ההגנה המשפטית המקיפה של משרד קריאל ושות' – יועצים משפטיים לעסקים

הרצון של אנשים להגיע להתדיינות בבתי משפט הוא אחד הגורמים לכך שהמערכת עמוסה לעייפה, ולוקח שנים עד שמקבלים החלטות ופסקי דין. עו"ד אסף קריאל מספר על הפעמים הרבות בהן הוא נדרש ליצירתיות משפטית כדי לחסוך ללקוחותיו את הצורך המפוקפק להגיע לבית המשפט

שחר בן-פורת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שחר בן-פורת
תוכן שיווקי

בתחילת החודש שעבר התפרסמו נתונים אודות משך ההליכים המשפטיים בישראל. כך התגלה כי כ-25,000 תיקים ממתינים בבתי משפט למעלה מ-3 שנים. עו"ד אסף קריאל, הבעלים של קריאל ושות' - עו"ד ויועצים משפטיים, מכיר את הבעיה הזו מקרוב.

"הגשת תביעות לבתי משפט הפך להיות הספורט הלאומי, אך אנשים לא מבינים עד הסוף את המשמעות של להיתקע במערכת המשפט המסואבת במשך שנים, כאשר אפשר להימנע מכך", מסביר עו"ד קריאל, "זה אומר שלרוב אני הופך להיות הגורם הממתן, שמשכנע אותם לבחור בפשרה טובה מחוץ לבתי המשפט, שהיא הרבה יותר זולה ומהירה וגם חוסכת הרבה עוגמת נפש. גישה זו לכאורה פוגעת באינטרס הכלכלי שלי, אבל רוב הלקוחות מעריכים זאת ונשארים איתנו שנים רבות. אני גם מעורב מאוד בחיים העסקיים של לקוחותיי והיכרותי המעמיקה עם הביזנס שלהם מאפשרת לי לתת להם את השירות המשפטי הטוב ביותר".

היתרונות של חברות ברשת עולמית

עו"ד אסף קריאל

עו"ד קריאל הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ועסקים מאוניברסיטת סיטי שבלונדון ומוסמך במנהל עסקים בהתמחות בניהול בינלאומי. לאחר שסיים את לימודיו שימש עו"ד קריאל כיועץ משפטי של חברת Medical Enterprises Ltd, העוסקת בפיתוח מכשור רפואי. בהמשך שימש כיועץ משפטי ומנהל חוזים בינלאומיים בתעשייה האווירית; כיועץ משפטי וסמנכ"ל פיתוח עסקי בקרן אש"ל מקבוצת אמינים אחזקות; וכעו"ד בכיר במשרד ד"ר שלמה נס. בשנת 2009 הקים את משרד קריאל ושות'.

משרד קריאל ושות' מהווה One Stop Shop לכל הצרכים של יזם טכנולוגי, אנשי עסקים, מנהלים בכירים ונושאי משרה, חברות ועסקים, בפעילותם המקומית ו/או הבינלאומית. המשרד מתמחה במגוון תחומים במסגרת המשפט המסחרי, ומעניק סל שירותים משפטיים בתחומי עסקאות סחר בינלאומי, תאגידים וחברות, תוכניות ציות (Compliance) ורגולציה, היי-טק וזכויות קניין רוחני (IPR), הגבלים עסקיים, מיזוגים ורכישות (M&A), זכיינות, הפצה וסוכנות, מכרזים, ליטיגציה מסחרית ואזרחית, תכנוני מס ומיסוי חברות והקמה ופירוק חברות מרצון. במסגרת פעילותו מציע המשרד לחברות ולמנהלים שירותי ייעוץ וליווי ייחודיים עד להשגת התוצאות הרצויות, ליווי משפטי מקיף הכולל התמודדות עם רגולציה מקומית ובינלאומית, מתן חוות דעת מקצועיות הן על הדין הישראלי והן על הדין בארצות הברית ואנגליה, וניהול מו"מ בעסקאות סחר בינלאומיות המתבססת על גישור וצמצום פערי תרבות עסקית.

משרד קריאל ושות' חבר בארגון עורכי הדין הבינלאומי International Bar Association וחבר בלעדי במוסד הבינלאומי לעורכי דין בתחומי ההפצה, הסוכנות והזכיינות, ה-International Distribution Institute. המשרד הינו גם הנציג הישראלי של רשת משרדי עורכי הדין הבינלאומית WLA, המאגד למעלה מ-1,000 עו"ד מיותר מ-80 מדינות ברחבי הגלובוס. כך זוכים לקוחות המשרד ליהנות מהיתרונות של רשתות עולמיות, הכוללים שימוש בקשרים ומאגרי מידע בין לאומיים חוצי גבולות. בין לקוחות המשרד אפשר למצוא את דלויט, אלקטרה, קבוצת Brack Capital, מדינול, ברוקס, קבוצת אלסמד, נובוגולד ועוד.

מעניקים שקט נפשי ומעטפת הגנה כוללת

משרד קריאל ושות' עובד על פי מודל ייחודי – במשרד אין מתמחים ואין שכירים, אלא שותפים בלבד. כל אחד מהם מתמחה בתחום אחר - דיני עבודה, ליטיגציית קניין רוחני, ליטיגציה מסחרית ומיסוי מקומי ובינלאומי. "העובדה שכל הלקוחות שלנו מטופלים על ידי שותפים בלבד חוסכת זמן, מונעת טעויות ומקטינה עלויות. לכל שותף יש הכרות מעמיקה ומעורבות צמודה עם הלקוח ועסקיו, וכך ניתן לצפות ולמנוע מראש תקלות משפטיות.

"בנוסף, הניסיון הרב שלי בניהול עסקאות בינלאומיות בהיקפים גדולים מאפשר לגשר על פערים תרבותיים ורב-תרבותיות עסקית מונע תקלות ומאפשר סגירת עסקאות בצורה קלה יותר.

"אנו בונים ללקוחות שלנו מעטפת הגנה משפטית פנימית וחיצונית מקיפה, ומספקים 'תעודת ביטוח' משפטית בינלאומית לכל משבר, המעניקה ללקוחות שקט נפשי, הדרוש להם כדי להתמקד בעשיית עסקים".

לסיכום, אומר עו"ד קריאל, "אנו מאמינים שאין לקוח קטן מידי ואין יריב חזק מדי עבורנו. כל לקוח שלנו זכאי לטיפול המקצועי הטוב ביותר ולייצוג האגרסיבי ביותר שאנו מסוגלים לספק לו להשגת מטרותיו".

ליצירת קשר