כלמוביל חיפה: עבר מפואר ופנים לעתיד

סוד ההצלחה של מרכז השירות כלמוביל מרצדס חיפה המתמחה במותגי יונדאי, מרצדס ומיצובישי, טמון בתמהיל המדויק של אווירה משפחתית, כוח אדם מיומן, ציוד טכנולוגי מתקדם ומקצועיות בלתי מתפשרת

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרונט של מכונית מרצדס
כלמוביל מרצדס חיפה: "יש לנו את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר למותגי מרצדס, יונדאי ומיצובישי"צילום: shutterstock
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

"אנחנו פה בזכות הלקוח ולא בגלל הלקוח", כך מיטיב לתאר אורי מאי, מנהל מרכז השירות מרצדס חיפה של כלמוביל, את סוד ההצלחה של מרכז השירות הוותיק שמעניק מענה מקצועי ומדויק עבור תושבים מהצפון שמביעים בו ובצוותו אמון כבר עשרות שנים. בזכות השירות האדיב, המקצועי והאמין שנודע למרחוק, רבים מרוכשי הרכבים יונדאי, מרצדס ומיצובישי במשך השנים עשו זאת בידיעה שיש מקום שבו יקבלו את הטיפול הטוב ביותר מידיהם של המקצוענים ביותר.

מרכז השירות בחיפה הוקם ב-1969 והפך לאחד ממרכזי השירות המובילים של כלמוביל. המקום היה הראשון לטפל רכבים מסוג מרצדס עוד בשנת 1973, בימים שבארץ רק התחילו להכיר את רכבי המותג היוקרתי. עם השנים החל מרכז השירות לטפל בכל כלי הרכב שכלמוביל מייצרת, והצוות המיומן הפך גם לכתובת לכל תקלה שלא נמצא לה פתרון במקום אחר.

נוסף על כך מטופלים במרכז החיפאי גם כלי רכב מיוחדים כמו רכבים לפינוי שלג שמגיעים מהחרמון בזכות המענה המקצועי שמוענק במקום. אז מהו סוד הקסם שמושך למרכז השירות הצפוני לקוחות מחיפה, מזיכרון יעקב, ממעלות, מעפולה וממקומות נוספים? זהו סיפורו.

כך מעניקים יחס אישי לאלפי לקוחות בחודש

בשנת 2002 החל אורי מאי לנהל את מרכז השירות מורשה כלמוביל מרצדס חיפה. המרכז פועל באווירה שהיא גם מקצועית וגם משפחתית, המעצימה את המחויבות למקום העבודה. העובדים, ותיקים ומנוסים, עוברים הכשרות והדרכות מקצועיות מתקדמות בהתאם להתפתחות ולהתקדמות טכנולוגיית מרצדס, יונדאי ומיצובישי, במטרה לתת שירות בסטנדרטים בינלאומיים שאותם מכתיבים היצרנים.

בחודשים האחרונים, עובדי מרכז השירות כבר עוברים הכשרות לקראת הדור הבא של המכוניות, לרבות אלה שעובדות על חשמל. "אנחנו תמיד עם הפנים לעתיד בהכשרת העובדים, בציוד ובכלים המיוחדים הנחוצים, בהתאם להתפתחות הטכנולוגית של הרכב. כל העבודה נעשית על פי אמות המידה של היצרנים ואנחנו מתאימים את עצמנו אליהם, ותמיד נמצאים בשיפור מתמיד", מספר מאי.

"המשפחתיות והמחויבות לכל לקוח היא זו שמייחדת אותנו". כלמוביל מרצדס חיפהצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

המקצועיות והמחויבות מובילים יותר מ-3,000 נהגים מדי חודש להפקיד את רכבם במרכז השירות בחיפה. לצדם, עושות זאת גם חברות ההשכרה, והליסינג שמטפלות בציי הרכב שלהן במרכז השירות.

