עו"ד גיל קריספין: "ייפוי כוח מתמשך יצר מהפכה משפטית"

משרדה של עורכת הדין אסתר קריספין הוא משרד בוטיק משפחתי וותיק. בזכות האחווה המשפחתית, הטיפול המשפטי נעשה באופן אישי ורגיש, כאשר ניסיון ארוך שנים עומד במרכז הטיפול בכל תיק בהתאם לתחומו

אורי קריב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עורכת דין עובדת מול שולחן ולצידה מונח פסל
עו"ד גיל קריספין: "ייפוי כוח מתמשך זו מהפכה משפטית"צילום: shutterstock
אורי קריב
תוכן שיווקי

רבים מחפשים משרד עורכי דין מקצועי, משפחתי וביתי. משרדה של עורכת הדין אסתר קריספין מתל אביב עונה על כל הפרמטרים הללו, ומגלם את היתרונות הטמונים במשרד בוטיק ותיק המציע מגוון שירותים משפטיים מקצועיים, יסודיים ויעילים. המשרד, הממוקם ברחוב אלנבי הנוסטלגי, הוקם ב-1984 על-ידי עורכת הדין הנוטריונית והמגשרת אסתר קריספין, שמחזיקה ברישיון לעריכת דין משנת 1972, ועדיין מנהלת את מפעל חייה ביד רמה. לצידה, כיאה למשרד משפחתי נעים וידידותי, עובדים שני ילדיה, שהמשיכו את השושלת המשפטית, וגם להם כבר יותר מ-20 שנות ניסיון עשיר - עו"ד רחל קריספין-גונן, האחראית על מחלקת הנזיקין - תאונות עבודה ותאונות דרכים, מנהלת המשרד ואחראית שירות לקוחות; ועו"ד ונוטריון גיל קריספין, המתמחה בתחום הכלכלי והמשפט המסחרי ומוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך.

אחווה משפחתית, מקצועיות משפטית

"במשך עשרות שנים, אנו מלווים את לקוחותינו הפרטיים והעסקיים באופן אישי ומקצועי במגוון הליכים וערכאות משפטיות", אומר עו"ד גיל קריספין. "מכיוון שאנו משרד ביתי, שבראשו עומדת אמא מעוררת השראה, האחווה המשפחתית תורמת רבות לטיב הטיפול המשפטי שאנו מספקים, וכמובן, מעמידים לטובת לקוחותינו ניסיון ארוך שנים ורחב היקף בתחומי המשפט השונים".

עו"ד גיל קריספיןצילום: באדיבות המשרד

תחומי ההתמחות המגוונים של השותפים במשרד, יחד עם ידע מעמיק ויסודי, מאפשרים לעורכי הדין קריספין לספק שורה ארוכה של שירותים משפטיים מגוונים, בהם: דיני מקרקעין, עריכת צוואות, דיני נזיקין ומעמד אישי, עריכת ייפוי כוח מתמשך, דיני משפחה, אישורים נוטריונים, כמו גם טיפול בלקוחות עסקיים בתחום של פירוק חברות, פשיטת רגל והסדרי חוב, יעוץ ותכנון מס, דיני עבודה, התמחות בעובדים זרים, ועוד.

אחד התחומים המרתקים והחדשים בהם מתמחה המשרד הוא ייפוי כוח מתמשך – כלי משפטי חדש יחסית שתכליתו לאפשר לאדם לקבוע את גורלו ואת מהלך חייו, גם בתקופות בהן יאבד את כשירותו ולא יוכל לעשות זאת בכוחות עצמו. "ייפוי כוח מתמשך יצר מהפכה משפטית וכלי משמעותי שניתן לאדם ומאפשר לו להכתיב מראש איך יתנהלו חייו גם אם לא הוא זה שיוכל לנהל אותם בפועל".

עו"ד אסתר קריספיןצילום: באדיבות החברה

בנוסף, הוא מציין שלא כל עורך דין רשאי לערוך ייפוי כוח מתמשך, אלא רק מי שעבר הסמכה ייעודית לכך. לדבריו, עד שנת 2016, במצב שבו נפגעה כשירות של אדם, היה צורך למנות לו אפוטרופוס שהתחייב עפ"י חוק לדווח לאפוטרופוס הכללי על כל צעד ושעל. "במצב שכזה, המערכת היא המחליטה על גורלו של אדם כאשר לו אין כל השפעה. מ-2017, המדינה בעצם קבעה שאם אתם לא רוצים שיתמנה עבורכם אפוטרופוס – קחו אתם את המושכות כשאתם עוד יכולים, והחליטו אתם מה תרצו שיהיה בעתיד - איך הדברים יתנהלו עפ"י רצונכם ומי ינהל עבורכם את תחומי החיים העיקריים - רכוש, בריאות ועניינים אישיים".

