תפעול פנסיוני |

תפעול פנסיוני: פתרון פשוט שיעשה לכם סדר

הפרשות העובדים לחברות הביטוח אינם משחק ילדים. אל תעשו את זה לבד. שירותי תפעול פנסיוני יחסכו לכם זמן ומשאבים בטיפול בהפרשות הפנסיוניות של העובדים

לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תפעול פנסיוני
תפעול פנסיוניצילום: Shutterstock
לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

מעסיקים רבים שוברים את הראש מול חברות הביטוח בכל הנוגע להפרשות העובדים לקרנות פנסיה, השתלמות וקופות גמל. מדובר אמנם בעניין "טכני", אך הוא כרוך בהתעסקות רבה בפרטים קטנים, כאשר טעויות אנוש וחוסר תשומת לב עלולים להוביל לכך שכספי ההפרשות לא יגיעו ליעדן והכספים ייפלו בין הכסאות.

בשנת 2019 נכנסו לתוקף שינויים בתקנות הפיקוח, הקובעים כי עסקים להם מעל עשרה עובדים מחויבים להעברת המידע על הפרשות העובד ופיצולן לקרנות השונות על פי רגולציה קבועה ובפורמט אחיד. שירותי תפעול לוקחים על עצמם את הטיפול בהפרשות העובדים מול חברות הביטוח, ופועלים לדיווח וניהול תשלומים פנסיוניים לעובדי העסק וכן לטיפול בהיזונים חוזרים.

בכתבה שלפניכם, נציג את הייחודיות של מספר חברות המספקות שירותי תפעול פנסיוני: Timewatch פנסיה, שירות פרו, SMARTi, תפעולית פנסיונית, אדן תפעול פנסיוני.

Timewatch פנסיה

LSH Vision Ltd מעניקה מזה ארבע עשרה שנים פתרונות ושירות למעסיקים בתחום דיני העבודה והפנסיה. מוצרי הדגל שלה, אותם פיתחה החברה בעצמה, הם Timewatch נוכחות - המספקת לעסקים מעטפת שירותים בכל הנוגע לדיווח, ניהול ובקרה של שעות העבודה של העובדים בעסק, ו- Timewatch פנסיה המעניקה שירותי תפעול פנסיוני בהתאם לתקנות שחלות כיום על עסקים להם מעל עשרה עובדים.

מערך העובדים בחברה כולל צוות פיתוח, רואי חשבון, כלכלנים, עורכי דין וצוות שירות איכותי.
Timewatch פנסיה משמשת כיום מגוון רחב של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים בכל רחבי הארץ, הפועלים בתחומי קמעונאות, הייטק, בנייה, ניקיון, אבטחה, כוח אדם, רשויות מוניציפליות, מועצות דתיות, מתנסים, עמותות, מקצועות חופשיים ועוד.

שירות מודולרי – מתפעול עצמאי באמצעות המערכת ועד למתן שירות מלא

מערכת Timewatch פנסיה הינה מערכת מבוססת ענן, המשדרת את המידע המוזן אליה לחברות הביטוח וקופות הגמל. לקוחות החברה יכולים לבחור את אופי השירות שברצונם לקבל.

אפשרות אחת הינה שימוש של העסק במערכת - הזנה עצמאית של דוחות הפיצול של העובדים להפרשות הפנסיוניות ומעקב עצמאי אחר ההיזונים המתקבלים מחברות הביטוח, זאת באמצעות ממשק מעסיקים מתקדם ונוח לשימוש.

אפשרות שניה הינה מסלול של תפעול פנסיוני מלא, במסגרתו החברה פועלת כמתפעלת הפנסיונית של העסק ומעניקה לעסק שירות תפעול פנסיוני מלא – מדיווח ועד טיפול בהיזונים החוזרים.

אפשרות שלישית - Timewatch פנסיה מעניקה שירות גם לסוכני ביטוח, רואי חשבון ויועצי מס, שהמערכת משמשת להם כפלטפורמה לעבודתם.

