שיווק דירות בצפון הישן של תל אביב: ליהנות מכל העולמות

לשלב בין מגורים באזורי יוקרה לצד קרבה למרכז האורבני, התרבות, המסחר ופנאי: אנשי המקצוע המתמחים בשיווק דירות בצפון הישן של תל אביב מסבירים כיצד הם מאתרים הזדמנויות ללקוחות

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צפון ישן
שיווק דירות בצפון הישן של תל אביב: דירות יד שנייה ודירות מפרויקטים של תמ"א 38צילום: shutterstock
מירי ורד
תוכן שיווקי

הצפון הישן של תל אביב מספק חוויית מגורים אחרת: דירות יוקרה מרווחות, בהן כאלה ששופצו במסגרת פרויקטים של תמ"א 38, לצד קרבה ללב האורבני הפועם, של מסחר, תרבות, בילוי ופנאי.

זאת הסיבה שלצד התפתחות השכונות החדשות בצפון תל אביב, רבים מבקשים להתגורר בצפון הישן, לצד אתרים ומתחמים שוקקים, הכוללים את כל מה שיש לעיר להציע: בתי קפה, מסעדות, מסחר ייחודי ומקומי, תרבות ואמנות.

גם באזור הצפון הישן, כמו בחלקים אחרים בתל אביב, יש צורך באנשי מקצוע שמכירים מקרוב את הרחובות, על מנת שיוכלו לאתר בהצלחה הזדמנויות ולהוביל לחתימת עסקה מוצלחת.

מה מציעים המתווכים ומשווקי הדירות בצפון הישן של העיר הלבנה? דרור פרי, בית פתוח – בית ממכר לנכסים, משיב.

בית פתוח – בית ממכר נכסים: "מקצוענות, שקיפות ויושרה"

משרד התיווך בית פתוח – בית ממכר נכסים, הממוקם בצפון הישן של תל אביב, ברחוב בזל 40, עוסק כבר יותר לעשור בתיווך דירות בצפון הישן, בצפון החדש ובמרכז תל אביב. המשרד שהוקם בשנת 2009 על ידי דרור פרי, חרט על דגלו לשרת את לקוחותיו במקצוענות, שקיפות ויושרה תוך עטיפת הלקוח וליוויו לאורך כל תהליך המכירה או הרכישה, כולל טיפול והסרת כל מכשול העומד בפני העסקה.

מכירים את העיר מקרוב. בית פתוח – בית ממכר לנכסיםצילום: עמית שיסל

המשרד שכל מתווכיו הם תל אביבים המכירים לעומק את העיר, מתמקד במכירת דירות יד שנייה ודירות בפרויקטים של תמ"א 38. "מגיעים אלינו לקוחות רבים שמתעניינים בדירות חדשות בפרויקטי תמ"א 38. אנחנו לוקחים אותם לשטח, נותנים להם סקירה מקצועית של הסביבה, ובמידה והם מעוניינים בנכס, אנו עורכים עבורם משא ומתן מול היזמים. מכיוון שמדובר בתהליך ארוך שלפעמים לוקח שנתיים או שלוש, אנחנו זמינים עבור הלקוחות שלנו גם לאחר החתימה על חוזה הרכישה ועד לקבלת הדירה. אגב, היזמים עצמם מתייעצים איתנו לא מעט לגבי הפרויקטים שלהם, ובפרט לגבי סוגי הדירות שכדאי להם לשווק ומחיריהן. אנחנו נמצאים כל יום בשטח ומטפלים במאות קונים ומוכרים ולכן אנחנו המקור הטוב ביותר עבורם למידע. אנו יודעים אילו דירות אנשים מחפשים בכל אזור, האם דרושות דירות של שתיים, שלושה או ארבעה חדרים, ומהו התמחור הנכון עבור כל דירה".

One Stop Shop – כל השירותים במקום אחד

במשרד התיווך בית פתוח – בית ממכר נכסים מספקים ללקוחות מעטפת כוללת של כל השירותים הדרושים לביצוע העסקה. "יש לנו בעלי מקצוע מהשורה הראשונה שאנחנו עובדים איתם לאורך זמן רב והלקוחות שלנו מאוד מרוצים מהם", אומר פרי, "עורכי דין, בודקי קרינה, מעצבי פנים, אדריכלים ושמאים מצוינים. לדוגמא, יש לנו שמאים שעושים עבודה נהדרת בהורדה של היטלי ההשבחה שעיריית תל אביב דורשת מהמוכרים בשל תכנית הרבעים".

