רם רעננה מרכז שירות מורשה UMI: משפחה ואוטוריטה מקצועית

מרכז שירות של 1,200 מ"ר, אנשי צוות שהפכו למומחים כל אחד בתחומו, ושירות אישי ומשפחתי: התמהיל המנצח של רם רעננה מרכז שירות מורשה UMI

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רם רעננה
רם רעננה מרכז שירות מורשה UMI: חוויה אחרת לגמריצילום: באדיבות מרכז שירות רם
אבי יופה
תוכן שיווקי

לעתים הביטוי "עסק משפחתי" מקבל משמעות אחרת, אמיתית וכנה הרבה יותר. כזו שמחבקת את הלקוח, אוספת אותו אליה והופכת אותו לחלק מהמציאות, שבה המנהלים יושבים יחד בארוחת ערב, העובדים חוגגים יחד כל יום הולדת ולקוח מקבל טלפון אחרי טיפול כדי לוודא שהכל היה בסדר. משפחה כבר אמרנו?

מרכז שירות רם רעננה הוא אחד מהעסקים הוותיקים באזור התעשייה בעיר. באמצע שנות ה-70 של המאה שעברה הגיע לכאן צביקה פרסול ז"ל והקים במו ידיו מוסך קטן שנתן שירות לכל סוגי כלי הרכב. באמצע שנות ה-80 חבר המוסך לחברת המזרח, בזמנו, יבואנית של רכבי אוסטין, GMC ופונטיאק, והפך למוסך מורשה של רכבים אלו. באמצע שנות ה-90, כשחברת המזרח התאחדה עם גוף אחר וקמה לה חברת UMI (יוניברסל מוטורס), רם רעננה הפך למרכז השירות המורשה מטעם UMI.

היום רם רעננה הוא מרכז שירות מורשה לרכבי, שברולט, ביואיק, ואיסוזו ומציע שירותים רבים, בהם דיאגנוסטיקה, מכונאות רכב, חשמל, מיזוג אוויר, הכנה לטסט והעברת טסט, תיקונים וטיפולים באחריות היצרן. כל הטיפולים מתבצעים בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר שעוברים הכשרות בהתאם לסטנדרטים אמריקאיים מחמירים.

"אומרים שלקוחות שלנו ממשיכים לרכוש רכבי UMI בזכות המוסך", מגלה ניוה פרסול, מנכ"לית משותפת במרכז השירות רם רעננה. "ואנחנו מאוד מרוצים מכך שהלקוחות ימשיכו לנהוג ברכבים טובים ואנחנו מצידנו נוכל להעניק להם את השירות הטוב שהם מכירים".

"יועצי השירות שלנו מחזיקים בתעודות הסמכה מקצועיות, דבר שאין הרבה בענף היום", מוסיף איילון מדר, מנכ"ל משותף ומנהל מרכז השירות. "מדובר בתעודות הסמכה לניהול מוסך מטעם משרד התחבורה, כשגם איש הדיאגנוזה שלנו מחזיק בתעודת הסמכה ובתואר מהנדס. לא בכדי אנחנו בין מרכזי השירות המובילים ברשת UMI ונחשבים למוסך מקצועי ביותר העוסק גם בסוגי התיקונים והתקלות מהמורכבים ביותר שמצריכים ידע מתקדם, כאשר לא פעם מגיעים אלינו רכבים מכל רחבי הארץ לקבלת פתרון מקצועי יותר".

מקצועיות ואהבה למקצוע וללקוחות

במרכז השירות הפרוס על פני 1,200 מ"ר הרכבים נכנסים ויוצאים כמו בסרט נע מקצועי ומיומן כשהחלוקה ברורה: איילון מעביר את עיקר זמנו במשטח העבודה, דואג שכל לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר. ניוה נמצאת במשרד, עובדת עם יועצי השירות, מובילה ישיבות צוות ובונה את תהליכי העבודה המדויקים שיהפכו כל ביקור של לקוח למדויק, יעיל ונוח כמה שאפשר. רמי פרסול, עוסק בכל מה שקשור לשיווק העסק המשפחתי.

"במרכזי שירות רבים רבים יועץ השירות הוא איש מכירות", מסבירה ניוה, "בעוד שאצלנו יועץ השירות הוא בעיקר אוטוריטה מקצועית. מדובר במומחה ובעל ידע נרחב מאוד, וכך כל לקוח מקבל הסבר מקצועי ומקיף בכל שלב ושלב בתהליך הכולל פירוט על הטיפול והתיקון הנדרש וכל זאת בשקיפות מלאה".

ניוה הצטרפה לעסק המשפחתי לפני כ-20 שנה. תחילה היא חשבה שתגיע לפרק זמן מוגבל, אבל החליטה להמשיך ולהוביל את המקום יחד בני המשפחה. ואכן, מדובר בעסק שרק הולך וגדל ומארבעה אנשים מרכז השירות עומד היום על כ-20 עובדים שעוטפים את הלקוח מכל עבר.

"הלקוחות שלנו מקבלים מאיתנו חיבוק ואהבה", אומר איילון וניוה מוסיפה: "וגם מקצועיות, שקיפות, אמינות, היכרות אישית והבנת הצרכים". "הלקוח הוא מרכז העסק", מסכם רמי, "ואנחנו משתדלים להתחשב בזמן שלו כמה שאפשר".