צילום: Timewatch

ליווי צמוד ומקצועי

"בכל הצטרפות של לקוח חדש לשירות התפעול הפנסיוני שלנו, אנו מקבלים מהלקוח את הנדרש ופונים לחברות הביטוח וקופות הגמל, בכדי לוודא שהמידע המופיע על סוג ואופי ההפרשות הפנסיוניות של העובדים תואם את הרישומים הקיימים בחברות הביטוח וקופות הגמל", מדגיש רונן פורת, מייסד בעלים ומנכ"ל של LSH Vision Ltd ורואה חשבון מוסמך.
"מטרתנו היא לוודא שכל ההפרשות הפנסיוניות ישויכו לעובדים כנדרש מדי חודש בחודשו, תוך שאיפה תמידית לכמות מינימלית של היזונים חוזרים שגויים" הוא מוסיף.

למערכת Timewatch פנסיה, ממשק נוח ומתקדם, שמפשט את הטיפול בהפרשות הפנסיוניות וחוסך לארגון זמן ומשאבים. מחלקת הפיתוח בחברה עמלה כל העת על פיתוחים חדשים שיתנו מענה לצרכיהם המשתנים של העסקים ולשיפורים הנדרשים במערכת. כמו כן, לחברה מחלקת שירות לקוחות ותמיכה טכנית, הכוללת אנשי מקצוע ותיקים ובעלי ניסיון מקצועי עשיר, וזמינה כל העת לטיפול בכל שאלה או בעיה בהן נתקל הלקוח.

צילום: Timewatch

מגוון כלים אוטומטיים

מערכת Timewatch פנסיה מצוידת במגוון כלי BI, המאפשרים זיהוי היזונים שגויים ותיקון אוטומטי שלהם במידת האפשר, לצד התרעות למנהלי התיקים באשר להיזונים חוזרים הדורשים המשך בדיקה וטיפול.

כמו כן, המערכת מתריעה בפניי המשתמשים בכל מקרה בו זיהתה פערים בין ההפרשה הנוכחית לזו של החודש שקדם לה. ניתן לקבוע במערכת גם תזכורות להעברת ההפרשה לעובדי המעסיק (למניעת שכחה), לדיווח על התשלום שבוצע ועוד.

צילום: Timewatch

Time watch פנסיה
טלפון: 1-700-073-002

למייל של Time watch >>>
לאתר Time watch פנסיה>>

---------------------------------------------

שירות PRO

שירות PRO מציעים שירותי סליקה ותפעול פנסיוני. על לקוחותיהם נמנות מכללות, עיריות, ובתי עסק בכל רחבי הארץ.

כיום כל ארגון המעסיק מעל עשרה עובדים מחויב בחוק לדווח לחברות הביטוח על הכספים המועברים להפרשות עובדים באמצעות ממשק. "החוק שנכנס לתוקף החל מינואר 2019 טרף את הקלפים", אומרת ורדית בן עזרא, מנהלת שירות PRO, "עסקים מעשרה עובדים ומעלה, כבר לא יכולים לדווח על ההפרשות באמצעות מיילים ונדרשים להעביר קבצים בפורמט אחיד". בינואר 2021 עתיד לצאת חוק חדש, שיחייב את המעסיקים בדיווח דרך ממשק, החל מחמישה עובדים ומעלה.

ורדית בן עזראצילום: מייק לוי סטודיו לצילום

שירות PRO מטפלים בכל נושא הדיווח על תשלומים פנסיונים של המעסיק לחברות הביטוח.
החברה מקבלת ממנהל החשבונות את המידע הנדרש לביצוע הדיווח דרך הממשק ופועלת לפיצול הכספים באופן ישיר לכספות של חברות הביטוח בכל הקופות הקיימות– קרן הפנסיה, פיצויים, קופות גמל, קרן השתלמות ועוד. "תפעול פנסיוני הוא אמנם עניין טכני, אך מדובר בעניין קריטי שצריך להעשות בתשומת לב רבה, תוך הקפדה על דיווח נכון ומדויק והתעסקות בפרטים הקטנים. טעויות בדיווח יכולות לעלות לעובד בביטחון הכלכלי שלו בעתיד", מדגישה ורדית.