עו"ד גיל קריספין מוסיף, שבעוד שבצוואה אדם שולט במה יהיה לאחר לכתו, ייפוי כוח מתמשך מאפשר שליטה באזור הדמדומים שבין מצב חיים תקין למצב שבו האדם החי אינו כשיר. בהגיע היום, משרד עורכי הדין עו"ד גיל קריספין מתמחה גם בעריכת צוואות, תוך שמירה מירבית על יחסי משפחה תקינים גם לאחר מות יקירם. המשרד מטפל במתן צו ירושה וצו קיום צוואה, ניהול עיזבון וחלוקת רכוש, ייצוג בסכסוכי ירושה וניהול עיזבונות, ועוד. "המטרה שלנו היא להסדיר את חלוקת הרכוש המשפחתי, תוך יצירת פתרון כולל לסוגיות המשפחתיות הנלוות לחלוקת הרכוש וליחסים הכלכליים והאישים בתוך המשפחה. למשל, אנחנו מעודדים עריכת צוואות הדדיות שביכולתן למנוע מחלוקת בין בן הזוג שנותר בחיים לבין הילדים ובין הילדים בינם לבין עצמם, כשבראש מעיינינו, כיבוד רצון המת והקפדה יתרה על אחדות המשפחה".

עו"ד רחל קריספיןצילום: באדיבות החברה

כמקום משפחתי רב דורי, למשרד התמחות רבה גם בכל הקשור לדיני משפחה, עליו אמונה מייסדת המשרד, עוה"ד אסתר קריספין, שפרט להכשרתה כמגשרת בתחום המשפחה, עריכת ייפוי כוח מתמשך, מציגה עשרות שנות ניסיון בטיפול במאות מצבי חיים רגישים וסבוכים. "היא תמיד תדע להציע את הפתרון המשפטי והאנושי המתאים וההגון לטובת הצדדים", מתגאה עו"ד גיל קריספין באימו, ומוסיף ש"אנחנו שמים כערך עליון להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח, תוך התחשבות רבה בטובת הילדים. המשרד עוסק בתחום המעמד האישי על גווניו השונים, מייצג בני זוג בערכאות השונות ומציע חשיבה יצירתית ומקצועית למצבים סבוכים, הן בפן האישי והן במשפטי. זה כולל הסדרים כלכליים בתוך המשפחה, הסדרת ההון המשפחתי וחלוקתו, עריכת הסכמי ממון בין בני זוג, עריכת הסכמי גירושין וחלוקת רכוש ועוד".

לצד כל אלו מציע המשרד גם שירותים משפטיים מתקדמים בדיני מקרקעין, בהם ליווי דיירים בעסקאות תמ"א 38 והתחדשות עירונית, טיפול בהשגות מס שבח, והיטל השבחה טיפול בעסקאות נדל"ן משלב ניסוח החוזה המיטבי ועד לחתימת החוזה וקיומו. תחום נפוץ לא פחות מטופל במשרד בידי עוה"ד רחל קריספין-גונן, האחראית על מחלקת הנזיקין, תאונות עבודה ותאונות דרכים. "אנחנו מלווים ומייצגים נפגעי תאונות משלב הפגיעה ועד לקבלת הפיצוי ההולם, תוך ייצוג מול חברות הביטוח השונות. לאורך השנים טיפלנו במאות תביעות והשגנו פיצוי מקסימלי שמאפשר לנפגעים להמשיך ברמת חיים מכובדת למרות נכותם. למשרד גם ניסיון רב בייצוג מול ביטוח לאומי, תוך השגת קצבאות נאות עבור הנפגעים", אומר עו"ד גיל קריספין ומדגיש כי יש חשיבות רבה לקבלת הדרכה מעורך דין מומחה מיד עם הפגיעה." הפעולות הראשונות והמסמכים הרפואיים הראשונים הם אלו שלעיתים יקבעו את גורל התיק. ולכן מומלץ ליצור קשר עם המשרד במהירות האפשרית".

עורכת דין אסתר קריספין
אלנבי 14 תל אביב יפו
לכתובת המייל >>
טלפון: 03-5167744
מעבר לאתר >>