מערכת Boardirector מבצעת מהפכה בתחום המתפתח של הרגולציה הדיגיטלית

מערכת Boardirector מבצעת מהפכה בתחום המתפתח של הרגולציה הדיגיטלית ומעצימה ארגונים באמצעות מערכות חכמות לציות לכללים

דניאל דותן בשיתוף קבוצת SQLink
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נורית קנר יהב מנכ"לית Boardirector
נורית קנר יהב מנכ"לית Boardirectorצילום: אינה אבשלום שיליאן
דניאל דותן בשיתוף קבוצת SQLink
תוכן שיווקי

ארגונים מקבלים מאות החלטות מדי יום אשר ברובן מבוססות על כללים ורגולציות. ככל שנפח הכללים גדל, כך קשה יותר לנהל את הדירקטוריון וועדותיו וכן את תהליך קבלת ההחלטות וניהול המשימות מבלי להסתכן בהפרות. זה המקום שבו נכנסת לתמונה מערכת Boardirector.

חברת Boardirector היא הסטארט-אפ החדשני של קבוצת SQLink - בית התכנה הפרטי הגדול בישראל, אשר מבצעת מהפכה בתחום ה- regulation Tech. המערכת החכמה מאפשרת לבסס את תהליך קבלת ההחלטות בחברות וארגונים על סמך הרגולציה המתאימה בצירוף כל ה-Flow לו זקוקים היועצים המשפטיים, מזכירי חברות ונושאי המשרה הבכירים.

"גם פירמות הייעוץ הגדולות ומשרדי עוה"ד ככל הנראה ישתמשו בה בקרוב, היות ולשם העתיד הולך. בלתי נמנע להטמיע מערכות מהסוג הזה כיוון שחברות ציבוריות מצופות לסטנדרט של אבטחת מידע, הצפנת החומרים הרגישים של החברה ועבודה תחת שקיפות, בקרה, תהליכים סדורים וארגון המידע. המערכת הזו היא אינטנרס של נושאי המשרה הבכירים, כמו גם אינטרס של בעלי המניות/הציבור".

"מערכת Boardirector זוכה לביקוש רב ומואץ בשוק ההון ובענפים רבים נוספים כגון תעשייה, פארמה, הייטק ומסחר. יש במוצר מגוון פיצ'רים ותהליכים חיוניים שכיום כמעט ולא ניתן להסתדר בלעדיהם", אומרת נורית קנר-יהב, מנכ"לית Boardirector.

האם המערכת גמישה מספיק

לשינויים בין הלקוחות?

"כן. יש לנו מחלקת פיתוח גדולה ואפשרות לתפירה אישית – התאמת גרסה ייעודית ללקוח, המספקת מענה ספציפי לצרכים שלו. ניתן להוסיף על גבי המערכת אפיונים מתאימים לתהליכים ספציפיים ובכך ליצור פתרון שלם לארגון. כל המידע נשמר במערכת, כך שאנו מורידים את התלות בגורם זה או אחר וכל המידע תמיד יישמר בארגון בצורה נגישה, מסודרת ומבוקרת"

כיצד המערכת פועלת?

"מערכת הציות לרגולציה כוללת בתוכה את נתוני הרגולציה של הרשות לניירות ערך, צ'ק ליסט מעודכן ומפורט על פי חובות הדיווח ורשימות ציות ייעודיות לגופים מפוקחים. המערכת פועלת באוטומציה כשהיא בוחנת כל תהליך ארגוני על פי כללי הרגולציה הייעודיים שהוא כפוף להם, מיישרת קו על פיהם ומתריעה במקרים של חריגה מהכללים.המערכת מאפשרת לייצר תזכורות והתראות חכמות ומעניקה סיוע בנושאים כגון: יישיבות עתיות, קוורום בוועדה, תכניות עבודה מוצעות ומניעת ניגוד עניינים.

"המערכת מטפלת גם בסוגיית הפרוטוקולים ודיוני הדירקטוריון ואף יודעת לגזור מפרוטוקולים מורכבים מעקבי החלטות, ניהול משימות ו-Action Items.

זו המערכת הראשונה שיודעת להקיף את כל ה-Flow הזה בצורה מלאה מהקצה אל הקצה. היא כוללת פיצ'רים מיוחדים כגון חיפוש אשר מאנדקס את כל החומר, כך שדירקטור יכול להעלות מסמך למחשב או לאייפד במהלך ישיבה, לסמן בו פסקה, ללחוץ שיתוף ושאר המשתתפים יראו את הפסקה שסימן".

כלי עזר חכם ואוטומטי שמגן מפני

אי ציות והפרות

"המנוע מהווה 'תעודת ביטוח' לכך שהדירקטוריון פועל בהתאם לכללים שנקבעו לחברות בורסאיות ומהווה תו תקן לחברה ציבורית". אומרת נורית קנר-יהב, "החל מזימון המשתתפים לישיבות, הפצת סדר יום לישיבה וחומרים נלווים, דרך עריכה חכמה של פרוטוקולים ומסמכים תוך מתן תגובות והערות און-ליין, ועד לתיעוד ומעקב שלאחר הישיבה. כל אלו מייצרים חיסכון עצום בזמן ובמשאבים.

יתרון נוסף של המערכת הוא ביצירת סביבת עבודה משותפת המאפשרת זיכרון ארגוני. כל המידע והידע הארגוני זמינים און-ליין בלחיצת כפתור. ניהול ושימור הידע מתבצע בתוך מערכת אחת תוך שליטה, תיעוד ובקרה על תהליכי העבודה, ושליפת המידע הדרוש בקלות ובמהירות".

האם המערכת מתאימה לניהול תהליכים וועדות גם בחברות שאינן ציבוריות?

"בהחלט. גם בחברות פרטיות יש תהליכים, החלטות הנהלה, מעקב משימות ובקרות עסקיות. Boardirector מתאימה לכל החברות שרוצות לנהל את התהליכים הארגוניים שלהן ביעילות מרבית כולל מעקב החלטות וניהול משימות, כגון: ועדות רכש ומכרזים, ועדות היגוי, מש"א ועוד. הלקוחות שלנו כוללים חברות ציבוריות וחברות פרטיות שזוכות ליתרונות הרבים והעצומים שהמערכת החכמה מאפשרת".

למידע ופרטים נוספים:

נורית קנר יהב Nuritk@sqlink.com