לדבריה, קורה לא פעם שארגונים שאינם נעזרים בשירותי תפעול פנסיוני מעבירים את כספי ההפרשה לחברת הביטוח, שם הם "שוכבים" ללא שיוך ואינם מגיעים לקופות העובדים. שירות PRO מציעה גם שירות של שיוך כספים לעובדים באופן רטרואקטיבי. לדברי ורדית, קרו לא מעט מקרים בהם מעסיק עזב מתפעל פיננסי כיוון שלא פעל כשורה לשיוך כספי העובדים, או לחלופין שמעסיק החליט לעשות את שיוך הכספים באופן עצמאי ולא טיפל בהיזונים חוזרים, דבר שהוביל לבעיות שנוצרו עקב דיווח שגוי.

"חשוב שעסק יבחר בשירות תפעול פנסיוני שיוכל לסמוך עליו. המטרה שלנו היא להוריד מהמעסיק את העול הכרוך בטיפול בהפרשות העובדים מול חברות הביטוח, לוודא שהכספים שהועברו לחברות הביטוח מגיעים ליעדם כנדרש, ולאפשר למעסיק ראש שקט". כל מעסיק מקבל מנהל תפעול אישי, אשר זמין עבורו לכל.

היזון חוזר

חברות התפעול הפנסיוני מקבלות משוב מחברות הביטוח על הדיווח שהעבירו ובו פירוט ההפרשות לעובדים ופיצולם. משוב זה נקרא היזון חוזר, ובו מדווחת חברת הביטוח על חוסרים או בעיות שהתגלו בהעברת הכספים ובשיוכם לעובדים.

שירות PRO פועלים במידת הצורך לבירור הבעיות שהתגלו ופועלים מול המעסיקים ומול חברת הביטוח עד להשלמת התהליך. בכל בעיה שמתגלית בצירוף עובד חדש לקרנות הפנסיה בחברות הביטוח, ורדית פועלת לעדכון סוכן הביטוח, להבטחת טיפול מידי ויעיל בנושא.

סדר ועמידה בזמנים

שירות PRO מקפידים על סדר ועמידה בזמנים בשירות שהם מעניקים ללקוחותיהם. מעסיקים מחויבים לבצע העברת כספים לחברות הביטוח שבעה ימי עסקים מיום תשלום המשכורת החודשית לעובד או חמישה עשר ימים מתום החודש שבעדו על המעסיק לשלם את המשכורת לעובד, המוקדם מבין השניים. לדבריה, לא פעם עסקים אינם מצליחים לעמוד בלוחות הזמנים הנדרשים, ונקנסים על כך על ידי חברות הביטוח. "תפעול פנסיוני טוב הוא כזה שעומד עם האצבע על הדופק ויודע לזרז את המעסיק במידת הצורך ולעמוד ביעדים. זו המחויבות שלנו כלפי עסקים", מדגישה ורדית.

שירות PRO מציעים לעסקים מחירון נוח וקבוע הנקבע לפי כמות העובדים, וכן מעניקים הטבות ייחודיות לחודשי הדיווח הראשונים. כמו כן, עומדים בקשר רציף עם לקוחותיהם, זמינים עבורם בכל שאלה ובקשה, בטלפון ובמייל.

שירות PRO
טלפון: 077-3298291
לאתר של שירות PRO >>>
למייל של שירות PRO >>>

---------------------------------------------

SMARTi: ניהול מקצועי לפנסיה של העובדים שלכם

הדאגות שרובצות על כתפי העצמאים בימים אלה כבדות מאי פעם. בעיצומה של תקופה מהמאתגרות ביותר שידע העולם המודרני, רוב האנרגיות והמיקוד של מעסיקים מופנים בראש ובראשונה להישרדות, להצלת כמה שיותר ממה שהיה בעידן הטרום-קורונה, כבסיס לצמיחה מחודשת, גם אם קצת אחרת.

