משרד מ. פירון ושות' מציין 15 שנה להקמת השלוחה הדרומית

כבר לפני 15 שנה זיהו במשרד עורכי הדין מ. פירון ושות' את ההתפתחות המואצת בדרום. התוצאה: סניף ייחודי שמעניק ליווי, ייעוץ ופתרונות בכל הסוגיות בתחום הנדל"ן הפרטי והמסחרי

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"יש חפיפה בין ההתפתחות של הדרום לבין ההימצאות שלנו כאן"
"יש חפיפה בין ההתפתחות של הדרום לבין ההימצאות שלנו כאן" צילום: 'באדיבות משרד מ. פירון ושות
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

מדרום תיפתח המהפכה: זה יותר מעשור שבאר שבע ואזור הדרום נמצאים בעיצומה של מהפכה נרחבת בכל תחומי החיים, כתוצאה משילוב בין ראשי ערים שאפתניים לצד שיפור התשתיות, העצמת החינוך, תעסוקה איכותית, הסכמי הגג של המדינה ותנופת הבנייה המרשימה מצד יזמי נדל"ן. על רקע זה, רבים החליטו לעבור דרומה, אל הערים שהקו המוביל שלהן הוא איכות חיים טובה יותר, ובכך שינו את פני האזור כולו.

משרד עורכי הדין מ. פירון ושות' היה הראשון לזהות בחושים מקצועיים מחודדים את המהפכה המתקרבת, ופתח לפני 15 שנה סניף מקומי שהפך בית ליזמים, לבעלי עסקים, לחברות מסחריות ועוד. "הלקוח מקבל מאיתנו פתרונות הודות לניסיון שצברנו בכ-15 השנים האחרונות וליכולת שלנו לנטרל כל בעיה שעולה", מספר עו"ד עמיחי אזולאי, שותף במשרד מ. פירון ושות' ומנהל המשרד בבאר שבע.

הסניף ממוקם סמוך למשרדי הממשלה ולבתי המשפט, ומנוהל קרוב ל-15 שנה על ידי תושב הדרום עו"ד עמיחי אזולאי, תוך גיבוי מלא של המשרד בתל אביב וסיוע שוטף של השותף עו"ד שי הוברמן, מראשי מחלקת הנדל"ן.

אמון ומקצוענות. עו"ד עמיחי אזולאיצילום: באדיבות משרד מ. פירון ושות'

הסניף בבאר שבע מתמקד בתחום הנדל"ן למגורים ולמסחר על כלל היבטיו המשפטיים: יד ראשונה, בנייה רוויה, תכנון ובנייה, יד שנייה ולקוחות פרטיים. הסניף מתמחה גם בתחום המשפט המסחרי-אזרחי, וכן בתחום הליטיגציה המסחרית והקבלנית. יתרונותיו הגדולים נעוצים בכך שאנשיו ושותפיו הם אנשי המקום, שביכולתם להעניק שירות מקיף ונרחב גם באזורים אחרים.

המקצועיות של משרד מ. פירון ושות' הפכה אותו לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הנדל"ן המסחרי, בין השאר בזכות השירות ההיקפי שלו: הסניף חולש על תחומי הנדל"ן המסחרי והאזרחי, מלווה את היזמים החל בשלבי הזכייה במכרז, ההתנהלות הראשונית מול המינהל, הסכמי מימון והסכמים מול קבלנים ועד המשא ומתן עם הרוכשים והרישום הסופי בטאבו. "המקצועיות שלנו הובילה קבלנים שיצאו לפרויקטים מחוץ לבאר שבע לקחת אותנו כליווי למרות שאנחנו דרומיים, ויש לנו אפילו פרויקט שאנחנו מלווים בקרית שמונה", מספר עו"ד עמיחי אזולאי.

מגלים את בירת הנגב
השינוי שהתחולל בבאר שבע ובסביבתה גלוי לעין. קבלנים שבעבר ביקשו לברוח מאזור הדרום החלו לבנות בו פרויקטים גדולים, ומשכו איתם יזמים נוספים. משקיעים מכל הארץ גילו את בירת הנגב והחלו לרכוש דירות בעיר על כל חלקיה, ובעיקר ליד האוניברסיטה. בד בבד הגיעה לבאר שבע אוכלוסייה צעירה, כולל ממרכז הארץ, והצעירים המקומיים הביעו בעיר אמון ובמקום לנטוש נשארו לבנות בה את ביתם.

