קלידוסקופ: כנסים, אירועים, ביתנים ותערוכות בהתאמה אישית

החברה מחזיקה תחת קורת גג אחת ארבע זרועות פעילות, מסנכרנת בין צוותי עבודה מנוסים ומנצחת, בכל פעם מחדש, על תזמורת הרמונית שלא מותירה אף אורח אדיש. שוק הכנסים והאירועים עולה חזרה על המסלול, וזה בדיוק הזמן להכיר מקרוב את 'קלידוסקופ'

נטלי שרון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כנס בקלידוסקופ
קלידוסקופ: כנסים, אירועים, ביתנים ותערוכות בהתאמה אישיתצילום: פרי מנדלבוים
נטלי שרון
תוכן שיווקי

ארגון של כנס, אירוע עסקי או תערוכה הוא אופרציה מורכבת המצריכה תכנון מדוקדק של פרטים, ראייה מערכתית מורכבת ויכולת לסנכרן מספר צירי עבודה במקביל. חברת 'קלידוסקופ' פועלת מזה 22 שנים, מציעה ללקוחותיה ONE STOP SHOP בכל הקשור להפקה של אירועים, תערוכות וכנסים, באמצעות ארבע מחלקות: כנסים, אירועים, מולטימדיה וביתנים לתערוכות. כל מחלקה בנויה מאנשי מקצוע בקיאים בתחומם, המרכיבים יחד פאזל ייחודי מרהיב ויוצא דופן.

"כלל הפעילות שלנו מתבססת על התמחויות. הצוותים שלנו מורכבים מאנשים שמתמחים כל אחד בחלק הספציפי של ההפקה, כאשר יחד אנחנו יודעים לתת את המענה המקצועי ללקוח. בתחום שלנו, המשאב האנושי הוא הסוד, היכולת להביא את האנשים הנכונים. אנחנו הרי מוכרים חוויה, והיא נוצרת על-ידי האנשים שלנו, שכל אחד בגזרה שלו יודע מה הוא עושה. בתחילת כל פרויקט אנחנו מפרקים את החוויה להרבה חלקים ומרכיבים אותה יחד עם אנשי המקצוע המופלאים שלנו", מספר ערן בירן, מנכ"ל החברה.

המנגנון הייחודי של 'קלידוסקופ' מייצר אירועים מדויקים

כל אירוע, תערוכה או כנס המגיעים למפתן הדלת של 'קלידוסקופ', טומנים בחובם אתגר חדש שצריך לפצח. החברה בנתה לאורך השנים מנגנון המאפשר לה להעניק לכל פרויקט פיצוח יוצא דופן, תוך עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים שהוגדרו מבעוד מועד. "הבריף של כל אירוע הוא מאוד שונה, אבל כל אחד בצוות שלנו יודע מה התפקיד שלו ומה הצרכים של כל מחלקה, כאשר הניסיון שבעבודה המשותפת של צוות מאפשר לנו בכל אירוע להגיע עם מספיק ידע למשימה. כל אחד יודע מה החלק שלו, לכן אפילו כשהאירועים שונים - זה עובד בצורה הרמונית ביחד", אומר בירן.

"החוויה נוצרת על-ידי האנשים שלנו, שכל אחד בגזרה שלו יודע מה הוא עושה"צילום: פרי מנדלבוים

'קלידסוקופ' מקפידה על סטדרנט שירות גבוה במיוחד, שומרת על יכולת לנהל כנס מא' ועד ת', דרך הקמת אתר ייחודי בתהליך הפקה מהיר ורציף, תוך שמירה על מסגרת התקציב שהוגדרה לפרויקט. לשם כך, החברה מחזיקה במאי in-house המעורב בכל תהליכי עיצוב התכנים. "זה ההבדל בין לעשות מוצרי מדף מוכנים לבין לעשות משהו שהוא tailor made עבור הלקוחות. אנחנו לא שולפים מהמדף אירוע מוכן, יש לנו קבוצה שיושבת וחושבת ואנשי הצוות שלנו מתאימים את עצמם בצורה הכי טובה, תוך שימוש בכלים שקיימים בשוק כדי ליצור חוויה ייחודית לכל לקוח", מרחיב בירן ומוסיף כי העבודה עם במאי היא הכרחית עבור חברות הרוצות לבדל עצמן מיתר השחקניות בשוק.