האתגר הקיומי שהביא איתו המשבר לעסקים, מלמד שרק מי שיידע לחסוך בהוצאות ולהתייעל יצליח לשרוד. זה בדיוק הזמן להוריד מהכתפיים מטלות הכרחיות שגוזלות מזמנכם, ולתת למומחים בתחום, לעשות את זה בשבילכם.

"עסקים מבינים כיום יותר ויותר את החשיבות של תפעול פנסיוני"צילום: SMARTi

הפנסיה של העובדים שלכם, למשל. הזנחה של התחום, עלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד, בדיוק מסיבה זו כדאי שתכירו את Smarti, חברה לתפעול פנסיוני – שמציעה לכם מערכת דיגיטלית חכמה לניהול הפנסיות ותחום הרווחה של העובדים שלכם ותבטיח לכם עמידה בדרישות הרגולטוריות. למה זה כדאי? משום שברגע שתתנסו בה – לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיה עד עכשיו.

קנס על ניהול פנסיוני לא תקין הוא הדבר האחרון שאתם צריכים עכשיו

למה כל כך חשוב לנהל בקפדנות את תחום הפנסיה והרווחה של העובדים שלכם?

"עסקים מבינים כיום יותר ויותר את החשיבות של תפעול פנסיוני", מספר בנימין אלקובי, מנכ"ל ומייסד החברה. "הפרשות פנסיוניות אינן דבר של מה בכך, יש להן חשיבות עצומה בהבטחת עתידו של העובד, ובהתאם החובה של מעסיק לדאוג להעברת ההפרשות באופן תקין משמעותית".

לדבריו, החל ב-2021, גם עסקים קטנים יחויבו להפריש את כספי הפנסיה לעובדים באופן דיגיטלי ולבצע ניטור של התהליך, וגם פה, הקנס למעסיקים על ניהול פנסיוני שאינו עומד בתקנות החדשות עלול להגיע למאות אלפי שקלים. לא חבל? כמובן שכן.

מלבד זאת, לכל עובד מגיע לעבוד במקום שדואג לתנאים הסוציאליים שלו, העכשוויים והעתידיים; לדעת שהוא מבחינתו עושה את העבודה, והעבודה דואגת לו.

המערכת הדיגיטלית החכמה של Smarti לניהול פנסיוני היא מעטפת שירות מלאה ומקצועית צילום: SMARTi

מצדו של המעסיק – מדובר בחובה. הרגולציה משנת 2016, שמטילה על העסקים את האחריות הישירה לניהול ובקרת התשלומים הפנסיוניים, יוצרת עומס כבד וקושי לשלוט על מכלול ההיבטים בתחום. העסק נדרש לבצע לא מעט פעולות יומיומיות לניטור ולהעברת ההפרשות הפנסיוניות ולטיפול בתקלות שהתגלו בדרך, וחוץ מהזמן ומכוח אדם שהדבר דורש – הרי שלמעסיק בדרך כלל אין מושג מה עולה בגורלו של הכסף שהופרש לעובדים, האם הוא אכן מגיע ליעדו ובאיזה אופן הוא מפוצל.

בשורה תחתונה, ניהול פנסיוני שאינו תקין, מעבר לפגיעה בזכויות העובדים, יכול לעלות לכם בקנס של אלפי שקלים – ואתם ממש לא צריכים את זה. וכאן Smarti, בית תוכנה לפיתוח פתרונות חכמים בתחומי ניהול עובדים ומשאבי אנוש, נכנסת לתמונה.

