פרי מוטורס פתח תקוה: "המוטו שלנו הוא שאנחנו הבית של רכב הלקוח"

ההתמחות ברכבי מזדה ופורד, הצוות המנוסה והמקצועי, הטיפול המהיר ואלפי הלקוחות שנהנים משקיפות והוגנות: הסוד מאחורי מרכז השירות הוותיק

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני גברים עובדים במוסך
פרי מוטורס פתח תקוה: 25 שנות ניסיון צילום: בר אילן לירן
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

מתן אמון במוסך או מרכז שירות לרכב נמדדת על פי היכולת להפקיד בידיו את הרכב בראש שקט, ואפילו לא להיות לצדו בזמן ביצוע העבודה. היחס שתקבל במהלך השהות במוסך או ההתנהלות מולו הוא זה שיקבע את התחושה שאחרי, את ההבנה שיש לך באמת על מי לסמוך בעת הטיפול במכונית שלך. כך אפשר יהיה לצאת לנסיעה שקטה ובטוחה יותר ברכב שטופל על ידי מיטב המומחים בתחום, הותקנו בו חלקים המקוריים, שמנים איכותיים והחלפים הטובים ביותר שיש.

את האמון והאווירה המשפחתית הכל כך נחוצים במוסכים חיברו במרכז השירות המורשה מאזדה פורד "פרי מוטורס" בפתח תקווה לחבילת שירות אחת מקיפה ויעילה. במשך 25 שנות פעילותו צבר המרכז, המתמחה בטיפול לסוגיו של שניים מכלי הרכב הפופולאריים כיום בישראל, קהל של אלפי לקוחות חוזרים, המביעים אמון מחודש בכל פעם בבעלים אייזן לוי ובצוות העובדים המקצועי שלו. "המוטו שלנו כלפי הלקוח הוא שאנחנו הבית של הרכב שלו, והכל פה מתנהל באווירה משפחתית כלפי הלקוחות וגם כלפי העובדים", אומרים בפרי מוטורס.

עובדים מקצועיים במגוון מחלקות

את המרכז הקים אייזן לוי ב-1998 יחד עם שותף, בהמשך להתעניינותו המעמיקה במכוניות ובעולם הרכב. השניים התמחו בטיפולים במכוניות מאזדה, שהיו בשנים ההן הלוהטות ביותר בשוק הרכב. עם הזמן התרחב מרכז השירות עם הוספת השירות גם למכוניות פורד. אייזן לוי נעזר בבני משפחתו: בתו לירן האחראית על השיווק והפרסום וחתנו העובד כיועץ שירות. העובדים, שכולם בעלי ידע מקצועי וטכני במכוניות של מאזדה ופורד, מלווים את מרכז השירות לאורך שנים ארוכות וכבר הפכו למשפחה, והאווירה שנוצרה בהתאם.

אווירה משפחתית ושקיפות ללקוחות. פרי מוטורסצילום: בר אילן לירן

מרכז השירות הממוקם ברחוב המפעלים 5 בפתח תקווה מציע את כל סוגי הטיפול למאזדה ופורד. העובדים במרכז השירות עוברים הדרכות ומצוידים בכל ההסמכות הנדרשות ממשרד התחבורה ו"דלק מוטורס", הכוללות הסמכה לניהול מוסך, תעודת מכונאות סוג 3, חשמל ומיזוג אוויר לרכב, אוטוטרוניקה מתקדמת והסמכות של דלק מוטורס כולל, הסמכת "רב אומן".

העובדים מקצועיים מאוד בתחומם ופועלים במגוון מחלקות לרכבי מאזדה ופורד ובהן חשמל, מכונאות לטיפולים שוטפים ותקלות מכניות, דיאגנוסטיקה ומיזוג אוויר ופחחות. במרכז מקפידים על האיכות והמקצועיות של העובדים ושולחים אותם להדרכות ולהשתלמויות מקצועיות בהתאם לתחום עבודתם.

