מרכז שירות Lexus פתח תקוה: חוויית שירות ייחודית המקדשת מקצועיות וירידה לפרטים

הסטנדרטים המקצועיים הבינלאומיים, חוויית האירוח והטיפול ששואבת השראה המתרבות היפנית, הפתרונות המקיפים בכל תחומים: מרכז שירות Lexus פתח תקוה נאמן למותג היוקרה עם מרכז שירות חדשני ומתקדם

בשיתוף Lexus פתח תקוה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכנות לקסוס פתח תקוה
מרכז שירות Lexus פתח תקוה: מחויבים לסטנדרטים בינלאומייםצילום: רונן טופלברג
בשיתוף Lexus פתח תקוה
תוכן שיווקי

רכבי לקסוס נחשבים לכלי הרכב האמינים ביותר בשוק היוקרה ובכלל. לקסוס נבחר כמותג האמין ביותר בעולם לשנת 2021 על ידי JD-Power – מרכז המחקר המוביל בעולם בנושא אמינות כלי רכב. חשוב לציין שלקסוס זוכה בתואר זה שנה אחר שנה כבר תשע פעמים ב-10 השנים האחרונות. לכן, הלקוחות שמחזיקים במותג פוגשים במרכז השירות רק לעיתים נדירות או לטיפולים שוטפים. למרות זאת, מרכז שירות Lexus פתח תקוה הוא חדשני, מתקדם שעומד בסטנדרטים גבוהים ביותר, על פי אמות המידה של היצרן בחו"ל.

תפיסת שירות יפנית ייחודית

כחברה גלובלית לקסוס (Lexus) מעניקה חוויית שירות ייחודית ששואבת השראה רבה מעולם הערכים והמסורת היפנית. בראש ובראשונה, כל עובד במרכז הוא "שגריר של לקסוס" ולכן פועל בהתאם. "אנחנו מאמינים, כתפיסת עולם, ביושרה והגינות בכל מפגש עם לקוחותינו, ולכן בהגעה למרכז השירות אנו מבטיחים שירות ישר ומלא כבוד", אומר יוסי אנטמן, מנהל השירות הארצי של לקסוס ישראל, "המנטליות היפנית מעמידה מקצוענות וירידה לפרטים כערך בפני עצמו. השירות שתקבלו אתם ורכבכם במרכז השירות יהיה בהתאם".

יוסי מוסיף כי על מנת שמרכז השירות יוכל לבדל את עצמו ממוסכים ומרכזים אחרים, ישנה הקפדה בכל הנוגע למקצועיות של כלל העובדים. "אנו תמיד חותרים למצוינות, יסודיות ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים, כל זאת תוך שמירה על עקרון היפני 'קייזן' (Kaizen), משמעותו 'שיפור מתמיד' הבא לידי ביטוי בכל אחד מתהליכי העבודה שלנו", הוא מסביר, "לכן, עובדי מרכז השירות - החל מהשומר בכניסה, דרך צוות השירות וכלה בטכנאים ובדיאגנוסטיקה - עוברים באופן קבוע וסדור הדרכות מקצועיות בהנחיית היצרן. זאת, כאמור, על מנת לוודא שכל העובדים עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים. הידע שאנו רוכשים מאפשר לנו להתחייב בפני הלקוחות למתן שירות מבדל, ייחודי מקצועי ויעיל".

עובדי מרכז השירות עוברים באופן קבוע הדרכות מקצועיות בהנחיית היצרן. מרכז שירות Lexus פתח תקוהצילום: רונן טופלברג

בלקסוס מאמינים שכל לקוח הוא עולם ומלואו, ולכן מעניקים לכל אחת ואחד מהלקוחות טיפול אישי ותחושה ביתית. השירות בלקסוס מבוסס על תפיסת האירוח היפנית "אומוטנאשי" (Omotenashi) – אומנות הכנסת אורחים. השאיפה ל-"אומוטנאשי" היא להעניק את חוויית השירות המקיפה ביותר על פי התרבות היפנית: מהכבוד הרב והיחס החם לו זכאים האורחים ועד למחוות קטנות שהופכות את חיי האורחים למהנים יותר, מבלי שהיא או הוא יידעו על כך.

כל לקוח שנכנס למרכז השירות מקבל יועץ שירות אישי, המלווה אותו לאורך כל תהליך הטיפול ברכב, מסייע בכל שאלה ובעיקר דואג לשקט נפשי לקיצור תהליך השירות והטיפול ככול שניתן, מתוך תפיסה כי זמנו של הלקוח מאוד יקר וחשוב.

