח טאבו, ולערוך בדיקה מעמיקה של הנכס המבוקש. המתווך גם ידאג שהלקוח ישלם מחיר הוגן עבור העסקה שהוא מבצע", אומר מתן ומוסיף: "מוכר של דירה עלול ללכת לאיבוד מעומס של קונים פוטנציאלים, ולכן יועץ הנדל"ן יכול לעשות סינון נכון של רוכשים פוטנציאלים ולחשוף את הדירה לקהל גדול וממוקד יותר של לקוחות, לנהל את תהליך השיווק והמכירה של הנכס, ולדאוג לניהול נכון של מו"מ שיניב בסופו של דבר עסקה".

"הקשרים המקצועיים שצברנו מאפשרים לנו לפתור בעיות שעלולות לקרות במהלך העסקה"צילום: לה פוזה

מתן מסביר כי כאשר מדובר על רוכשים מחו"ל, נדרשת הבנה מקצועית וידע ספציפי בתהליך המיוחד של העסקה. למשל, תושב חוץ שרוצה לקנות דירה עם כסף שמקורו בחו"ל, לרוב יתקל בקשיים להכניס את הכסף לארץ: "כאן אנו יכולים לעזור ולפעול בסיוע בעזרת הגורמים המתאימים, על מנת לקדם את העסקה".

"לא רק מתווכים – דואגים לכם להכול"

במשרד דב גרופ דואגים לשווק ולהוציא לפועל את העסקה וגם לפתור את כל הבעיות שעלולות לצוץ בדרך. לדבריו של מתן, "אנו עושים הכל כדי למכור את הנכס בצורה הטובה ביותר. תכנית השיווק שלנו כוללת צילום הנכס על ידי צלם מקצועי ושיווקו בכל המדיות הקיימות וקידומו במעל ל-60 קבוצות, פרסום בהודעות וואטסאפ פרטיות לכל סוכני הנדל"ן בעיר עמם אנו עובדים בשיתוף פעולה, וכמובן הצגה של הנכס בפני עשרות רוכשים פוטנציאליים ממאגר הלקוחות הגדול שצברנו לאורך השנים".

הוא מוסיף כי חלק גדול מהצלחת העסקה תלוי ביכולת של יועץ הנדל"ן לנהל משא ומתן אפקטיבי ויעיל, לעשות את כל הנדרש כדי להוציא הצעת מחיר טובה ולהתאים בין הקונה הנכון לנכס המתאים. קשרים עם אנשי מקצוע נוספים מהווים גם הם גורם משמעותי בהצלחת העסקה. לדבריו, "הקשרים המקצועיים שצברנו עם השנים מאפשרים לנו לפתור בעיות שעלולות לקרות במהלך העסקה. למשל, הקו הישיר שאנו מחזיקים עם נציגי כל הבנקים מסייעים לנו לקדם אישורים עקרוניים למשכנתא, הקשרים שלנו עם עו"ד בעיר שיודעים לפתור הרבה משוכות בעסקאות מורכבות ועוד".

מתן מספר על עסקת שרשרת מורכבת אותה ניהלו לאחרונה, שכללה שלושה צדדים של קנייה ומכירה. "עסקה מסוג זה תלויה בהנעת העסקה הראשונה בשרשרת ושמירה מתמדת בכל רגע נתון על כל הצדדים בעסקה, מפני שאם אחת תיפול כל העסקה תיפול ביחד. במקרה זה, העסקה לא יכלה להתקיים ללא הסיוע שלנו ושל יועצי נדל"ן נוספים שעבדו איתנו על העסקה בשת"פ, והודות לטיפול רגיש ומקצועי, שקיפות מלאה ומחויבות טוטאלית להצלחת העסקה, עסקה זו לא הייתה יוצאת לפועל", אומר מתן ומסכם: "אנו עושים הכל על מנת שהעסקאות אותן אנו מובילים יצאו לפועל, מנהלים משא ומתן מקצועי ומכוון מטרה ודואגים לייצר הצלחות"

Dov Group- שיווק, תיווך, יזמות נדל"ן כתובת: הגביש 4 נתניה טלפון: 050-5515533למעבר לפייסבוק>> למעבר לפייסבוק עסקי>>

בשיתוף Dov Group - שיווק, תיווך, יזמות נדל"ן