מחלקת הפחחות של המרכז נותנת שירות לכל סוגי כלי הרכב. במקרה של תאונה או עבודת פחחות נדרשת, מעניקים במרכז השירות ללקוח שירות שווה ערך למוסך הסדר – גם אם הם אינם כפופים לחברות הביטוח. את ההפרש הכספי מול חברות הביטוח סופג מרכז השירות על חשבונו. "אנחנו לוקחים בחשבון שחלק מהלקוחות מגיעים אחרי טראומה של תאונה ולא צריך להכביד עליהם יותר גם מבחינת כל הפרוצדורה מסביב", אומרים במרכז השירות פרי מוטורס. "חשוב לנו יותר שהוא ייצא מכאן עם רכב תקין בטיחותית שטופל בצורה הטובה ביותר באמצעות חלקים מקוריים ואיכותיים במחיר הכי נוח לו, ולכן אנחנו לא מכפיפים את עצמנו לחברות הביטוח אך הלקוח מקבל אצלנו מחיר זהה למה שהיה משלם במוסך הסדר. הלקוח לא מרגיש את זה בכיס כי אנחנו סופגים את ההפרש, אבל הוא כן נהנה מרמת שירות ועבודה ברמה הגבוהה ביותר", מסבירים במרכז השירות.

אמת אמון גבוהה מצד הלקוחות

רמת האמון הגבוהה של הלקוחות במרכז השירות "פרי מוטורס" באה לידי ביטוי היטב בכמות האנשים שמפקידים בידיהם את כלי הרכב שלהם לשינוע לטובת טיפולים שוטפים או העברת טסט. בשנה החולפת המגמה התעצמה כאשר כ-90 אחוז מהלקוחות העדיפו שלא לצאת מהבית ובחרו לבצע שינוע רכב באמצעות מרכז השירות בידיעה שיש להם על מי לסמוך.

בנוסף, כחלק מההתאמות, עבר המרכז לשיטת עבודה מרווחת יותר ועל פי תורים מראש. הלקוחות מגיעים על פי השעה שנקבעה להם ובכך מרוויחים פעמיים: גם חיסכון בזמן וגם יציאה מהירה יותר ממרכז השירות.

"בשנה החולפת המשכנו להפעיל את המרכז כמעט כרגיל. אמנם פחות אנשים הגיעו, אבל הם סמכו עלינו והפקידו בידיים הבטוחות והאמינות שלנו את הרכב שלהם. כיום גם הם וגם אנחנו הבנו שזה הרבה יותר נוח, מונע התקהלות ומפחית את העומס במרכז השירות. יש יותר סדר, הכל נעים ונוח ומרגיש יותר רגוע", אומרת לירן בר אילן, בתו של אייזן לוי והאחראית על שירות לקוחות ופרסום.

במרכז השירות משלימים את תמונת השירות עם שקיפות מוחלטת כלפי הלקוחות לאורך כל תהליך העבודה. כל לקוח מקבל יחס אישי, הצעת מחיר כתובה לפני ביצוע העבודה והסבר על כל שלב בטיפול ונחיצותו. יועץ שירות אישי מלווה את הלקוח בהתאם למחלקה הנדרשת, כך שיש לו כתובת ברורה וידועה מרגע כניסתו למוסך ועד צאתו וכל זאת לטובת מענה ושירות איכותי ומיטבי.

שמים דגש על חוויית הלקוח. פרי מוטורסצילום: לירן בר אילן

במרכז השירות מסבירים כי עולם הרכב מהווה עבורם גם שליחות, וכי הלקוחות שלהם מהווים חלק בלתי נפרד מהמשפחה. לפיכך, הם גם מטפלים עבור חלקם גם באלמנטים אחרים הקשורים בכלי הרכב שלהם, מתוך ידיעה שלא כולם מבינים בעולם התחבורה ועלולים להתבלבל. "השירות שלנו ללקוח אינו מסתיים רק במרכז השירות אן ברגע שהוא יוצא מכאן. אנחנו זמינים עבורו כדי שיוכל להתייעץ, לשאול שאלות, כדי שיבין שהוא בידיים מקצועיות. חשוב לנו להעניק לו חווית שירות אחרת שגם תחזיר אותו לכאן שוב, ולקוח מרוצה תמיד חוזר".

פרי מוטורס
כתובת: המפעלים 5, פתח תקוה
טלפון: 072-3926543
למעבר לאתר אינטנרט>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>