ייעוץ משפטי לעסק זה לא רשות

ייעוץ משפטי לעסקים הוא בגדר חובה לכל עסק החל מיום הקמתו ועד יומו האחרון. קבלת ייעוץ משפטי לכל אורך הדרך היא הבחירה הנבונה והבוגרת אותה צריך לעשות כל בעל עסק. מוטב גם כי החלטות שונות אותן בעל העסק שוקל לבצע יעברו תחילה דרך אותו יועץ המשפטי.

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

בכל יום מקבל בעל העסק מגוון רחב של החלטות, חלקן קטנות ולא מהותיות וחלקן עשויות להיות בעלות השפעה רבה על עתיד העסק. החלטות הנוגעות לשימוש בחומרים אשר עשויים להיות מוגנים בזכויות יוצרים או חלק מן הקניין הרוחני של חברה אחרת, ההחלטה לשנות את מעמד העסק מעוסק מורשה לחברה בע"מ, ההחלטה להקים שותפות, למזג חברות, להנפיק מניות בבורסה, לעבור למבנה חדש, לפטר עובדים ועוד שלל החלטות אשר יש להם השלכות משפטיות קטנות וגדולות כאחד. טעויות בקבלת ההחלטות יכולות להוביל לתביעה במקרה הטוב ולקריסה של החברה במקרה הרע.

קריסה מסוג אחר יכולה להתרחש גם בצד הפיננסי של בעל החברה במידה והאחרון לא ידע כיצד להתנהל נכונה מבחינה פיננסית. על מנת להתמודד עם נושא זה ניתן לפנות אל מתכנן פיננסי אשר בדומה ליועץ המשפטי ימנע מאיתנו לבצע טעויות מהותיות במהלך הדרך.

הגנה על זכויות העובדים

כפי שכל בעל עסק מעוניין להגן על עצמו מפני סכנות משפטיות אפשרויות כך גם כל אחד מהעובדים רשאי להגן על עצמו מבחינה משפטית. כיום יותר ויותר עובדים הופכים להיות מודעים לזכויות שלהם הכוללות קצבה מזכה והפרשות אחרות לפנסיה, ימי חופשה ומחלה, הגנה מפני הטרדה ויחסי מרות, הזכות לשוויון הזדמנויות בעבודה ועוד. הייעוץ המשפטי אשר צריך ללוות אתכם מן היום הראשון בעסק ידריך אתכם כיצד להימנע מהפרת זכויות בסיסיות של העובדים, כיצד להתמודד עם תביעות אשר יכולות לגרום נזק כספי וכיצד להימנע משמועות והדלפת מידע אשר יפגעו במוניטין העסק וירתיעו עובדים טובים מלעבוד תחת החברה.

סוף מעשה פיננסי במחשבה תחילה

כפי שהיועץ המשפטי יוכל להזהיר אתכם מפני ביצוע טעויות אפשריוית בעסק כך גם היועץ הפיננסי יוכל לייעץ לכם טרם תקבלו החלטות העלולות לפגוע במצבכם הפיננסי. לא מדובר רק בהפסדים מידיים אלא גם ברווחים אפשריים אשר לא מומשו. תכנון פיננסי מבטיח להפוך את הדרך שלכם לקלה יותר מרגע בניית התוכנית ועד היציאה לפנסיה. מכיוון שזמן העבודה שלנו מוגבל יש לבצע תכנון פיננסי נכון במסגרתו נגדיר את הסכומים הדרושים לנו על מנת לחיות באורח חיים מסוים לאחר גיל פרישה, נבין כיצד להשקיע את הכספים במקומות נכונים אשר יניבו תשואה ועוד. התוכנית הפיננסית עוזרת להגדיר את היעדים שלנו (כמו טיסה פעם בשנה לחו"ל או החלפת הרכב אחת ל-3 שנים) ואת הדרך שיש לעבור על מנת להשיג זאת.

לקבלת ייעוץ מיועץ פיננסי בכיר פנו כעת אל מאיר ברנר– מתכנן פרישה ומתכנן פיננסי