שפילמן שירותי רכב: "הרכב של הלקוחות הוא הדאגה שלנו ולא שלהם"

כל השירותים תחת קורת גג אחת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר: החל ברכישה, דרך בדיקות וטיפולים ועד סיוע ללקוחות שנתקעים בלי דלק. כך הפכה שפילמן שירותי רכב - סוכנות מורשית טויוטה, לבית של הלקוחות

אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עובדי מרכז שירות הרכב נשענים על מכונית
שפילמן שירותי רכב - סוכנות מורשית טויוטה: הבית של ענק הרכבצילום: אילן בשור
אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי

כבר יותר מ-30 שנה שלקוחות שפילמן שירותי רכב יודעים שיש מי שיעניק להם מענה מקצועי איכותי בכל תחום מעולם הרכב: מקניית מכונית, דרך טיפול תקופתי ועד רכישת ביטוח רכב. סוכנות הרכב הוותיקה היא למעשה One stop shop שהפכה לבית של טויוטה בזכות שילוב בין המקצועיות הבלתי מתפשרת לבין היחס האישי המשפחתי.

שפילמן שירותי רכב, סוכנות מורשית טויוטה, הוקמה על ידי מאיה ויאיר שפילמן המנוח בשנת 1992 בעקבות כניסתו של מותג הרכב לישראל. תחילה פעלה הסוכנות בהרצליה כאחת מחמש הסוכנויות הראשונות בישראל, ולימים עברה לפתח תקוה, העיר שבה היא פועלת עד היום בניהולו של דור ההמשך, הבעלים ובנם של המייסדים רון שפילמן. רון מכיר כל לקוח באופן אישי ומוביל את המקום יחד זוגתו נטע שמשמשת בתפקיד מנהלת השיווק.

"טויוטה זה שפילמן"

בכל שנות פעילותה, סוכנות שפילמן שירותי רכב היא סוכנות הבית של לקוחות רבים, וכבר שנים מעניקה להם שירות מקצועי, מוקפד, הגון ומותאם באופן אישי. על כך מעיד היחס האישי שנשמר בין הצוות ללקוחות – עד היום האם המייסדת מאיה, שבקרוב תחגוג 80, מגיעה גם היא לסוכנות, ולא פעם מקבלת את פניהם של הלקוחות הוותיקים.

הסוכנות מעניקה מעטפת מלאה של שירותים לרכבי טויוטה הן בקנייה, הן בשדרוג והן בטיפולים. זאת הסיבה שהסלוגן שמזוהה עם המקום הוא "טויוטה זה שפילמן". "אנחנו תמיד אומרים שאם אין לך טויוטה תגיע לרכוש אצלנו אחת, ואם יש לך טויוטה – אנחנו הכתובת לכל דבר ועניין", אומרת מנהלת השיווק נטע שפילמן.

צוות מקצועי מלווה את תהליך הקנייה ומסייע גם בפתרונות מימון ואף בביטוח לרכב. שפילמן שירותי רכב - סוכנות מורשית טויוטהצילום: אילן בשור

סוכנות שפילמן מעניקה שירות תוך תרבות ארגונית מוקפדת. בתחום מכירת הרכבים ניתן למצוא את הדגמים החדשים ביותר וכן יד שנייה במסגרת תוכנית "טויוטה SELECT" ואף רכבים במסגרת ליסינג תפעולי. רכבי היד שנייה עוברים 155 בדיקות ורק לאחר מכן עומדים למכירה. עבור הלקוחות שמעוניינים לרכוש רכב מעמידה הסוכנות צוות מקצועי שמייעץ ומלווה את התהליך על מנת להקל ככל שניתן על הלקוח ולהתאים לו את הרכב המושלם בשבילו. הצוות מסייע גם בפתרונות מימון ואף בביטוח לרכב.

