כלמוביל ירושלים: עוצמה וקדמת הטכנולוגיה בטיפול במותג העל - מרצדס

במרכז השירות בירושלים מחויבים לאותם הסטנדרטים הקפדניים כמו בגרמניה, ביפן ובשאר מרכזי השירות הבינלאומיים של מרצדס. זאת הסיבה שבעלי רכבי מרצדס מגיעים מכל הארץ כדי להתייעץ ולקבל שירות אישי מהמומחים בתחום

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונה של מוסך מבפנים
כלמוביל מרצדס ירושלים: מציגים את קדמת הטכנולוגיה בטיפול ברכבי מרצדס ובמשאיות מיצובישיצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

מרצדס, פאר היצירה של כלי הרכב, המותג היוקרתי והמוביל בעולם, מצליח לשמור על ערכו במשך עשרות שנים הודות לאיכות, לחידושים טכנולוגיים ולתחזוקה נכונה. כדי לייצר את ההנאה האולטימטיבית ואת חוויית הנהיגה המושלמת הייחודית למרצדס, יש צורך בטובי המכונאים ואנשי המקצוע המובילים והמעודכנים ביותר, כפי שמציגים במרכז השירות כלמוביל מרצדס ירושלים, המתמחה בטיפול במותגי מרצדס תוך שמירה על הוראות היצרן ושימוש בחלקים מקוריים ואיכותיים כיאה לרכב הפאר.

מאז הקמתו בשנת 2005 הפך מרכז מרצדס כלמוביל בירושלים לנקודת שירות חשובה לרכבי מרצדס מכל הדגמים, מרכבים פרטיים ועד מוניות, היסעים ומיניבוסים מכל רחבי ירושלים והסביבה. השירות המצוין והאיכותי מושך אל מרכז השירות גם לקוחות ממקומות מרוחקים, כמו קרית גת ולעתים אף מאילת

"אנחנו מציגים את קדמת הטכנולוגיה בטיפול ברכבי מרצדס ובמשאיות מיצובישי, הכל איכותי ועל פי הוראות היצרן", מספר מנהל מרכז השירות מיכאל לוין. "המומחים שלנו מוצאים פתרונות לכל מערכות הרכב המגיעות אלינו באמצעות מאגר המידע של היצרן ואפשרות תמיכה מרחוק".

וכשמוסיפים לטכנולוגיה מתקדמת ולמקצוענות גם תודעת שירות רגישה וקשובה – אין זה פלא שהמקום מהווה עוגן לנהגים רבים שמצאו בו בית.

60 רכבים ביום ויחס אישי ועוטף לכל לקוח

העוצמות של מרכז השירות מרצדס כלמוביל ירושלים מורגשות כבר בהיקף שטח הפעילות שלו: מרכז השירות מתפרש על פני 4,000 מ"ר ועוד 2,500 מ"ר שמוקצים לחניה, המאפשרים לכל לקוח להרגיש בנוח בהגיעו למקום ולהתקבל לטיפול מכל סוג שהוא בצורה הטובה ביותר. במרכז מטפלים בממוצע בכ-60 רכבים ביום, וכל אחד מהם מקבל יחס אישי ומקצועי איכותי ובלתי מתפשר. כאשר מגיע לקוח לאחר תאונת דרכים, למשל, יודעים במרכז השירות לעטוף אותו ולהקל עליו תוך רגישות לכך שעבר חוויה לא נעימה ולעתים אף קשה, והוא זקוק למישהו אמין כדי להישען עליו.

"ההתנהלות שלנו נגזרת מההכרח לשמור על ערכו של המותג מרצדס". כלמוביל ירושליםצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

לרשות הלקוחות עומדים יותר מ-60 עובדים מקצועיים ומוסמכים בכמה מחלקות. הדאגה לרמה ולסטנדרט המקצועי אינה פוסחת על אף אחד מהעובדים במטרה לייצר עבור הלקוח חוויית שירות אחרת שבסיסה מענה לכל הצרכים שלו בעת שהותו במוסך.