זה הזמן להתייעל עם מערכת דיגיטלית חכמה לניהול פנסיוני

המערכת הדיגיטלית החכמה של Smarti לניהול פנסיוני היא מעטפת שירות מלאה ומקצועית שמאפשרת למעסיק למנוע מראש טעויות ו ולעמוד בדרישות החוק בנושא. השירותים שהיא מעניקה כוללים בין השאר ניהול נוכחות ושכר, רווחת עובדים, ניהול משימות, העברת מידע לעובדים, טפסים דיגיטליים, תפעול פנסיוני ונוספים. התוצאה: שקט נפשי ותפעולי – מצרך יקר ערך בימים כתיקונם, לא כל שכן בימינו אנו.

גמישותה של המערכת והיותה מודולרית מאפשרת להתאימה לצרכים הייחודיים לכל ארגון. המערכת נותנת מענה פשוט לניהול הפנסיות: היא מרכזת אותן תחת קורת גג אחת כך שהמעסיק לא מועבר מסוכן לסוכן, דואגת לבקרה ולטיפול מלא ומקצועי בליווי של מנהל תיק לקוח אישי לכל מעסיק ומביאה לחיסכון משמעותי בזמן ובעלויות, בדרך זו מתאפשר לבעלי העסקים לעמוד בדרישות הרגולטוריות של משרד האוצר ולהקטין את החשיפה שלהם לתביעות אפשריות, כמו גם להיות שקטים שהתנאים הסוציאליים של עובדיהם מובטחים.

וגם: ניהול אישי לכל לקוח

לצד המערכת הדיגיטלית לניהול פנסיוני, כל בעל עסק זוכה כאמור במנהל אישי שמלווה אותו, מייעץ ומטפל. שירות התפעול הפנסיוני כולל חישוב, העברת ההפרשות הפנסיוניות מבית העסק לקרנות העובדים בחברות הביטוח, מעקב ובקרת תשלומי ההפרשות הפנסיוניות, קליטה וטיפול בהיזונים חוזרים, בקרה וטיפול בשגויים לכל עובד ועובד.

השילוב בין מערכת חכמה ומתקדמת למנהלי תיק אישי בעלי ניסיון של שנים בתחום הוא המפתח לשקט הנפשי שלכם בנושא הזה. פשוט כך.

כאן תקבלו שירות בשקיפות מלאה

חברת Smarti נכנסה לתחום התפעול הפנסיוני כבר בשנת 2014, הרבה לפני שנכנס לתוקף החוק המחייב מעסיק מעל עשרה עובדים לדווח לחברות הביטוח על הכספים המועברים להפרשות עובדים. כיום מעניקה החברה שירותי סליקה ותפעול פנסיוני לאלפי עסקים, ומטפלת מדי חודש בהפרשותיהם הפנסיוניות של ויתר מ-500 אלף עובדים בארץ ובחו"ל.

צוות החברה כולל בין השאר מומחים בתחומי תוכנה, הנדסת אנוש, ראיית חשבון, ביטוח, מיסוי, ניהול וניתוח מידע ומערכות. צוותים מתחומים שונים פועלים יחד לפיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים, בעלי ממשק פשוט ונוח, המעניקים פתרון מלא לארגונים, שהודות לממשק הפשוט והידידותי למשתמש, יכולים להתחבר למערכת ולהתעדכן בסטטוס הטיפול בהפרשות, בהיזונים ובבעיות נוספות הדורשות טיפול, כך שמתאפשר ל-Smarti להעניק ללקוחותיה שירות בשקיפות מלאה.

Smarti
טלפון: 058-7851433
כתובת: התע"ש 10, רמת גן.
למייל של Smarti
לאתר של Smarti

---------------------------------------------

תפעולית פנסיונית

תפעולית פנסיונית היא חברה משפחתית בעלת ניסיון וותק של למעלה מעשרים שנה בתחום הביטוח והפנסיה. עובדי החברה הינם בעלי ידע מעמיק בתחום התפעול הפנסיוני. לקוחותיהם פרוסים בכל רחבי הארץ, ביניהם חברות מענף התקשורת, ניהול הון, הייטק, בניה, ייצור, מלכ"רים, קיבוצים, מוסדיים ועוד.

