כלמוביל יונדאי פתח תקוה: סטנדרטים בינלאומיים באווירה של בית

עשרה מכונאים, ארבעה מאבחנים ואפילו מכון מיוחד למערכות רגישות: הכירו את מרכז שירות כלמוביל יונדאי פתח תקוה שלוקח את השירותיות והמקצועיות צעד אחד קדימה, כך שגם ממוסכים אחרים פונים בבקשה לעצות ולסיוע מקצועי

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הכניסה למוסך כלמוביל פתח תקוה
כלמוביל יונדאי פתח תקוה: בית עבור נהגים רבים שמחזיקים ביונדאי מכל הדגמיםצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

דמיינו שבכל פעם שאתם מתגלגלים אל המוסך הקבוע שלכם, מקבלים את פניכם בשמחה אמיתית. ולא, אין זה תסריט לא מציאותי – תשאלו את הנהגים של המותג יונדאי, שזוכים ליחס משפחתי ולתשומת לב עוטפת כל אימת שגלגלי רכבם דורכים במרכז השירות יונדאי כלמוביל בפתח תקוה.

בכניסה למרכז השירות ברחוב גיסין בעיר, שפועל משנת 2012, מקפידים לומר "Welcome" לכל לקוח שמגיע, וזו רק ההתחלה: כבר מימיו הראשונים הפך המקום לבית עבור נהגים רבים שמחזיקים מכוניות יונדאי מכל הדגמים, וכתובת עבור המבקשים להפקיד את רכבם בידיים המקצועיות ביותר. יתרונו הבולט של מרכז השירות הוא בהיותו מקום אחד שבו מרוכזים כל טיפולי הרכב, מתיקון פנצ'ר ועד פחחות, תוך מקצועיות בלתי מתפשרת לצד אדיבות ויחס אישי.

על מרכז השירות המגוון מנצחים צוות עובדים מקצועיים שמחויבים לחזון שמלווה את המקום מאז הקמתו: הלקוח הוא במרכז. עשרה מכונאים וארבעה מאבחנים מעניקים שירות מותאם אישית לכל לקוח, גם כשמגיעים עשרות לקוחות ביום. כל אחד מהם מקבל שירות היקפי ויסודי ותשומת לב מיוחדת לפרטים הקטנים כגדולים.

כך, לדוגמה, במידה שהלקוח לא מוצא חניה – יוצא איש שירות מטעם המרכז ומחנה בשבילו את הרכב עד לכניסתו לטיפול. "אנחנו נותנים אווירה של בית וזו לא קלישאה", מספר לוי. "הלקוחות זורמים משבע בבוקר על פי תור שנקבע מראש ואנחנו מציעים להם תה, קפה או עוגיות כדי להנעים את זמנם עד שנשחרר להם את הרכב. הכל נעשה בשקיפות גדולה: אנחנו מעדכנים על כל תקלה שמתגלה תוך כדי הטיפול ומאשרים מול הלקוח את הטיפול ואת המחיר".

ואם לקוח מגיע ללא תור?

"במקרה כזה אנחנו כמובן משוחחים איתו ומנסים להבין מה הבעיה ואם היא מצריכה טיפול מיידי. אם הבעיה סובלת דיחוי אנחנו קובעים ללקוח תור במקום, ואפילו מגיעים אליו כדי לקחת את הרכב למרכז השירות".

חדשנות, יסודיות וסטנדרטים מוקפדים

השירות המקצועי שניתן ללקוחות כלמוביל יונדאי פתח תקוה והטיפולים היסודיים מתבצעים בכמה מחלקות הפועלות בתוך מרכז השירות, האמונות בין השאר על תיקון פנצ'רים, מכונאות רכב, חשמל, מיזוג אוויר, צבע ופחחות. הטיפולים נערכים בהתאם לסטנדרטים מוקפדים לפי הוראות היצרן, ולשם כך עובר כל אחד מאנשי הצוות המקצועי השתלמויות והכשרות מתקדמות שבהן הם מתעדכנים בחידושים התכופים בעולם הרכב המתפתח מדי יום.

"אנחנו נותנים אווירה של בית וזו לא קלישאה". כלמוביל יונדאי פתח תקוהצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

החדשנות אינה מתבטאת רק בידע שרוכשים העובדים; מרכז השירות נעזר במערכות ובכלים טכנולוגיים מתקדמים ובמאגרי מידע מקצועיים, היישר ממערכות המידע של יצרן הרכב, עם אפשרות לתמיכה מרחוק של מומחי היצרן.

במסגרת השירותים המתקדמים, לרשות הלקוח בכלמוביל יונדאי פתח תקוה עומד גם "מכון מכלולים" שמטפל בכל מכלולי הרכב הרגישים, כולל שיפוץ, כמו למשל תיבות הילוכים, מנועים, תיבות העברה וסרנים. כל הטיפולים נעשים באמצעות הציוד המתקדם ביותר בארץ והסמכת יצרן לבדיקת תיבות הילוכים של יונדאי. הלקוח אף יכול ליהנות משירותי חילוץ, שירות איסוף והחזרת הרכב, שירות הכנה לטסט, אביזרים יוקרתיים לרכב ועוד.

השתלמויות מקצועיות לכל דגם

הייחוד של מרכז השירות הוא במגוון הטיפולים שנותן למעשה מענה לכל תקלה או בעיה שמתעוררת. אל מרכז השירות בפתח תקוה מגיעים לא מעט כלי רכב שלא נמצא להם פתרון במרכזי השירות האחרים, והמומחים של כלמוביל יונדאי מספקים את הטיפול הנחוץ ואת הפתרון.

מתמחים בכל סוגי יונדאי מכל היבט, כולל חשמלי, היברידי וקונבנציונלי. כלמוביל יונדאי פתח תקוהצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

"אנחנו מתמחים בכל סוגי יונדאי מכל היבט, כולל חשמלי, היברידי וקונבנציונלי עם מנוע בעירה פנימי", מסביר לוי. "אנחנו ייחודיים ומקצועיים ביונדאי, והעובדים שלנו עוברים הסמכות לכל סוגי הדגמים הקיימים. באחרונה הושק מותג היוקרה החדש ג'נסיס וגם עבורו העובדים עוברים השתלמויות והתמקצעויות. בכלל, בקבוצת כלמוביל ובמיוחד כאן ביונדאי פתח תקוה שמים דגש גדול על ההכשרות והלימודים ועל קדמת המדע הטכנולוגי, והכל בהתאם להתפתחויות במותג שעבר שינויים גדולים ומאוד התפתח במשך השנים".

מלבד כלי רכב פרטיים, מעניק כלמוביל יונדאי פתח תקוה שירות גם לחברות שונות וגדולות במשק המפקידות בידי הצוות את ציי הרכב הגדולים שלהן. מרכז השירות עובד כמעט עם כל חברות הביטוח על פי הסדר, ומעניק לכל לקוחות החברות שירותי פחחות במידת הצורך. העבודה כולה נעשית לפי הוראות היצרן כדי לשמר את המותג יונדאי ולהעניק ללקוחות את תחושת הביטחון כשהם לוקחים את כלי הרכב חזרה מידי הצוות המיומן.

כלמוביל יונדאי פתח תקוה
כתובת: אבשלום גיסין 72, פתח תקוה
טלפון: 03-6307929
למעבר לאתר>>>