Bigteam: טרנספורמציה דיגיטלית לחברות וארגונים

החברה מתמחה בייעול ומחשוב תהליכים עסקיים בארגונים ומבצעת דיגיטציה מתקדמת המאפשרת להיפרד מהניירת ולחסוך במשאבים. התהליך נעשה בהתאמה אישית ולפי צרכי כל ארגון

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
העברת מפתח מיד ליד ביג טים ראשית
Bigteam: טרנספורמציה דיגיטלית לחברות וארגוניםצילום: realteam
דניאל דותן
תוכן שיווקי

בעידן הנוכחי המאופיין בקצב מהיר, אפשרויות טכנולוגיות אינסופיות, ומשבר הקורונה שהעצים את הדרישה לפתרונות מרחוק, עסקים רבים עוברים לדיגיטל ומבצעים דיגיטציה של תהליכים עסקיים קיימים.

בהתאם עולה הציפיה הטבעית של לקוחות לקבל שירות דיגיטלי מעסקים וארגונים בכדי לחסוך זמן ומשאבים ניכרים בעיקר בהתקשרויות הראשוניות, בדגש על תהליכי הרישום, תחלופת מסמכים והחתמה על חוזים והסכמים. ארגונים מצדם מבצעים טרנספורמציה דיגיטלית תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בכדי להאיץ משמעותית את התהליכים העסקיים הקיימים. המעבר לדיגיטל מאפשר להיפרד מהניירת, מהפקסים ומכשירי הסריקה, ולחסוך עלויות, זמן ומשאבים ללקוחותיהם ולהם עצמם, תוך ייעול משמעותי של העבודה והממשקים.

אחת החברות הפועלות בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית היא חברת Bigteam, שמעבירה תהליכים עסקיים בארגונים לדיגיטל תוך שימוש במודל ייחודי: התאמת טפסים ודוחות קיימים בארגון לדיגיטליים בכדי לייתר את ההכרח בבניית טפסים חדשים מותאמים.

"פיתחנו מערכת שלמה ומתקדמת עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים, לניהול כל ה- life cycle של לקוחותיהם", אומר אורן שפי, מנהל השיווק ב- Bigteam, "המערכת מאוחסנת בענן, מאובטחת היטב, וניתנת לגישה מכל מקום במודל SAAS והיא מותאמת אישית לצרכיו של כל לקוח ולקוח שלנו".

"המערכת מאוחסנת בענן והיא מותאמת אישית לצרכיו של כל לקוח ולקוח שלנו"צילום: realteam

חברת Bigteam מספקת תוכנות מתקדמות לטפסים דיגיטליים מותאמים אישית וחתימה דיגיטלית גרפית ממוחשבת על מסמכים מקוונים מכל הסוגים. כל זאת בכדי לקצר ולייעל תהליכים בארגון בהתאמה אישית מלאה לצרכיו תוך אינטגרציה עם מערכות ה- CRM וה-ERP - באבטחה מוגברת. מערך הכלים הנרחבים של המערכת יכול לפשט את זרימת העבודה ולהאיץ את המעבר של הארגון לסביבת עבודה דיגיטלית מתקדמת עם מגוון רחב של טפסים ותבניות עסקיות, כגון תעודות משלוח ועוד.

החברה החלה את פעילותה לפני כחמש שנים וכיום משרתת עשרות חברות וארגונים הן בתחום החתימות הדיגיטליות והן ביצירת טפסים מותאמים והתממשקות מלאה עם תוכנות ניהול הלקוחות וניהול העסק של החברות (CRM ,ERP).

מה המערכת מאפשרת מבחינת ניהול ה- life cycle של לקוחות הארגון?
"למערכת אפשרויות רבות בעולם של טפסים דיגיטלים. בין השאר ניתן ליצור משתמשים ולנהל את כל מחזור החיים שלהם כלקוחות הארגון/העסק, החל מטפסי רישום, דרך מוצרים או שירותים שהם רוכשים, הזמנות שהם מקבלים, ועד לחתימה דיגיטלית המהווה חתימה מאושרת לכל דבר. עבור כל לקוח שלנו – עסק, חברה, ארגון או מוסד, אנו מבצעים אדפטציה מלאה של המערכת לצרכיו של הארגון כולל הרשאות שונות לדרג הניהולי שלו והשראות מלאות לאדמיניסטרטור שאמון על המערכת מתוך הארגון".

