קפיטל מוטורס מציגה: שיטת מימון מהפכנית

עם ניסיון עשיר של 17 שנה ועבודה בשיתוף עם כל הבנקים ויבואני הרכב המובילים בישראל, קפיטל מוטורס מעניקה ללקוחותיה שירות מקיף בתנאים אטרקטיביים ונחשבת לשם דבר בענף הרכב הישראלי

ששי כהן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכב לרקע לונה פארק
קפיטל מוטורס: שיטת מימון מהפכניתצילום: Grip Media
ששי כהן
תוכן שיווקי

אחת הבעיות הפופולריות שמלוות כיום רוכש רכב חדש היא חוסר היכולת למצוא את הרכב המתאים והמשתלם ביותר במסגרת התקציב שלו. בזכות לא פחות מ-56 מותגי רכב המשווקים בארץ, הפכה ישראל לאחד השווקים התחרותיים ביותר בעולם, בשל כמות הדגמים הגדולה שמוצעת בשוק ביחס לגודל האוכלוסייה. כך מי שרוכש רכב חדש מוצא את עצמו מתזז בין שלל אולמות תצוגה של יבואני רכב, שם ישמע באופן כמעט גורף שאצלם הרכב הוא הכי טוב, ואל שלל החיפושים ובזבוז הזמן היקר יצטרפו גם עצות מחברים, משפחה ושכנים שיביעו את דעתם ויגרמו לדילמות גדולות עוד יותר.

לקטלוג הרכבים

כאן מתגלה היתרון הראשון של קפיטל מוטורס: כחברה העובדת בשיתוף פעולה עם כל יבואני הרכב, תוכלו לקבל במקום אחד ייעוץ מקצועי של סוכני מכירות, המכירים היטב את הענף ויכולים להתאים עבורכם בדיוק את הרכב שיענה על הדרישות האישיות שלכם, כשהעבודה בשיתוף פעולה עם כל היבואנים מאפשרת להם חופש בחירה מקצועי ונטול אינטרסים.

מימון אטרקטיבי בשיתוף כל הבנקים

שוק הרכב משתנה במהירות, והליך רכישת רכב חדש השתנה משמעותית ממה שהכרתם בעבר, כאשר מרבית עסקאות רכישת הרכב החדש המבוצעות כיום בישראל נעשות באמצעות מימון. הריביות הנמוכות כיום בישראל מובילות לתחרות בשוק ההלוואות, שבו פעילים לא רק הבנקים, אלא גם חברות מימון, המציעות אשראי חוץ–בנקאי, ואפילו חברות כרטיסי האשראי עצמן שהחלו לחזר בלהט אחר לקוחות פוטנציאליים. גם כאן מציעה קפיטל מוטורס יתרון, כאשר החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם כל הבנקים המובילים בישראל וחברות המימון המובילות, על מנת להבטיח שלקוחות החברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר, ואפשרות לרכישת רכב לפי תקציב והחזר חודשי התפורים במיוחד עבור הלקוח בהתאם לצרכיו ורצונותיו, החל בסכומים קטנים הנדרשים להשלמת העסקה המבוקשת וכלה ב-100% מימון ללא הון עצמי. כל התהליך נעשה בזמן קצר בעזרת מומחים בענף המימון, שדואגים לכל ההליכים הבירוקרטיים ומשווים את התנאים בין הבנקים למתן ההצעה האטרקטיבית ביותר.