ייחודה של 'קלידוסקופ' בא לידי ביטוי גם בניסיון המלונאי רב השנים שצברה, התורם רבות לאופי האירוח של אורחים מקומיים ואורחים מחו"ל בכנסים בינלאומיים. "יש לנו ניסיון בן למעלה משלושים שנה בכל מרכיבי האירוע, החל מקונספטים ייחודים, דרך בניית תפריטים מתאימים ועיצובים בלתי נשכחים".

אף פרט לא נשכח – מקצוענות היא שם המשחק

'קלידוסקופ' מתמחה בהפקה של כנסים, אירועים ותערוכות, מעניקה לכל פרויקט טאצ' אישי ושמה דגש על העקרונות החשובים של כל הפקה. עולם האירועים טומן בחובו מגוון שלם של מושגים, אך האם באמת ניתן להכניס את כל המפגשים החברתיים והמקצועיים תחת המושג 'אירוע'? בירן טוען כי ארגון כנסים מקצועיים ועסקיים הוא עולם התמחות שלם הדורש ידע וניסיון מובהקים בתחום.

"כל התחום הזה שנקרא אירועים, בין אם בת מצווה, בר מצווה, אירוע חברה, כנס רופאים או מהנדסים, תחת הכותרת הזו של כנסים ואירועים יש המון הסתעפויות ובתוך זה המון מוצרים ומגוון רחב של הפקות. אנחנו בחברה מתמקדים בעיקר בכנסים ואירועים עסקיים, נמצאים היום בין החברות המובילות בשוק בזכות הניסיון והיכולות שיש לנו פה".

'קלידוסקופ' חרטה על דגלה איכות, סטדרנט בינלאומי ושילוב בין מקצועיות ליצירתיות. "הפקה של כנס מקצועי שכולל בתוכו 200 הרצאות ומתפרס על מספר ימים, שוזר בתוכו המון אירועים. הפקה של כנס כזה היא מורכבת פי כמה מהפקה של אירוע, לכן צריך לדעת לבחור את השירותים והאלמנטים שמתאימים לכנס הספציפי שמפיקים. למשל מהם הכישורים של הדיילת? איזה מקרן מזמינים? בחירת הלוקיישן לאירוע ועוד. את הכנסים צריך להשאיר לאנשי המקצוע, בשונה מאירועים שאפשר לעשות אולי לבד", מפרט בירן.

"הלקוח יכול להיות רגוע ובטוח שהאורחים יגיעו והאירוע יעבוד"צילום: פרי מנדלבוים

מייצרים עבורך חיוך גדול וראש שקט

חברת 'קלידוסקופ' מציעה תחת קורת גג אחת מנה גדושה של שקט עבור הלקוח. צוותי עבודה משולבים, אנשי מקצוע מומחים בתחומם והנהלה בעלת ניסיון של מעל לשני עשורים – מצליחים יחד לייצר את כל סוגי ההפקות והאירועים, תוך יצירת שקט תעשייתי ללקוח.

"אנחנו נותנים אחריות מקצועית מלאה של קלידוסקופ לכל אירוע שאנחנו מפיקים. הלקוח יכול להיות רגוע ובטוח שהאורחים יגיעו והאירוע יעבוד. אנחנו חברה עם מוניטין של כ- 22 שנים, ברזומה שלנו כל סוגי ההפקות, התנסינו בכל הסוגים, מכירים את השוק היטב ומקרוב", אומר ערן ומסכם: "כנסים זו שפה שצריך ללמוד, כאשר מדובר בשפה שהיא גם בינלאומית. אותם כללי המשחק חלים גם בכנסים הווירטואליים הבינלאומיים שנחשפנו אליהם כולנו בשנה האחרונה. יש לנו צוות שלם שזו המומחיות שלו ובזה הוא עוסק. אנחנו חסידים של תוכן ואסתטיקה, הכל צריך להיות אינטליגנטי, חכם, אחר ומבודל".

טלפון: 054-7706002 לירן
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
לפרופיל הלינקדאין >>

מעבר לבלוג המקצועי >>