צמצמו סיכונים: ייעוץ משפטי להשקעות נדל"ן בארה”ב

הדרך לנכס נדל"ן מניב מעבר לים רצופה בבירוקרטיה זרה, סיכונים כספיים, השלכות מיסוי ולעיתים גם ביזמים חובבנים שהובילו לעסקאות כושלות. עו"ד שחר שוורץ מעניק ליווי מקצועי ליזמים וחברות לאורך כל התהליך ומסייע במזעור בעיות עתידיות תוך מתן שקט נפשי ללקוחותיו

שרה שוורץ
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קו הרקיע של סיטאל
צמצמו סיכונים: ייעוץ משפטי להשקעות נדל"ן בארה”בצילום: shutterstock
שרה שוורץ
תוכן שיווקי

שוק הנדל"ן האמריקאי ממצב עצמו בשנים האחרונות כאפיק השקעה משתלם וכדאי עבור לא מעט משקיעים. השילוב המנצח של מחירים נמוכים, תשואה מעולה, ריביות אפסיות ובעיקר - ביקוש גבוה לשכירות, מוביל רבים שהתייאשו ממחירי הדירות בישראל, להשקיע בארץ ההזדמנויות.

ייעוץ משפטי אובייקטיבי לאורך כל הדרך

הסוד של משקיעים וותיקים ונבונים, כך מסתבר, עובר דרך ליווי וייעוץ איכותי של עו"ד מומחה. "כל עסקת נדל"ן מקומית מחייבת ליווי עורך דין צמוד, קל וחומר בעסקת נדל"ן בארה"ב, בה מרחב הטעויות והסיכונים גדול. מניסיוני למדתי שעצות טובות ממי שבקיא בתחום הנדל"ן, עשויות לחסוך כסף רב, אבל לא רק. כאשר מדובר על השקעה כספית כה גדולה, אני לא לוקח סיכונים", מסביר אלון לוי, משקיע ולקוח המשרד.

"כמשקיע זר, שאינו בקיא בחוקי המיסוי והמקרקעין המשתנים ממדינה למדינה, חיפשתי עו"ד מומחה עם ניסיון רב בייצוג יזמים ורוכשים בארה"ב. קיבלתי המלצות רבות, וכולם הפנו לכתובת אחת - עו"ד שחר שוורץ המעניק מעטפת שירותים כוללת מא' ועד ת', המאפשרת לי כמשקיע ליהנות מתשואות, ללא חשש, וללא התעסקות בביורוקרטיה, בראש שקט וללא דאגות".

בדומה לאלון, ישראלים רבים אשר בוחנים את אפיק השקעות נדל”ן בארצות הברית אינם בקיאים בחוק האמריקאי. אלא שמערכת החוקים בארה"ב דווקא מטיבים עם המשקיעים ומאפשרים כיסוי מלא לרוכש, וזאת בתנאי שהוא מכיר אותם ועובד לפי הכללים.

סיוע משפטי וליווי מקצועי בלתי תלוי של המשרד מאפשר למשקיעים לא רק הבנה של ההליך המשפטי של עסקת המכר, בדיקת טיב הנכס והאופציה שלו לשמש כנדל"ן מניב, אלא גם מונע מצבים של חוסר ודאות או סכנה. כך למשל במקרים של פינוי דייר שלא שילם או עניינים משפטיים הדורשים מעורבות של עורך דין מוסמך ומקצועי, המשרד מעניק הגנה משפטית מלאה.

עו"ד שחר שוורץ צילום: באדיבות המצולם

האיש שלכם בשטח

לאחר שני עשורים בהן הוא חי ונושם את שוק הנדל"ן האמריקאי, ניתן להגיד כי עו"ד שחר שוורץ מכיר היטב את מרבית השחקנים בזירה ויודע לעמוד על טיבם. חשוב להבין, בארה"ב אין מדינה אחת דומה לאחרת, וכל עיר מתנהלת אחרת. אין השקעה במיאמי דומה לסינסינטי אוהיו והשקעה בניו יורק לא תתנהג כמו השקעה בבאפלו. השילוב של הידע הרב שלו עו"ד שוורץ בהיכרות עם כל מדינה ועיר בארה"ב, כמו גם את כל הנפשות הפועלות, יחד עם היותו יזם וותיק מתברר כשילוב שלא יסולא בפז.

נוסחת ההצלחה השקטה של עו"ד שחר שוורץ, שכבר הפך לאוטוריטה בתחום, מתבססת כאמור על שני עשורים של ידע נרחב ומקצועיות חסרת פשרות. סטנדרט האיכות שהפך לסימן ההיכר של עו"ד שחר הוא תהליך ליווי מתמשך לקהל לקוחותיו - חברות ענק, יזמים ומשקיעים יחידים, להם הוא מסייע באיתור נכסים להשקעה, עריכת הסכמים, סיוע בקבלת אישורי מס, פיקוח על העברת כסף מישראל לארה"ב ושירות משלים הכולל בניית תכנון מס באמצעות רו"ח חיצוניים המתמחים במיסוי, לשם מציאת פתרון מיסוי מלא ונכון.