החזר חודשי ידוע מראש

חלום הרכב החדש הפך בשנים האחרונות למציאות עבור עשרות אלפי משפחות, שהבינו שהדרך לרכב חדש אינה תלויה בתקציב גדול שהיא צריכה להקדיש לטובת הפרויקט (בכל זאת, רכישת ואחזקת רכב הינה ההוצאה השנייה בגודלה עבור משפחה ישראלית אחרי בית), אלא במסלול רכישה נוח שנבנה בהתאם לתקציב הלקוח וכולל אופציה של החזר חודשי קבוע במסלול ידוע מראש. כך נולדה לה שיטת "קפיטליס – CapitaLease" - תוכנית המאפשרת ללקוחות לבצע עסקת מימון מלא של עד 100% משווי עלות הרכב, ללא צורך במקדמה, עם החזר חודשי ידוע מראש ובחוזה הכולל הוראת קבע לתקופה של 36 חודשים, בתוכנית שבה הלקוח רוכש את הרכב ולא שוכר אותו ובכך "ידו על העליונה", זאת אומרת שאין אותיות קטנות, תמיד ניתן לצאת מהעסקה על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי ואין קנסות על מכירה לפני סוף התקופה כפי שמקובל בליסינג.

אגב, תוכנית המימון פופולרית לא רק בקרב לקוחות שאין בידם מספיק מזומנים כדי להתקדם לרכב חדש, אלא גם בקרב לקוחות בעלי ממון המעדיפים להפנות את כספם להשקעות מניבות יותר במקום להשקיע סכום גבוה ברכישת רכב. כך יש ביכולתם ליהנות מרכב חדש בתשלום חודשי, ולהשקיע את ההון הפנוי באפיקים אחרים. בסיום התקופה החברה מתחייבת ללקוחותיה לבצע עסקת טרייד–אין בתום התקופה במחיר מחירון –5%, כך שתמיד תוכלו לבחור האם להתקדם לרכב חדש ולבצע טרייד–אין או להישאר עם הרכב הקיים ולפרוס את יתרת התשלומים לתקופה נוספת. יתרון משמעותי נוסף הוא שהרכב נרשם על שם הלקוח, כך שהוא יכול למכור את הרכב בכל שלב ולצאת מהעסקה, בשונה מעסקאות ליסינג אחרות.

ליהנות מרכב חדש בתשלום חודשי

לעמוד הטרייד-אין

בזכות מוניטין של 17 שנה ועשרות אלפי עסקאות מכירה שביצעה עד כה החברה, נהנים לקוחות החברה מכוח קנייה של חברה חזקה ומובילה המבטיחה מחירים אטרקטיביים בתנאים הטובים ביותר בישראל, קבלת הלוואות מימון חוץ בנקאיות שלא פוגעות באובליגו בבנק, הצעות ביטוח אטרקטיביות, אפשרויות טרייד-אין מגוונות, מחלקת יבוא אישי שתאפשר לכם להגשים חלום ולייבא לארץ רכב שאינו משווק באופן סדיר בישראל, או רכב יוקרה במחיר משתלם במיוחד, ואפילו מחלקה מיוחדת הפונה גם לעסקים המבקשים לרכוש רכב מסחרי או משאית לעסק. בעולם העסקי קוראים למודל הזה One Stop Shop, ועל פיו לקוחות החברה יכולים לקבל את כל המענה הנדרש להם באותו המקום, בפתרון החוסך זמן יקר ותיזוז מיותר בין כמה ספקים.

שירות בסטנדרט אמריקאי

החברה יצרה מודל שירות שנלקח מהשיטה האמריקאית, המאפשרת להנות מרכב חדש בכל 3 שנים באמצעות תוכניות מימון משתלמות המוצעות בתנאים אטרקטיבים. החברה פועלת בשקיפות מלאה לבניית אמון מול הלקוח ובכך גורמת לו לחזור כל פעם מחדש ולהמליץ למשפחה ולחברים לקנות רכב חדש רק מקפיטל מוטורס, דבר המעיד יותר מכל על שביעות רצונם של הלקוחות מרמת השירות. אל אלו מצטרפים חוויית רכישה נעימה עם חיוך מאוזן לאוזן, מוקד שירות לקוחות שילווה אתכם גם לאחר הרכישה, הליכי רכישה חדשניים הכוללים גם אופציה לרכישה דיגיטלית באתר החברה, שם ניתן גם להתרשם מקטלוג הרכבים המגוון, ופריסה ארצית הכוללת סניפים בבני ברק, פתח תקוה, באר שבע ועפולה.

3580*
לאתר קפיטל מוטורס לחצו כאן >>

*אי עמידה בהחזר ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.