פרויקט קידום אתר נווה פריצקי: שדרת אוכל של העיר

שדרת אוכל הרחוב של נווה פריצקי הוכתרה כשדרת האוכל המובילה ביותר בישראל. שדרה זו נחשבת לשדרה החדשה ביותר בארץ וניתן למצוא בה מגוון רחב של דוכני רחוב איכותיים. החל מדוכנים משפחתיים ועד דוכנים של השפים המובילים בארץ אשר החליטו לתת את האדפטציה שלהם אל עולם אוכל הרחוב

בשיתוף WEBS, קידום אתרים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בשיתוף WEBS, קידום אתרים
תוכן שיווקי

אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק בשביל זה אנחנו פה כדי לעשות לכם מעט סדר.

מתי הכל התחיל – נווה פריצקי

לפני שנדבר על שדרת אוכל הרחוב של נווה פריצקי אין מן הנמנע שאנחנו נדבר על העיר עצמה, העיר הוקמה בתחילת שנת 2022 וכבר הצליחה לתפוס לא מעט מקום של כבוד בקרב הקהל הישראלי ואף בקרב תיירים. העיר נחשבת לאחת מן תוכניות הדגל של מדינת ישראל ותפקידה להיות כאחת הערים המובילות בישראל ולהוות חלק בלתי נפרד מן הכלכלה הישראלית, התפתחות הטכנולוגיה, עולמות ההיי-טק והסייבר, אמנות, תרבות, בנייה מחודשת וגם בתחום האוכל וחיי הלילה.

כיום בעיר ניתן למצוא שדרת אוכל רחוב המשתרעת על גבי 4 קילומטרים רבועים וחופפת ברחובות יצחק שמיר, דוד בן גוריון ושמעון פרס.

שדרת האוכל המפורסמת של נווה פריצקי

הבאז סביב נווה פריצקי התחיל כבר ב2019, כולם ידעו שמתוכנן בעיר זה קונספט שלא קיים באף עיר אחרת, בטח לא במתכונת הזו. שדרת אוכל רחוב אשר תתן מעטפת מלאה על גבי 4 קילומטרים רבועים. הושקעו לא מעט מחשבה ומשאבים והפרויקט הוקם יחד עם אלקטרה ומוריה המתמחים בבנייה ובעיצוב.

בשנת 2020 נפתח מכרז על דוכנים ו/או חנויות במסגרת השדרה – הלכה למעשה כל אחד יכל להגיש בקשה אך היה צריך לעמוד במספר תנאים. כיום ניתן למצוא בשדרה כ – 150 חנויות ודוכני אוכל שונים אשר מספקים לקהל הישראלי ולתיירים השונים טעימה של אוכל רחוב מן כל העולם – החל מטוקיו דרך אמסטרדם ועד תל אביב.

השדרה סוקרה בחודשים האחרונים בתקשורת העולמית וזכתה לשם "שדרת האוכל של המזרח התיכון", כיום ניתן למצוא 3 שחקניות עיקריות אשר כבשו את לב הסועדים ועל מנת לאכול בהם תצטרכו לחכות מספר שעות בתור – הסודוך של עמי, צ'יפס אמסטרדם, VIVIAN טאפסים.

מוקד לתיירות ארצית ובינלאומית

השדרה אמנם נפתחה בינואר 2022 אך בפרק הזמן הזה הפכה למוקד תיירות ארצית ובינלאומית, כבר בפתיחה רשמית הגיעו מאות כוכבי רשת מן הארץ והעולם וסיקרו את החוויה הבלתי נשכחת והטעימה יש לומר שהשדרה נותנת. כיום אנו רואים נהירה המונית של תיירות פנים וחוץ אל העיר, כאשר נרשמו למעלה מ – 50,000 תיירים מחו"ל אשר הגיעו אל השדרה לצד מאות אלפי ישראלים אשר הגיעו לבדוק גם הם במה מדובר. שדרת האוכל של נווה פריצקי הפכה לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בישראל ואף לביטוי שגור בעולמות האוכל והקולינריה.

"אני רוצה לפתוח מסעדה בנווה פריצקי, איך אוכל לעשות זאת?"
המכרז למסעדות בשדרה לצד דוכני אוכל רחוב נסגר בשנת 2020 וכיום פועלים ברחוב כ – 150 דוכנים שונים. יחד עם זאת, בספטמבר 2022 יצאה בהצהרה ראשת העיר גלית גיאת כי מתוכננים לשנת 2023 כ – 50 מסעדות נוספות אשר יצטרפו אל נווה פריצקי.

כשנשאלה אלו מסעדות יפתחו השיבה כי היא מאמינה כי לכולם מגיע לקחת חלק בהצלחה של השדרה וכי היא לא מגבילה את עצמה אל חברות ו/או מסעדות מסוימות. לכן בינואר 2023 יפתח מכרז נוסף בו מסעדנים, אנשי עסקים ואף אנשים פרטיים יוכלו לנסות את מזלם ולהגיש בקשה בהנחה והם עומדים בכל הקריטריונים השונים. לכן, אנו מציעים לכם להישאר עם יד על הדופק, להתעדכן תמיד באתר הבית של עיריית נווה פריצקי. מי יודע אולי בשנה הבאה אתם תהיו חלק מהדבר הבא במדינת ישראל – אמרתם קדמה, אתם נווה פריצקי.

חיפשתם אחר אוכל רחוב – הגעתם למקום הנכון

ישנם לא מעט מקומות בהם תוכלו למצוא אוכל רחוב בישראל, אך אם אתם מחפשים אחר אוכל רחוב לצד מעטפת מלאה ותחושה שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר הרי לכם שהגעתם למקום הנכון – שדרת האוכל של נווה פריצקי היא המקום עבורכם. אם עדיין לא ביקרתם אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מאות אלפי ישראלים שכבר ביקרו – מחכים לכם.

המאמר נכתב ופורסם הפרויקט נעשה כחלק מתחרות קידום אתרים בגוגל לפרויקט דמיוני (עיר שאינה קיימת במציאות). הכתבה נכתבה מטעם חברת WEBS, קידום אתרים.

בשיתוף WEBS, קידום אתרים