גם בתקופת הקורונה הקפידו במרכז שירות מרצדס כלמוביל ירושלים להתעדכן בכל מה שחדש בעולם של מרצדס, ואף שלחו מדריכים טכניים שהשתלמו וחזרו להעביר הדרכות והסמכות לשאר העובדים כדי לעמוד בתקן הבינלאומי המחמיר ביותר. זאת הסיבה שלמכונאים יש ניסיון וידע רב בתחומי העיסוק שלהם – הם עוברים הכשרות על כל דגם חדש או מעודכן ופועלים אך ורק על פי הוראות היצרן. הסטנדרטים המחייבים במרכז השירות בישראל זהים למרכזי השירות בגרמניה, ביפן ובשאר מרכזי השירות הבינלאומיים של מרצדס, כך שהטיפול בכלי הרכב נעשה ברמה הגבוהה ביותר, בדיוק כמו זו הניתנת לכל לקוח של מרצדס בכל רחבי העולם.

ייעוץ און ליין והיצמדות להוראות היצרן

היותו של מרכז השירות חלק מרשת עולמית של מרצדס וההיצמדות להוראות היצרן בכל שלבי העבודה מאפשרים לעובדים ולמומחים של סניף ירושלים להתייעץ און ליין עם בעלי מקצוע בכל בעיה שמתעוררת ברכב. הדבר בא לידי ביטוי גם בשימוש מוקפד אך ורק בחומרים מקוריים של היצרן או בחלקי OEM וכפי שמסביר לוין: "גם אם רכב עובר תיקון פחחות אנחנו צובעים אותו בתנור שלנו בצבעים המאושרים על ידי היצרן. איכות החומרים היא של מרצדס ואנחנו נצמדים להוראות היצרן. כל ההתנהלות שלנו כאן נגזרת מההכרח לשמור על ערכו של המותג ועל הייחודיות של מרצדס".

במוסך רחב הידיים פועלות כמה מחלקות המכסות את כל תחומי הטיפול ברכב: מכונאות כללית, דיאגנוסטיקה וחשמל, פחחות וצבע ועוד. מרצדס ירושלים עובד כמעט מול כל חברות הביטוח ומעניק גם שירותי פחחות לכל כלי הרכב.

מחלקות המרכז מצוידות בציוד טכנולוגי ממוחשב חדיש ביותר המסונכרן עם היצרן, ובו התוכנות החדישות והמתקדמות ביותר הכוללות כלי אבחון לאיתור בעיות מנוע, מערכת הדלק, מיזוג אוויר, חשמל ועוד. "חלק מרכזי בתודעת השירות שלנו הוא לתת ללקוחות מרצדס את הפתרונות המקצועיים והיצירתיים ביותר שיש. אנחנו מבינים שלקוח שיוצא מכאן עולה על הכביש וצריך לקבל רכב מושלם מבחינה מכנית ובטיחותית. החובה שלנו היא לאפשר לו לנהוג בראש שקט ולדעת שקיבל את הטיפול הטוב ביותר, גם אם מדובר רק בהחלפת שמן או בסידור המזגן".

"לתת ללקוחות את הפתרונות המקצועיים והיצירתיים ביותר שיש". כלמוביל ירושליםצילום: באדיבות קבוצת כלמוביל

המרכז מציע גם שירותים נוספים ובהם הכנת הרכב לטסט השנתי כולל העברת טסט בפועל, איסוף רכב מהבית לטובת טיפולים, שירותי חילוץ, מגוון אביזרים ממותגים ועוד. כדי להקל על הלקוח ולשחררו כמה שיותר מהר לדרכו עובד מרכז השירות על פי זימון תורים המייצר ריווח בין כל לקוח ומאפשר מתן יחס אישי ואדיב לכל נהג.

"אנחנו רוצים לתת את השירות הכי טוב ללקוחות שבאים אלינו או שנשלחים על ידי חברות הביטוח. השירות והאיכות שלנו היא מעל לכל דבר ואנחנו מקפידים גם להעניק חוויית טיפול ללקוח, אם זה רכב חלופי במקרה של תאונה, נוחיות בהסדרי התשלום ואיכויות של מרצדס", מסכם לוין. "העוצמה של מרכז השירות טמונה בכוח האדם האנושי שיש כאן, שלא מותיר איש בלי פתרון לבעיה שלו. אנחנו מוכרים בזכות איכות העבודה והשירות שלנו, וגאים כל פעם מחדש לקבל פידבקים חיוביים מלקוחות שיודעים להעריך עבודה טובה".

כלמוביל מרצדס ירושלים
כתובת: הסדנא 1, תלפיות, ירושלים
טלפון: 02-6210600
למעבר לאתר>>>