ההקפדה על חוויית השירות והאירוח בא לידי ביטוי גם בלאונג' מפנק, שנמצא במרכזי השירות, ומאפשר ללקוחות להתרווח וליהנות מקפה טוב, כיבוד ועיתון, ולחילופין מעניק סביבת עבודה נינוחה. זאת, על מנת להנעים ככל הניתן את השהות של הלקוחות במרכז השירות בעת ההמתנה לרכבם.

כל השירותים לרכב בתחת קורת גג אחת

במרכז השירות ניתנים ללקוחות פתרונות מקיפים בכל תחומים הנוגעים לרכבם: טיפולים תקופתיים וטיפולים נוספים, המבוצעים על ידי אנשי מקצוע שהוכשרו בארץ והוסמכו על ידי היצרן בחו"ל, כמו למשל מחלקה ייעודית המתמחה במערכות החשמל והמיזוג. את התור למרכז השירות ניתן לתאם בכל עת באמצעות אתר האינטרנט או בטלפון 9966*.

בנוסף, במרכז השירות ניתן לבצע תיקוני פחחות וצבע באיכות גבוהה ביותר על ידי מומחי Lexus לתחום. מרכז השרות של Lexus בפתח תקוה כמו גם מרכזי השירות בחיפה ובבאר שבע הם "מוסכי הסדר" לחברות הביטוח המובילות בארץ .

על מנת לסייע לשמור על רכבי הלקוחות חדשים ויפים, כפי שיצאו משערי המפעל ביפן, מרכז השירות מציע סדנת "דייטלינג" לטיפוח ושימור הרכב. הסדנה כוללת טיפול לצבע של הרכב בפוליש ואקס או ציפוי נאנו, טיפול מיוחד למושבי העור, ניקוי יסודי פנימי, טיפול בגלגלי הסגסוגת הקלה, ניקוי יסודי של תא המטען ועוד. כמו כן, ניתן לקבל שירות מקיף בנושאי זגגות, צמיגים, מצברים וכן אביזרים מקוריים לשדרוג הרכב.

לקוחות הרוכשים רכב לקסוס יד שנייה מוזמנים להגיע למרכז השירות, וליהנות מהדרכה מקיפה על הרכב ללא תשלום. בהדרכה מקבלים הלקוחות הסבר מקיף על מערכות הבטיחות והפעלתן, מערכת המולטימדיה ועל ההגדרות השונות של הרכב וסיוע להתקנת טלפונים ניידים לרכב. כך שחוויית הנסיעה בלקסוס שלכם תהיה טובה בהרבה.

שירות שממשיך מעבר למרכז השירות

השירות של לקסוס מתחיל בעת רכישת רכב מתוצרת יצרן היוקרה, ומעניק מעטפת כוללת למכלול הצרכים השונים. שירות מוקד My Lexus מסייע ללקוחות לקסוס 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. המוקד My Lexus מלווה את הלקוחות לכל אורך תקופת האחריות עם שירותי דרך, שירותי קונסיירז' ועוד. כל זאת, בכל יום ובכל שעה. שירותי My Lexus זמינים גם בתום תקופת האחריות במסגרת תנאי ההצטרפות למועדון.

חוויית שירות ייחודית ששואבת השראה מהמסורת היפנית. לאונג' הלקוחות במרכז השירות Lexus פתח תקוהצילום: רונן טופלברג

כמו כן, עומדת בפני הלקוחות האפשרות להאריך ולהרחיב את האחריות על רכב הלקסוס שברשותם גם מעבר לשלוש השנים הראשונות. השירות, שניתן בתשלום, מעניק שקט נפשי ואחריות מפגוש לפגוש לשנתיים נוספות (עד חמש שנים סך הכל).

גם עבור הסוללות של המערכת ההיברידית ניתן להאריך את האחריות. באופן רגיל הסוללות זוכות לאחריות של חמש שנים או 100,000 ק"מ (המוקדם מבניהם). במרכז השירות ישנה אפשרות להרחבת אחריות סוללה, בכל שנה מתום האחריות, לשנה נוספת או ל-15,000 ק"מ נוספים (בהתאם לתנאי התכונית ועד 10 שנים). התוכנית מותנית בבדיקת המערכת הכלולה ובתשלום.

בנוסף, באולם התצוגה החדיש שנמצא במרכז השירות, ניתן למצוא גם את מחלקת Select –המתמחה במכירת רכבי לקסוס מובחרים מבעלות קודמת. הרכבים עוברים 105 בדיקות איכות קפדניות ותהליך השבחה. במסגרת רכישת הרכב, לקסוס מעניקה אחריות יבואן לשנה וכן שירותי מוקד 24/7.

מרכז שירות Lexus פתח תקוה
כתובת: שמשון 9, פתח תקוה
טלפון: 9966* שלוחה מספר 2.
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
שעות פעילות: ימים א'-ב'-ד'-ה': 07:30-18:00
יום ג': 07:30-14:30
יום ו': 07:30-13:00