BIGTEAMקרדיט: bigteam group

כדי להמחיש את הרעיון מספר אורן על לקוח של החברה - בית ספר ללימוד שפות, משתמש במערכת לניהול הרישום של התלמידים. "כשתלמיד מצטרף הפרטים שלו נשמרים במערכת וטופס הרישום נשלח אליו למכשיר הנייד באופן אוטומטי. לאחר שמילא את שדות הטופס, פרטי התשלום וחתם דיגיטלית, הטופס מוחזר אוטומטית למערכת הממוחשבת של בית הספר וכלל הפרטים שהתלמיד מילא מוטמעים באופן אוטומטי בכרטיס הלקוח שלו כולל הקורס שאליו נרשם, הסניף בו הוא ילמד, התאריכים והשעות", מסביר אורן.

"התלמיד מקבל את כל המידע הזה אוטומטית בהודעה לטלפון הנייד שלו ומעודכן בכל הפרטים של הקורס. בסוף תהליך הרישום, גם בית הספר וגם התלמיד מקבלים סט של מסמכים חתומים שהם קבילים משפטית בשל החתימה הדיגיטלית, המהווים את האסמכתא של הרישום של התלמיד וכל ההתנהלות המסחרית מולו. כל מידע על הלקוח (התלמיד) נשמרים במערכת בית הספר ומגובים בענן בכל עת. מנהלי האדמיניסטרציה יכולים לגשת למערכת בכל רגע ומכל מקום ולצפות בכל הנתונים וההיסטוריה של התלמיד – איזה קורסים לקח, על מה שילם, ועוד".

מהם יתרונות המודל הייחודי שלכם להעברת תהליכים ארגוניים לדיגיטל מבלי ההכרח לבנות טפסים חדשים?
"במרבית המקרים, כשמעבירים עסק או ארגון לדיגיטל, צריך לבנות את כל הטפסים מחדש – טפסי רישום, חשבוניות, קבלות, טפסי משלוח, וכו', כך שיתאימו למערכת הדיגיטלית. אנחנו מתבססים על מסמכים קיימים ומוסיפים את הפרטים הדרושים כך שלא יהיה צורך להכין מחדש, היתרון גדול מאוד ללקוחות הן בזמן ובמשאבים והן בוויתור על עלויות נוספות".

כיצד המערכת מייצרת עבור לקוחותיכם תהליכי אוטומציה מתקדמים ויעילים?
"למוצרים של Bigteam יש יכולת ייחודית של התממשקות למערכות מידע ארגוניות באופן פשוט ומהיר. עבור חברת משלוחים גדולה לדוגמה, בנינו מערכת ייעודית המתממשקת עם תוכנת ה- ERP (אפשר להתממשק גם לתוכנות ההפצה בארגון) כדי שכל עבודת ההפצה של הנהגים והחתמת הלקוחות המקבלים את המשלוח תבוצע באוטומציה ובאופן דיגיטלי. המנהל האחראי לניהול קווי האספקה של הנהגים בארגון מכין מראש במערכת את קו החלוקה והמשלוחים של כל נהג וסט המסמכים להחתמת הלקוחות שלו.

המערכת מאפשרת להגדיר את סט המסמכים (תעודות משלוח, תעודות אחריות למוצר, ועוד) ללקוחות של כל נהג משאית בחברה על פי קוד הנהג שלו. "כל נהג בחברה מקבל הודעת סמס עם קישור לקו החלוקה הספציפי שלו, מיקום הלקוח וטלפון, והמסמכים הדיגיטליים לחתימת הלקוחות. הנהגים יכולים להיכנס גם לאפליקציה לכפתור 'מטלות להיום' – שם מסודר קו החלוקה שלהם עם כל הלקוחות הממתינים לאספקה באותו היום, לפי סדר החלוקה שהמנהל הכין מראש. כשהוא מגיע לכל לקוח לפי הסדר ומבצע את השליחות, נפתח שם הלקוח וסט המסמכים הדיגיטליים הייעודיים שלו לחתימה. הלקוח מבצע חתימה דיגיטלית ובאופן אוטומטי מקבל העתק של הטופס עליו חתם. הטופס נשלח גם באופן אוטומטי למערכת ה- ERP או תוכנת ההפצה של הארגון והעתק נוסף נשלח למנהל האספקה".

מערכת התכתבויות למשרד. תתקשרו אלינו 039183399קרדיט: bigteam group

אורך מספר שבמקרים רבים נהגים שוכחים להעביר או להחתים את הלקוח על מסמך מסוים ואז הארגון לא יודע אם הלקוח קיבל את הסחורה ואם ניתן להוציא לו חשבונית. "באמצעות המערכת שלנו זה לא קורה, כיוון שקו החלוקה מנוהל באופן מובנה ללא אפשרות לוותר על חתימה שנדרשת".