בתחום הנדל"ן נהנית באר שבע מהקמת שכונות חדשות ומהתרחבויות אחרות ובהן הכלניות, סיגליות, פארק הנחל, פלח 5, פלח 7 ורמות, שכמעט הכפילו את שטח העיר. לצד ההתרחבות, אצטדיון טרנר החדש וקבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, האוניברסיטה והמרכז הרפואי סורוקה יצרו שיתופי פעולה עם הקהילה ונטמעו בה. את התנופה השלימה העירייה עם פיתוח המרחב הציבורי, החייאת העיר העתיקה, עידוד תחום התרבות המתפתח והתיירות המקומית והחיצונית וכן האישור להקמת בית חולים נוסף. כל אלה יחד חיזקו גם את ערי הלוויין כמו נתיבות, אופקים, ירוחם, דימונה ומצפה רמון, שהחלו למשוך אליהן אוכלוסייה חדשה ומגוונת.

את הפאזל משלימה התחבורה המצוינת לעיר, אם ברכבת או אם באמצעות כבישים חדישים וגישה לכביש 6, לצד התעסוקה – פועל יוצא של עבודת ראש העירייה ב-13 שנה האחרונות, רוביק דנילוביץ, שהובילה לפיתוח רובע ההייטק, להעברת קריית התקשוב דרומה ולהפיכתה של באר שבע לבירת הסייבר של ישראל.

"יש חפיפה בין ההתפתחות של הדרום לבין ההימצאות שלנו כאן", מסביר עו"ד עמיחי אזולאי. "הפכנו להיות כתובת ליזמים מקומיים וגם לכאלה הבאים מחוץ לאזור הדרום. כולם מקבלים מאיתנו שירות ברמה גבוהה לאור היכרותנו את האזור כולו על כל גווניו. הקשר האישי והאמון שנוצר בינינו לבין הלקוחות הוא אישי ושירותי, והם נהנים מהיצירתיות שלנו ומהיעילות המקצועית והמדויקת בכל משימה. יש שיתופי פעולה בין שאר מחלקות המשרד בכל ההיבטים, והלקוחות מקבלים שירות היקפי במודל של One Stop Shop, וזה מה שמיצב אותנו כאחד המשרדים המובילים בתחום בישראל".

גאווה מקומית
משרד מ. פירון ושות' פועל מול עסקים מקומיים קטנים, בינוניים וגדולים, קבלנים, יזמים ומפעלי תעשייה. "הלקוח שמגיע אלינו נהנה מההיכרות הייחודית שלנו עם המקום ומהחתירה שלנו להביא את הפרויקט שלו למימוש בצורה מהירה ויעילה תוך חשיבה יצירתית רבה", אומר עו"ד עמיחי אזולאי. "אנחנו מציעים תלכיד, בפן המסחרי והאזרחי, לצד היכולת שלנו להעניק פתרונות ולהסתייע בעורכי דין של המשרד מאזורים אחרים במקרה הצורך".

ההצלחה של משרד מ. פירון ושות' באה לידי ביטוי גם בהבעת האמון ובכמות שיתופי הפעולה הנרחבת. כך, לדוגמה, בימי מכירות ממוקדים עומדים לרשות הרוכשים עורכי דין גם מהסניף בתל אביב. קבלנים ויזמים מעדיפים ליהנות מהליווי של משרד מ. פירון ושות' גם בפרויקטים ארציים, ובעלי חברות מסחריות ועסקים מקומיים מקבלים מהמשרד ליווי וייעוץ צמוד ואישי. "כיום אנחנו מלווים בבאר שבע כמה פרויקטים של מאות יחידות דיור בשכונות פלח 5 ורמות, שנמצאות בתנופה הודות ליזמים שזיהו את הצורך ואת הביקוש ובונים פה ובאזורים נוספים בדרום הארץ".

עו"ד עמיחי אזולאי – כמי שזיהה את המגמה המסתמנת כבר לפני 15 שנה, מה לדעתך גרם לשינוי בתפיסה של באר שבע והדרום בכלל, שפעם נחשבו בעיני רבים לרחוקים?
"זה שילוב של כמה דברים, שבסיסו חידוש הגאווה המקומית לאור השיפור בתחומי החיים. יש כאן תשתיות טובות, החינוך מעולה ויש אופק תעסוקתי למקצועות המחר כמו סייבר והייטק, יש מגוון אפשרויות מגורים וזה מייצר שינוי תודעתי גדול מאוד אצל התושבים וגם שיפר את התדמית החיצונית. התנופה בתחום הנדל"ן, שאנחנו חווים אותה גם במשרד, מהווה הבעת אמון מרשימה בנו ובכל האזור הדרומי".

מ. פירון ושות', עורכי דין – סניף באר שבע
כתובת: בניין לב הסיטי כניסה B, התקווה 2, באר שבע, 8489310 | טלפון: 08-623-5555 | פקס: 08-623-5556
עו"ד עמיחי אזולאי, שותף ומנהל סניף באר שבע
054-5233899 | Amichai_a@firon.co.il