משרד הפרסום והדיגיטל של ענף הרכב: אלון סוזי

הוא מלווה מוסכים ומרכזי שירות ומכירה רבים בארץ, מומחה במתן כלים ופתרונות שיווקיים, פרסומיים ודיגיטליים ומוביל לעבר ביצועים חדשים והישגים משמעותיים: משרד הפרסום אלון סוזי - המנוע העוצמתי מאחורי ענף הרכב

שרית זהבי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלון סוזי וצוות משרד הפרסום יושבים
אלון סוזי, פרסום ודיגיטל מורשה לענף הרכב וצוות המשרד צילום: תומר אלמקייס
שרית זהבי
תוכן שיווקי

משרד הפרסום והדיגיטל "אלון סוזי" הפך להיות בשנים האחרונות שם דבר בתחום הפרסום והשיווק בענף הרכב בישראל. מעבר לעובדה שמדובר במשרד פרסום ייחודי המעניק שירותי פרסום, שיווק ודיגיטל אך ורק לעסקים מענף הרכב, בראשו עומד איש שיווק, עתיר ניסיון, שיצר מניפה רחבה ומקיפה של שירותים ופתרונות חדשניים ללקוחותיו.

משרד הפרסום והדיגיטל אלון סוזי, מורשה לענף הרכב, החל את פעילותו בשנת 2009. מאז צבר ניסיון רב ועבודה עם יותר מ-120 מרכזי שירות, מוסכים ואולמות תצוגה, מותגי רכב ויבואנים, בהם טויוטה, מאזדה, פורד, BMW, יונדאי, מיצובישי, קיה, יגואר, אסטון מרטין, רנו, ניסאן, שברולט, איסוזו, סוזוקי, פיג'ו, סיטרואן, סקודה, VW ונוספים. כמו כן, הוביל המשרד יותר מ-600 אירועי מכירות והשקה, מבצעים לשירותי מוסך וקמפיינים ללקוחות חדשים וקיימים, וניהול דאטה ומועדוני לקוחות לענף הרכב של מעל ל-500 אלף לקוחות.

"לקחנו שיטות והתאמנו לעולם הרכב"

אלון סוזי, העומד בראש משרד הפרסום, הוא לשעבר איש ניהול בחברות מדיה בכירות במשק. לפני 11 שנה הוא יצא לדרך עצמאית עם משרד הפרסום שהקים. את ההחלטה פורצת הדרך למקד את המשרד שבניהולו בענף הרכב, הוא מסביר: "במהלך השנים, ככל שהכרתי יותר ויותר את ענף הרכב ושקעתי אליו, גיליתי עד כמה הוא מעניין, מתחדש ורבגוני. תוך כדי תנועה גיליתי אילו שינויים מהותיים ופעולות חכמות אפשר ליצור ולפתח בו כדי לחבר אותו בצורה חכמה ומתקדמת לעולם חדש של שינויים, גמישות, יצירתיות וראייה ארוכת טווח".

הוא מוסיף כי "לקחנו שיטות, מתודות ופלטפורמות של פרסום ושיווק, פיתחנו אותם ויצרנו התאמות שונות ומגוונות למוסכים, מרכזי השירות ומרכזי המכירה, תוך כדי היכולת להתאים באופן אישי לצרכיו הספציפיים של מנהל או בעל מרכז השירות או המכירה. כל מרכז שירות ומכירה עומד בפני עצמו והוא עולם ומלואו. אנחנו יודעים לראות ולפענח גם את רמת המקרו וגם רמת המיקרו".

כאמור, בשל המומחיות שנוצרה משרד הפרסום "אלון סוזי", הוא בחר לא להיות משרד שמעניק שירותים למגוון עסקים, אלא כזה שיודע להעניק שירותים באופן המקסימלי והמתקדם ביותר לענף אחד. "נדרשת מומחיות", אומר אלון סוזי, "ענף הרכב הוא ענף ייחודי שדורש ידע והכרות מעמיקה עם אופי הפעילות, השפה וההיבטים המקצועיים השונים. האלמנטים הפרסומיים דורשים היום מיקוד, הלקוחות מצפים ליותר והתחרות בענף הזה גדלה מיום ליום. זו לא רק היכולת ליצור קמפיין פרסומי טוב או פעולת שיווק חזקה, יש צורך להכיר מקרוב את ההתנהלות הפנימית והאמיתית במרכזי השירות והמכירה. צריך טיפול מקצועי בלידים שמגיעים, מענה אישי ושירותי ללקוח, פעולות שיווק ומכירות שונות וריכוז מערכתי של כל הנתונים על מנת שבעל מרכז השירות והמכירה יקבל תמונה מלאה.