לכל סוג רכב אולם משלו

חלוקת העבודה הברורה מאפשרת לעובדי מרכז השירות כלמוביל חיפה להעניק לבאים בשעריו חוויית לקוח ייחודית. באולם הקל מתקבלים כלי הרכב הפרטיים של המותגים מרצדס, יונדאי ומיצובישי וכן מוניות מרצדס, הזוכות לטיפול מהיר במיוחד שישחרר את נהגי המוניות במהרה חזרה לעבודה. באולם הכבד מטופלות המשאיות, האוטובוסים והמסחריות.

בצורת עבודה מסודרת זו מקבל כל רכב טיפול מותאם, מדויק ואישי מעובדי מרכז השירות, הפועלים בהתאם לחלוקת הרכב הקל והכבד במגוון מחלקות הכוללות מכונאות כללית, דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג אוויר, פחחות, צמיגים, טיפולי פרונט ומכון שמטפל בשיפוץ מנועים. קיומן של כל המחלקות ושיתוף הפעולה ביניהן מאפשר עבודה לפי מודל ה-One Stop Shop שבו כל הפתרונות מצויים תחת קורת גג אחת.

לכל סוג רכב – מרצדס, יונדאי ומיצובישי – יש לפחות שני יועצי רכב שקולטים את הלקוח ומאשרים מולו את הצעת המחיר. את כל העבודות מבצעים עובדים מיומנים, שחלקם מהם בעלי הסמכה לניהול מוסך –כשלרשותם עומד ציוד חדשני.

כלמוביל מרצדס חיפה: " כל העבודה נעשית על פי אמות המידה של היצרנים"צילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

"יש לנו את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר למותגי מרצדס, יונדאי ומיצובישי, כולל מכשירים מדויקים המאפשרים לאתר תקלות ולטפל בהן באופן היעיל והמהיר ביותר", מספר המנהל אורי מאי. "אנחנו צועדים יחד עם הקדמה והטכנולוגיה המתפתחת של כלי הרכב ומכשירים את כוח האדם שלנו בהתאם על ידי הדרכות יצרן ומחלקה טכנית משלנו שתמיד מעודכנת בחידושים הקיימים".

"המחויבות לכל לקוח היא שהפכה אותנו למובילים בצפון"

והלקוח רק מרוויח: ההקפדה היתרה על ערך השירותיות במרכז השירות כלמוביל חיפה מזכה את לקוחות המקום בשירות היקפי עוד בשער הכניסה למרכז השירות, שבו עומד שומר שמכווין אותם למקום הרלוונטי בעבורם. מיד לאחר מכן מקבל יועץ שירות את פני הלקוח, קולט אותו ומעדכנו על משך הטיפול ומועד הסיום הצפוי. יועץ השירות גם מודיע על כל תקלה נוספת הדורשת תיקון תוך ציון מחירה למען שקיפות מלאה, ערך מרכזי נוסף שמהווה נר לרגליו של צוות המרכז. בסופו של תהליך, לאחר תום הטיפול עובר הרכב שטיפה ומוחזר לבעליו.

במרכז השירות שומרים על קשר הדוק עם הלקוחות גם באמצעות מוקד זימון תורים המודיע להם טלפונית או באמצעות מסרון על מועד הטיפול הבא ועל הצורך בהכנת הרכב לטסט. בנוסף, לרשות הלקוחות עומדת ניידת שירות שזמינה 24/7 במקרים של תקלות או תאונות המצריכות רכב חלופי; התהליך נעשה מול חברות הביטוח, והלקוח מקבל רכב היישר לביתו מבלי שיהיה עליו להגיע למרכז השירות.

"המשפחתיות והמחויבות לכל לקוח היא זו שמייחדת אותנו ", מסבירים אורי מאי וצוותו, "העובדים שלנו מנוסים ומאוד מחוברים למקום העבודה. אנחנו משקיעים בעובדים ומראים להם שאכפת לנו מהם באמת. מרכז השירות שלנו מקבל עשרות פניות לעבוד כאן, וזה אומר הכל".

מרכז השירות כלמוביל חיפה
כתובת: חירם 15, חיפה
טלפון: 04-8614111
למעבר לאתר>>>