עבור חברה גדולה המנהלת מחסנים, פיתחה החברה מערכת שתסייע לעובדי המחסן של החברה המסונכרנת לשעון החכם של העובדים. "מנהלי מחסן זקוקים לידיים חופשיות ובמקום להחזיק מכשיר נייד, הם מעדכנים את נתוני הסחורה במערכת הטפסים הדיגיטלית בשעון החכם שלהם. המערכת מתממשקת לתוכנת ה- ERP וכל נתון שהמחסנאי מעדכן, מעודכן מיד ובאופן אוטומטי במערכת הארגונית.

מעדכנים את נתוני הסחורה במערכת הטפסים הדיגיטלית בשעון החכם שלהםצילום: shutterstock

"גם עבור חברת דור גז, החברה המובילה לאספקת גז בישול וחימום לשוק הפרטי, העסקי והתעשייתי, מספקת Bigteam שירותים לכלל משרדי החברה. המערכת, אשר פותחה עבור החברה כוללת טפסים דיגיטליים לחיבורי וניתוקי גז, העברת ציוד ועוד. מדובר בשירות עבור עשרות אלפי לקוחות החברה בכל הארץ. במקרים של בניין חדש שאוכלס על-ידי דיירים ויש להחתים את כולם על שירות גז, המערכת מאפשרת שליחת וואטסאפ/סמס/אימייל לכל דיירי הבניין עם קישור להחתמה דיגיטלית של שירות הגז לבניין".

עם דור אלון, ביצעה Bigteam פרויקט גדול של העברת כלל המכוניות שעובדות עם דלקנים, לדלקן גנרי מסוג חדש. באמצעות מערכת החתימות הדיגיטליות של Bigteam, חברת דור אלון החתימה מאות אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ על המעבר לדלקן החדש.

"בנוסף אנו מספקים שירות לעשרות עסקים קטנים ובינונים הנדרשים לשלוח ללקוחותיהם מסמכי התקשרות, חוזים וטפסים. Bigteam פיתחה מוצר מדף ללקוחות אלה בעזרתו הם יכולים להעלות מסמך להגדיר שדות שהלקוח שלהם צריך למלא ולחתום, לשלוח ללקוח לחתימה וקבל חזרה מסמך חתום ומאושר. שרות זה חוסך זמן, מקצר תהליכים בצורה משמעותית ומאפשר תיעוד ואחסון פשוט של מסמכים חתומים".

"השירות שלנו חוסך זמן, מקצר תהליכים בצורה משמעותית ומאפשר תיעוד ואחסון פשוט של מסמכים חתומים"צילום: realteam

אילו מוצרים מתקדמים נוספים Bigteam מספקת?
"פיתחנו מוצר לניהול פרויקטים על-ידי התכתבות פנים ארגונית – מסנג'ר עסקי, באמצעותו העובדים בפרויקט יכולים להזין מידע והמנהל יכול להעביר משימות לעובדים ולעקוב אחר ביצוען. ניתן אף לצרף קבצים כך שכולם יכולים לצפות ולעדכן אותם, וכשהפרויקט מסתיים סוגרים אותו באפליקציה. ניתן למלא במהלך הפרויקט דוחות בקרה, דוחות מנהליים, סטטוסים של משימות, ועוד. יתרונות המערכת שפותחה על-ידי Bigteam הם אבטחת מידע של שיחות פנים אירגוניות, יכולת שליטה וצפייה מלאה של מנהל הארגון על השיחות, תיעוד ואירכוב השיחות ועוד.

"אנו עובדים בשת"פ עם חברות CRM ומפתחי תוכנת ניהול לקוחות עבור חברות בהתאמה אישית עם הטמעה אישית לכל לקוח. מתכנתי החברה מקצועיים ומנוסים. זמן הפיתוח קצר בהרבה על פני המתחרים. החברה עושה שימוש במערכות המתקדמות ביותר בשוק ובטכנולוגיות החדשניות ביותר ובכך חוסכת מלקוחותיה עלות שירות לקוחות. חשוב לנו לציין כי שירותי החברה נעשים ביחס אישי ובגובה העיניים תוך הקפדה על שירות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר שישנן".

Bigteam
לאתר האינטרנט >>
טלפונים: 03-9183399 050-4040030