אנדרסון נדל"ן: ההתנסות האישית הפכה לחוויית שירות אחרת

שרון אנדרסון עבדה בהייטק כשחיפשה דירה לה ולמשפחתה, אלא שהדרך לבית החלומות הייתה רצופה במכשולים. התוצאה: משרד תיווך אנדרסון נדל"ן שמתמחה בתיווך בכפר סבא ויישובי השרון, ששם את הלקוחות במרכז

מירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בתים קטנים
אנדרסון נדל"ן תיווך בכפר סבא ויישובי השרוןצילום: shutterstock
מירי ורד
תוכן שיווקי

"אני מאמינה שעסקת נדל"ן טובה והוגנת היא עסקה שכל הצדדים בה יוצאים מרוצים", כך אומרת שרון אנדרסון, בעלת המשרד אנדרסון נדל"ן בכפר סבא.

משרד אנדרסון נדל"ן המתמחה בנכסים מגוונים, כולל דירות יד שנייה, בתי יוקרה, פרויקטים, נכסים מסחריים, מגרשים ועוד, ליווה

בחמש השנים האחרונות מאות לקוחות מרוצים מכפר סבא, הוד השרון, רעננה ובכלל יישובי השרון. זאת, תוך היכרות מעמיקה של שוק הנדל"ן המקומי שמעניקה את היכולת לאתר הזדמנויות עבור הלקוחות.

סוכנות נדל"ן שעושה דברים אחרת

אנדרסון, ילידת דרום אפריקה, פנתה לתחום התיווך והנדל"ן לאחר 15 שנה בתחום ההיי-טק, בעקבות חוויה פרטית שעברה. "גרתי 12 שנה בשכונת הפרחים בכפר סבא, וגידלתי בה את ילדיי. אחרי שנולד ילדי הרביעי, חיפשנו בית גדול וחוויית החיפוש והקנייה היא זו שגיבשה אצלי את ההבנה שהמטרה הבאה שלי היא תחום הנדל"ן", מספרת שרון, "הדרך לבית החלומות שלנו בהוד השרון הייתה רצופת מכשולים. הרבה מהמתווכים שנעזרתי בהם לא באמת הקשיבו למה שאני רוצה וצריכה, ולקחו אותנו לראות נכסים שאינם רלבנטיים. החלטתי להקים סוכנות נדל"ן שתשים את הלקוח ואת הצרכים שלו במרכז ותספק לו חוויית קנייה אחרת, ממוקדת ככל הניתן עם דגש על יושרה, אמינות, לבביות ושירות שבא מהלב".

"הייחוד שלנו מתבטא בהקשבה אמיתית ועמוקה ללקוח ולצרכיו, ומכאן הדרך למציאת הנכס המתאים לו ביותר – קצרה" מוסיפה שרון, ומסבירה כי ההבנה הזאת היא שהובילה אותה להוציא רישיון תיווך, לאחר שכבר החזיקה בתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום, עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים, שיווק ומכירות.

"עזבתי את עבודתי באמדוקס לאחר שנים רבות ופתחתי את המשרד המתמחה באזור השרון", היא אומרת, "בילדותי גרתי ברעננה, לאחר מכן כשנישאתי עברתי לכפר סבא, ובהמשך להוד השרון – כך שבהחלט אפשר לומר שאני מכירה היטב את כל האזורים שבהם אני עובדת".

"דגש על יושרה, אמינות, לבביות ושירות שבא מהלב". שרון אנדרסוןצילום: ויקי מוצפי

בעניין זה מדגישה שרון את החיבור המיוחד שיש לה לכפר סבא. "זו עיר מדהימה", היא אומרת, "בשנות מגוריי בעיר הייתי פעילה והתנדבתי המון בוועדים השונים, בהנהגת ההורים, הייתי יושבת ראש ועד ההורים של בית הספר ובמאמאנט, כך שאנשים רבים בעיר מכירים אותי. רוב הלקוחות מגיעים אליי מפה לאוזן, דרך המלצות של לקוחות מרוצים. יש בכפר סבא קהילה חמה, מערכת חינוך טובה, היכל תרבות פעיל ומגוון לכלל האוכלוסייה. העיר גם בנויה נכון: רכבת, קניון, מרכז העיר, ברוב שכונות העיר ובמיוחד בשכונות הירוקות, ילדים לא צריכים לעבור כבישים מסוכנים כדי להגיע למוסדות חינוך ופארקים הכול נגיש ונוח".

"הלקוחות מגיעים אלינו מפה לאוזן"

ההיכרות העמוקה של אנדרסון עם כפר סבא בפרט ואזור השרון בכלל, מאפשרת לה להתאים לכל לקוח את הנכס המתאים לו לפי צרכיו. "אני עורכת שיחת מיפוי צרכים עם כל לקוח שמגיע למשרד ומתאימה לו את הנכס והשכונה המתאימים לו. חשוב לי באמת להקשיב ללקוח, לדייק לו את העסקה ולא לבזבז לו את הזמן. כילדה אהבתי פאזלים, ואני רואה בכל עסקת נדל"ן סוג של פאזל שכל חלקיו צריכים להתחבר כדי לספק ללקוח את העסקה הטובה ביותר האפשרית".