עבור מוכרי הדירות הסוכנות מבצעת בין היתר מדידה של הנכס ושרטוט של תכנית אדריכלית קיימת בכדי לאפשר לרוכשים הפוטנציאלים להתרשם מה-Layout של הדירה ולוודא שהוא תואם להיתר המקורי. כאשר מדובר בדירות שמיועדות לשיפוץ, הסוכנות מכינה תוכניות אדריכליות עתידיות על מנת שמי שמגיע לראות את הדירה יוכל להתרשם מהפוטנציאל שלה ולהציע מחיר רכישה עבורה. בכך הסוכנות מגדילה עבור המוכר את הסיכויים למכור את הדירה ובמחיר מקסימאלי.

"אין מכשול שלא נסיר עבור הלקוחות שלנו"

בבית פתוח בית ממכר נכסים לא נרתעים גם ממקרים מורכבים ומטפלים בכל מכשול או אתגר בנחישות ובמקצועיות. "אנחנו מטפלים רבות במכירת נכסים שעברו בירושה", מספר פרי, "גם במקרים של יורשים רבים, אנחנו מצליחים לאגד את כולם ולגבש הסכמות על המחיר. לאחרונה מכרנו נכס עם 17 יורשים והעסקה התנהלה בצורה יוצאת מן הכלל".

יושרה ומקצוענות לפני הכל. דרור פריצילום: צפריר ורטנפלד

"כמו כן, אנחנו מטפלים לא מעט בבעיות רישום שונות. כבר קרה שכדי לסגור מכירה של נכס, היה צורך בתיקון של שטר חכירה מלפני 60 שנה, שנפלה בו שגיאה", מוסיף פרי, "עורכי הדין של הקונים סרבו לאשר להם לרכוש את הדירה עד שהטאבו יתקנו את המסמך כך שהכתוב בו יתאר את הדירה במדויק. מדובר בדירה שרשומה תחת חברה משכנת. שטר החכירה המקורי הוא אחת ההוכחות לבעלות, בדומה לנסח טאבו בנכסים רגילים. כדי לתקן את שטר החכירה, צריך חתימה של ראש ועד הבית שהוא גם מורשה החתימה של החברה. רק שבבניין הזה לא היה ועד. ארגנתי ישיבת דיירים, ובחירות לוועד, וראש הוועד הנבחר חתם על התכנית החדשה ששרטט מודד מטעמי שמאושר על ידי הטאבו. המודד שירטט את התוכנית הקיימת שמשקפת מהימנה את הדירה ותוכנית זו הוגשה לטאבו לתיקון השטר. רק בתום התהליך שארך מספר חודשים, בוצעה העסקה לשמחתם של הלקוחות שלי שהיו מוכרי הדירה ושל הקונים שהגיעו משיתוף פעולה עם משרד תיווך אחר".

סוכנים רבים עובדים בו-זמנית עבור כל לקוח

במשרד בית פתוח – בית ממכר נכסים דוגלים בשיטת שיווק ייחודית המפעילה סוכנים רבים על כל עסקה. ברגע שלקוח מגיע לסוכנות, הוא נפגש עם מתווך אחד, אך למעשה כל שאר המתווכים במשרד עובדים גם הם בשבילו. "כולנו עובדים בשיתוף פעולה", אומר פרי, "מעבר לכך, אנחנו משתפים פעולה עם מאות מתווכים אחרים רבים מהאזור, כך שבכל רגע נתון כמות גדולה מאוד של מתווכים עובדים עבור הלקוחות שלנו, בין אם במציאת נכס או במציאת רוכשים. בצורה זו אנחנו משיגים ללקוחותינו המוכרים, הצעות רבות תוך זמן קצר, גורמים לרוכשים להתחרות ביניהם על הנכס וכך ממקסמים עבורם את מחיר המכירה".

בית פתוח - בית ממכר נכסים
כתובת: בזל 40 תל אביב
טלפונים: 054-4426007, 03-5440777
למעבר לאתר הבית >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>