"כבר בתחילת התהליך הבנתי שמדובר במקצוען מהשורה הראשונה. הגעתי לייעוץ לגבי נכס להשקעה בפלורידה. ראשית – קיבלתי הסבר ראשוני, בהיר ובגובה העיניים אודות שוק הנדל"ן האמריקאי. לאחר מכן, עו"ד שחר שוורץ ערך בדיקה מקיפה הן מבחינה משפטית והן מבחינת מיקום ומצב הנכס (כולל בדיקה פיזית של הדירה). למעשה, הוא הצליח לנטרל את אפקט האי וודאות שמאפיין את ההשקעות בחו"ל באמצעות בדיקות עומק על הנכס. לאחר שקלול כל המרכיבים ובהסתמך על הידע והניסיון של עו"ד שחר, קיבלתי חוות דעת על כדאיות העסקה ויצאנו לדרך כשאני יודע בוודאות שמדובר בעסקה משתלמת, לא לפני שקיבלתי המלצה על חברת אחזקה אמריקאית לניהול בנכס. חיבור ששווה זהב, היות ומדובר בחברה אמינה ואחראית בעלת נכסים והשקעות איכותיות".

עו"ד שחר שוורץ צילום: באדיבות המצולם

ואכן, ביקוריו התכופים של עו"ד שוורץ בארה"ב, מעניקים ללקוחותיו, חברות כיחידים, ערך מוסף בדמות דיווחים שוטפים מהשטח על מצב הנכס, פירוט השינויים שחלים בשכונה אשר עשויים להיות בעלי השלכות על הנכס וערכו, כמו גם רשת ביטחון של קשרים מעולים מול חברות הניהול והדיירים השוכרים את הנכסים. באופן זה, המשקיעים זוכים לביטחון ושקט נפשי כאשר הם יודעים כי כל העת יש מי שדואג שההשקעה שלהם תניב רווחים יפים, ולא דאגות.

"טיפ זהב שאני מעניק לכל מתעניין הוא לבחור חברה שנותנת שירותים מלאים", אומר עו"ד שוורץ. "כדי להצליח להגיע לרווחים טובים לא מספיק לקנות דירה ממתווך שלא חי את השטח או מחברת השקעות שנעזרת בשירותים חיצוניים. הדרך הנכונה להשקעה איכותית היא לבחור חברה שנותנת מענה מקצה לקצה – מניהול איכותי דרך היכרות אמיתית עם השטח. כל החברות להן אני מעניק שירותי ייעוץ משפטי מעניקות למשקיעים מעטפת כוללת מא'-ת".

קורת גג אחת ליזמים ולמשקיעים

גם חברות להשקעות נדל"ן רבות השכילו להבין כי הדרך להצלחת הפרויקטים ולמיקסום רווחים, עוברת דרך יצרת רשת ביטחון משפטית שמגינה הן על היזם הישראלי והן על הרוכשים לאורך כל שלבי העסקה. בקיאות ברזי החוק האמריקאי, כך מסתבר, יכולה לחסוך לא רק התעסקויות בירוקרטיות רבות אלא גם כסף רב. לכן, אין זה פלא שעשרות חברות ומשקיעים נעזרים בידע ובמומחיות חסרת התקדים של עו"ד שחר שוורץ בקידום פעילותם בשוק הנדל”ן האמריקני, בפרויקטים ענקים בשווי של מאות מילוני דולרים תוך מזעור סיכונים ומיקסום רווחים.

הליווי המשפטי היסודי שמעניק המשרד עובר כחוט השני בכל שלבי ההשקעה, החל ממעבר קפדני על חוזים, רישום הנכס, התקשרות מול רשויות המס, קבלת אישורים להעברת כסף לארה”ב ועד טיפול בסוגיית הביטוח, איתור שוכרים (בעזרת חברת הניהול של הנכס בארה”ב) ועוד. בדרך זו, יודעים המשקיעים כי לאורך כל הדרך הם בידיים טובות ובטוחות.

עוד לא מאוחר מידי להציל את ההשקעה

ומה עם מי שלא שפר מזלו להכיר את עו"ד שוורץ בטרם חתם על "עסקת חייו"? לא מעט ישראלים נופלים מידי שנה קורבן לחובבנים בתחום ההשקעות בחו"ל ומאחורי שובל ההבטחות על תשואה דו ספרתית מובטחת לשנתיים קדימה, הם זוכים למפח נפש וחוסר אונים מול נכס שלא מתוחזק כראוי וחברות ניהול אמריקאיות שאינן עומדות בהבטחתן. במצבים אלו, חשוב לדעת כי עו"ד שחר שוורץ בקיא בטיפול בתיקים מסוג זה וכבר סייע למאות רוכשים במיצוי הדין תוך תביעת הגורמים הנדרשים להצלת כספי ההשקעה.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן בארה”ב? פנו לייעוץ מקצועי אצל עו"ד שחר שוורץ והשקיעו בתבונה
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
טלפון: 077-9577122

בחזרה למדור השקעות נדל"ן בחו"ל >>