בנוסף, סוכנות אנדרסון נדל"ן מתמחה בעסקאות מכירת נכס וקניית נכס במקביל (back to back) ובעסקאות שרשרת המערבות לקוחות רבים, שמה דגש מיוחד על ליווי צמוד ואישי ללקוחות המשרד, כזה ששם את הלקוח במקום הראשון ונותן לו שירות מכל הלב. "אני פה כדי לתת ללקוח שרות", אומרת שרון, "כשאני מביאה לקוח לנכס, ואין לו קליק איתו, אני לא לוחצת עליו או מנסה לשכנע אותו. אני פה כדי למצוא ללקוח את הנכס שהכי יתאים לו".

שון אנדרסון, בתהּ של שרון, בעלת ניסיון במכירות ושיווק דיגיטלי, הוציאה גם היא רישיון תיווך, הצטרפה למשרד, וכיום היא מתמחה בתחום השכירות ובליווי לקוחות.

לדברי אנדרסון העקרונות המנחים אותה ואת הצוות הם הוגנות והגינות, "אנחנו משרד בוטיק שהשם שלו חשוב לו יותר מכל. חשוב לנו שהמשא ומתן יהיה הוגן, ששני הצדדים יתגמשו וששניהם יצאו בהרגשה טובה", אומרת שרון, "אני תמיד חותרת לצמצום פערים בין הקונה למוכר ויצירת עסקאות מנצחות עבור שני הצדדים. אני יודעת שעסקה טובה לכל הצדדים לא רק מתחילה בלחיצת יד אלא נגמרת בחיוך".

"אנחנו משרד בוטיק שהשם שלו חשוב לו יותר מכל". מימין: שון אנדרסון ושרון אנדרסוןצילום: ויקי מוצפי

סוכנות אנדרסון נדל"ן אף נבחרה על ידי אתר מדל"ן מתוך מאות מתווכים לאחת מעשר הסוכנויות הטובות ביותר בכפר סבא, כשהקריטריונים למדד המתווכים של מדלן הם הוגנות, שקיפות, היקף עסקאות שנתי ועוד.

כמו כן, באתר המקצוענים בנדל"ן זכתה סוכנות אנדרסון נדל"ן לציון הגבוה ביותר (9.94) מבין המתווכים המומלצים בכפר סבא עם מספר שיא של 53 עסקאות מכירה שנסגרו בשנה האחרונה באזור השרון וזה לא כולל עסקאות שכירות רבות. מההמלצות שניתנו לאנדרסון אפשר להתרשם מכך שהלקוחות מעידים על חוויית קנייה ומכירה מהירה וממוקדת, ועל שרון אנדרסון כסוכנת ישרה, קשובה ולבבית שתמיד מוצאת פתרונות לכל דבר ויודעת להתאים נכסים לכל צורך ולכל לקוח.

סל שירותים מקיף: ליווי צמוד לאורך כל תהליך

מעבר למציאת הנכס המדויק עבור הרוכשים או לחלופין מציאת קונים ללקוחות המוכרים נכס, באנדרסון נדל"ן מספקים ללקוחות מעטפת נרחבת של שירותים משלימים ומהווים מעין one stop shop ללקוח.

"אנחנו נותנים סל שירותים מקיף הכולל שלב ראשוני של הכרות עם הלקוח, הבנת הצורך, יעוץ לדרך הנכונה עבורו. אני עם הלקוח משלב חיפוש הנכס ועד קבלת המפתח ותמיד עם חיוך", מספרת שרון. "במידת הצורך אני מסייעת ללקוח מול הרשויות ומחברת אותו לבעלי מקצוע. יש לי רשימת זהב של אנשי מקצוע סופר איכותיים שאני עובדת איתם שנים וממליצה עליהם בפה מלא: עורכי דין העוסקים בנדל"ן, יועצי משכנתאות, אדריכלים, מעצבי פנים, שיפוצניקים, מובילים, בודק נכסים מקצועי ושאר בעלי מקצוע מומלצים שהופכים את חוויית המעבר לחלקה ונעימה. הלקוחות שלי מקבלים מחירים מיוחדים ואת הידיעה שלקחו איש מקצוע שניתן לסמוך עליו. אני נמצאת עם הלקוח בחתימה, וגם אחריה לכל צורך".

בנוסף, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם מתווכים נוספים, וכך לקוחות המשרד נחשפים לנכסים רבים ולמאגר נרחב של לקוחות פוטנציאליים. "מגיעים אליי הרבה לקוחות במצב שבו הם כבר מיואשים, אחרי שלקחו אותם לראות נכסים רבים שלא התאימו להם", אומרת שרון, "כבר קרה שאותם לקוחות מיואשים פנו אליי, קבעתי להראות להם מספר נכסים שווידאתי שאכן מתאימים לדרישותיהם, ואכן נמצאה דירת החלומות תוך יום. גם לקוחות שמוכרים נכס ומגיעים אליי, לרוב מקבלים אצלי מחיר גבוה יותר מזה שחשבו".

"יש לי מאגר של לקוחות 'חמים' שנמצאים זמן רב בשוק ומוכנים לשלם יותר כדי לסגור. ברוב המקרים אני מביאה רוכשים פוטנציאליים לנכס עוד לפני שאני מתחילה את הפרסום, והעסקה נסגרת בשלב מוקדם מאוד", מסכמת שרון.

שרון אנדרסון נדל"ן
לפגישת היכרות וייעוץ חינם ללא התחייבות: 052-6148527
כתובת: ירושלים 46, כפר סבא
למעבר לעמוד פייסבוק >>
למעבר לכרטיס ביקור דיגיטלי >>

למעבר לאתר מדלן >>