מה עוד אתם עושים עבור הלקוח שהוא לא יקבל במקום אחר?
רמי: "אנחנו מבצעים מעקב שוטף אחרי כל רכב שיוצא מאיתנו. הלקוח מקבל מאתנו שיחה טלפונית לאחר הביקור, כשאנחנו למדים מכל שיחה עם הלקוח מה בביקור שלו היה מוצלח יותר ומה מצריך שיפור מצידנו – אנחנו כל הזמן שואפים לפעול באופן מושלם ככל שניתן. כמו כן, אנחנו מזכירים ללקוח לפני מועד הטיפול השנתי והטסט. אנו מציעים ללקוחותינו שירות של איסוף והחזרת הרכב מהבית או מהעבודה, כאשר רכבו של הלקוח חוזר אליו עם נהג מקצועי שטוף ונקי"

איילון: "הלקוחות שלנו מאוד מרוצים ואוהבים אותנו ועדיין אם יש תלונה אנחנו מנסים לברר מה הבעיה ותמיד חוזרים ללקוח. אנחנו לא מזניחים אף אחד. הצרכים של הלקוח הם במרכז העסק שלנו".

ניוה: "אנחנו מציעים מקצועיות, שקיפות ואמינות. עלות הטיפול אצלנו משתלמת ביותר והלקוחות שלנו יוצאים בהרגשה טובה ובידיעה שיש מי שדואג להם ומטפל באופן הטוב ביותר ברכבם ולא פחות חשוב בהם כלקוחות" מציינת ניוה ומדגישה "יש עם מי לדבר, היא לא סתם סיסמה אצלנו, זו דרך חיים ואנחנו זמינים בכל רגע נתון לצרכי הלקוחות".

מומחים בתחומם

לכל אחד יש תפקיד במרכז השירות רם רעננה, וכל אחד יודע את תפקידו על הצד הטוב ביותר. "ככה זה כשאתה עובד יחד עם בני המשפחה שלך כל כך הרבה שנים, וגם העובדים איתך לאורך זמן. העבודה מתבצעת בזרימה ובדיוק רב, והלקוחות הפכו להיות עם השנים לחלק מאתנו", מסביר רמי.

למקצועיות שמאפיינת את מרכז שירות רם רעננה דואגים רבות ופועלים ללא הפסקה לשימור שלה ולחדשנות ללא הפסקה. "בכל פעם שמגיע דגם חדש לארץ אנחנו דואגים שהעובדים שלנו יעברו השתלמויות ספציפיות לדגם הרכב, אצל היבואן", מפרטת ניוה.

"כמרכז שירות מורשה של חברת UMI, אנו גם מקבלים עדכונים טכניים שוטפים והדרכות מקיפות לעובדים עבור כל רכב חדש שמגיע לארץ ", מוסיף איילון, "אם יש ריקול למשל (קריאת שירות לרכב מסוג שברולט, ביואיק או איסוזו), גם זה נעשה כמובן אצלנו, כאשר כל הציוד הטכנולוגי ומכשור הדיאגנוסטיקה הייעודי מסייעים לנו לבצע עדכונים ותיקונים באופן המהיר ביותר. אנחנו מקפידים על שימוש בחלקים מקוריים או בחלקים חליפיים איכותיים בלבד השומרים על איכות הרכב ועל בטיחות הלקוחות שלנו. בנושא הזה אנחנו לא מתפשרים ומתעקשים על הטוב ביותר".

והמקצועיות הזו היא שמבדילה אתכם מאחרים?
איילון: "היום אפשר להיכנס לכל מוסך עם תקלה. אבל יש הבדל אם נכנסים למקום עם ידע וציוד לרכבי UMI שהוא ייחודי לדגמים האלה, או שנכנסים למוסך כללי. ההבדל הוא באיכות ועל זה הלקוחות הנאמנים שלנו לא מוכנים לוותר.

ניוה: "כיום מערכות הרכבים מאוד מורכבות בגלל תקנים עולמיים מחמירים. ואנחנו יודעים לספק את כל הידע לרכבי UMI, לא בכדי אנחנו נותנים שירות לרכבי עבודה דוגמת טנדרים סילברדו, די-מקס וסוואנה, רכבי עבודה שחייבים טיפול מהיר ומקצועי ומקבלים אצלנו עדיפות תוך הבנה שאלו רכבים שלא יכולים להיות מושבתים לאורך זמן. זו גם הסיבה שרכבי חברת חשמל ומד"א מקבלים אצלנו שירות לאורך שנים רבות, כאשר בתקופת הסגרים בימי הקורונה המשכנו לפעול כמפעל חיוני והמשכנו לתת שירות חיוני עבורם".

"הטלפון שלי פתוח וזמין", מוסיף איילון, "ואנחנו גם הולכים ומחלצים לקוחות כשצריך וכשמדובר ברכבי חירום. חשוב לנו שלקוח ידע שהוא משלם על שירות ששווה את זה".

"המוטו שלנו: אמינות ושביעות רצון הלקוח. זה מה שמנחה אותנו ומעבר לטיפול ברכב אנחנו מעניקים טיפול ושירות מיוחד ללקוחות שנוהגים ברכבים", מסכם רמי בחיוך.

מרכז שירות רם רעננה
כתובת: היצירה 15, רעננה
טלפון: 073-7815343
למעבר לאתר>>
למעבר לפייסבוק>>

שעות פעילות: ראשון עד חמישי, בין השעות 7:30-16:30
שישי - 7:30-12:00