אלון סוזי, פרסום ודיגיטל מורשה לענף הרכב וצוות המשרד צילום: תומר אלמקייס

"אנחנו מכירים את כל נקודות התורפה בתחום"

אלון סוזי וצוות המשרד, תוך עבודה והתמחות רבת שנים, למדו את נקודות התורפה, הבעיות והמשתנים הצפויים וגם לעיתים הבלתי צפויים שקיימים בענף הרכב. "אני חושב שאנחנו כיום מכירים את כל נקודות התורפה האפשריות ומצליחים ללמוד מהר מאוד את נקודות התורפה החדשות שצצות תוך כדי תנועה", אומר אלון סוזי, "כשאני מגיע לפגישה ראשונה במרכז שירות או מכירה, כבר במהלך הפגישה אני מאתר את נקודות התורפה ואת נקודות החוזקה של המקום. בגלל התחרות בענף, בעלי המוסכים, מרכזי השירות והמכירה נדרשים להחזיק ולשמר את מעגל הלקוחות הקיימים ובמקביל ליצור תנועה של כניסת לקוחות חדשים.

"השירות שניתן היום ללקוח הוא הרבה מעבר לטיפול ברכב או מכירת הרכב. מעבר לעובדה שהלקוח היום צריך לקבל שירות איכותי ומקצועי, צריכים להעניק לו שירותים משלימים כדי שיהיה לו משתלם, יעיל ונעים. אנחנו יודעים לפנות הן ללקוחות קיימים והן ללקוחות חדשים באמצעים שונים, להפעיל אוטומציות חכמות ולהעניק לצוותים במרכזי השירות והמכירה את הידע המקצועי שיאפשר להם לנהל תהליכי מכירות ושירות טובים".

תחת קורת גג אחת צוות המשרד מעניק מניפה מקיפה ללקוחותיו, כשהכול נבנה במלאכת מחשבת ומתוך הסתכלות מערכתית: אתר אינטרנט, פייסבוק, גוגל, רדיו, עיתונות, שילוט חוצות, תקשורת חכמה עם הלקוח, מועדון לקוחות, תסריטי שיחה של שירות ומכירה, שילוט במרכז השירות ומכירה עצמו ועוד. "לפני שאנחנו נכנסים לפעולה אנחנו קודם כל מכינים תוכנית אסטרטגית מאוד ברורה. התוכנית הזו מורכבת מקמפיינים בגוגל, ברשתות החברתיות ובערוצים דיגיטליים שונים, תוך טרגוט של קהל היעד, בנייה של מסרים מדויקים להנעה לפעולה ושימוש במאגר הנתונים של מוסכית, נשר, הקופה שלהם", מסביר אלון סוזי, "אנחנו למעשה הופכים להיות מנהלי השיווק החיצוניים של העסק אבל גם כאלה שמלמדים אותם שימוש בטכנולוגיות ניהול ושיווק חכמות ואוטומטיות. אנחנו לא רק רוצים ליצור ריבוי כניסות של לקוחות אליהם אלא גם לעזור להם להתייעל ולתקשר בצורה נכונה וחכמה עם הלקוחות ועם העובדים שמסביבם".

אלון סוזי, פרסום ודיגיטל מורשה לענף הרכב וצוות המשרדצילום: תומר אלמקייס

"לא מסתכלים רק על הכאן ועכשיו"

אנשי הצוות של משרד הפרסום אלון סוזי הם לא מאלה שיושבים ב"מגדל השן" ומעניקים שירותים מרחוק. אלון סוזי מקפיד כל הזמן לצאת לשטח, ולהיפגש באופן קבוע עם לקוחותיו, כאשר צוות משרדו מתנהל באופן שוטף מול עובדי מרכזי השירות והמכירה. "יש לנו קבוצות וואטסאפ של הלקוחות שלנו, ואנחנו שם 24/7 - מעדכנים, מתעדכנים, מדווחים, משתפים, מטפלים, מדייקים. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בכל שלב ושלב ולאורך כל הדרך. אנחנו לא רק מסתכלים על הכאן ועכשיו. אנחנו תמיד שואפים להביא את הלקוח למצב שהעסק שלו ישגשג ויצמח לאורך זמן, גם בתקופות משבר, כגון התקופה שאנחנו חווים כיום. אנחנו נוסעים איתם למרחקים ארוכים ויחד, מהמושב האחורי, דוחפים ומניעים אותם כל הדרך אל ההצלחה", מסכם אלון סוזי.

בעלי מוסכים, מרכזי שירות ואולמות תצוגה בענף הרכב – מוזמנים ליצור קשר, להתייעץ ולקבל פרטים נוספים. צוות אלון סוזי ישמח לצאת אתכם לדרך חדשה ולתרום מהידע והניסיון הרב.
טלפון: 073-7750552
למעבר לאתר