מענה ללקוחות 24/7

המקצועיות וההתמחות בטויוטה באה לידי ביטוי לא רק במכירת רכבים, אלא גם בטיפול בהם. בסוכנות טויוטה שפלימן פועלות מחלקת מכונאות מקצועית, מחלקת פחחות שמעניקה שירות גם לרכבים שאינם מסוג טויוטה, מכון פרונטים וצמיגים. בנוסף מציעים במקום חלפים מקוריים של טויוטה, לא רק במסגרת הטיפול במוסך אלא לכל דורש. לאחרונה הוקמה גם סוכנות ביטוח שנותנת מענה 24/7 ודואגת גם לתיקון הרכב בעת תאונה, הכל תחת קורת גג אחת.

הדיוק במתן השירות נעוץ בתורה ובקודים הקפדניים של חברת טויוטה העולמית שעל פיהם פועלים בשפילמן שירותי רכב: הכל מובנה ומדויק, החל בקבלת הלקוח ועד שחרור הרכב. "הצוותים שלנו מוכשרים, נבחנים ומוסמכים לפי הסטנדרטים הגבוהים של טויוטה העולמית. המתקן שלנו עומד באמות המידה הקפדניות של טויוטה ומרכז השירות מצויד בכל המכשור הייחודי לטויוטה".

בנוסף פועל בשפילמן שירותי רכב מכון מורשה לבדיקות קנייה מטעם משרד התחבורה. זהו שירות ייחודי לסוכנות, ומיועד ללקוחות הרוכשים רכבים יד שנייה ומעוניינים לבדוק אותם טרם הרכישה. המכון מאפשר בדיקה מקצועית יותר ממכון בדיקות קנייה רגיל; הבדיקה כוללת שימוש בציוד ייעודי לטויוטה וחיבור למחשב, הקיים בסוכנויות מורשות טויוטה בלבד, לשם אבחון ואיתור תקלות.

"הצוותים שלנו מוכשרים, נבחנים ומוסמכים לפי הסטנדרטים הגבוהים של טויוטה העולמית". שפילמן שירותי רכב - סוכנות מורשית טויוטהצילום: אילן בשור

לצד הסטנדרטים המקצועיים המחמירים של טויוטה מקפידים בשפילמן שירותי רכב על חוויית הלקוח כדי להקל עליו ככל שניתן. זו הסיבה שהלקוחות הוותיקים נשארים ובאמצעות המלצות חמות גם מצרפים לקוחות חדשים. "אנחנו מוסך מאוד משפחתי שמנוהל על ידי אותה המשפחה כבר כ-30 שנה. המקום הזה הוא באמת סוג של בית", אומרת נטע, ומוסיפה: "מנהל המוסך, לב, ומנהל העבודה, יבגני, איתנו יותר מ-20 שנה. הממונה על קשרי הלקוחות, מורן, כבר איתנו יותר מעשור. הלקוחות שמגיעים אלינו יודעים שהם יפגשו את אותם אנשי צוות שהם מכירים וסומכים עליהם. יש לנו לקוחות מאוד ותיקים, שגם אחרי הפעם העשירית שקנו טויוטה בוחרים בנו".

הבית של הלקוחות

השירות האישי והמדויק בשפילמן שירותי רכב כולל חילוץ ומענה במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, לכל שאלה או בעיה שצצה בפתאומיות. בנוסף פועל במקום מועדון לקוחות מקסימום, שמבטיח מענה מהיר בין אם מדובר בפנצ'ר או ברכב שנתקע ללא דלק. כל בעיה, בכל שעה ובכל אזור בארץ מקבלת טיפול מיידי.

"הרכב של הלקוחות הוא הדאגה שלנו ולא שלהם", מסכמת נטע. "יש לנו לקוחות מאוד נאמנים כבר שנים שנשארים איתנו בגלל היחס האישי שהם מקבלים אצלנו. המטרה שלנו היא שבכל בעיה, בין אם זה בהתלבטות בנוגע לרכישת רכב חדש, בין אם זו בעיה טכנית או בעיית מימון – הלקוח יגיע כדי להתייעץ איתנו ואנחנו ניתן לו את המענה הטוב ביותר".

שפילמן שירותי רכב - סוכנות מורשית טויוטה
כתובת: רבניצקי 7, סגולה, פתח תקוה
טלפון: 074-7150000
למעבר לאתר>>>