שירות תפעול פנסיוני אישי כשליחות

תפעולית פנסיונית שמה דגש על שירות מקצועי ובלתי מתפשר ללקוחותיה. "החברה הוקמה על מנת להעניק מענה לצורך של עסקים בתפעול הפנסיוני, בייחוד לאחר כניסתה של הרפורמה לתוקף ב- 2016", אומר אביב ספטל, סמנכ"ל התפעול בתפעולית פנסיונית. "גובה ההפרשות הפנסיונית עומד על בין 20% ל30% אחוז מעלות העסקת העובד, כך שמדובר בסכום לא מבוטל. עם זאת, לא פעם מעסיקים נתקלים בקשיים מול חברות הביטוח, והדבר מוביל לכך שהכספים לא מגיעים ליעדם.

"המוטו שלנו הוא להנגיש למעסיקים את העולם הפנסיוני, ולצד זאת להבטיח שכל עובד יקבל את כספי הפנסיה שלו, שמטרתם להבטיח את עתידו. זו השליחות שלנו".

תפעולית פנסיונית שמה דגש על שירות אישי ללקוח. כך, לכל לקוח מוצמד מנהל תיק אישי המלווה אותו וזמין עבורו בכל עניין. "אין אצלנו נציגי שירות מתחלפים", מדגיש אביב. החברה מעניקה ללקוחותיה מענה יעיל, מהיר ומקצועי לכל פנייה. עוד מוסיף אביב כי הוא מכיר מקרוב את כל לקוחותיו, מודע להתנהלות בכל זמן נתון ונמצא בקשר ישיר עם הלקוחות.

מנהלי החברה - אביב ואסף ספטלצילום: מושית כספי

בקרת איכות גבוהה

חלק נכבד וקריטי משירות התפעול הפנסיוני מתמקד דווקא בשלב ההיזון החוזר, הכולל קבלת פידבק מחברות הביטוח על הכספים שנקלטו ואופי הפיצול הנדרש, ודיווח על תקלות או בעיות שהתגלו.

יתרונה של תפעולית פנסיונית הינה בכלים הטכנולוגיים המתקדמים שברשותה, המאפשר לה לפעול באופן מידיי לטיפול יעיל בכל בעיה. אביב עצמו מגיע מתחום ההייטק ועוסק בפיתוח הטכנולוגי שעומד מאחורי החברה.

"אנחנו יודעים לנטר את כל ההיזונים החוזרים ולהגיב במהירות", הוא מדגיש, "למשך הטיפול בבעיה יש משקל קריטי במניעת סחבת שעלולה להשפיע על הפקדותיו הבאות של העובד.

כאשר החברה מקבלת פידבק מחברות הביטוח, היא פועלת לאיתור מהיר של התקלה והמקור שלה ולטיפול מיידי מול המעסיק וחברת הביטוח, תוך ניטור ומעקב אחר התהליך עד להשלמתו. "המערכת יודעת לנהל את כל התהליך מול הגורמים השונים וכך אנו מוודאים ששום דבר לא נופל בין הכסאות".

פועלים בשקיפות מלאה

צוות החברה פועל באופן שקוף ואובייקטיבי בתהליך התפעול הפנסיוני ומהווה גורם בלתי תלוי, הממוקד במתן השירות הטוב ביותר עבור המעסיק. לאורך הדרך פועלים מנהלי התיק להעניק ללקוח את מירב המידע על סטטוס הטיפול בהפרשות הפנסיה של העובד והפעולות המתבצעות מול חברות הביטוח.

תפעולית פנסיונית
טלפון: 077-3200006
לאתר של תפעולית פנסיונית >>>
לעמוד הפייסבוק של תפעולית פנסיונית >>>

---------------------------------------------

אדן תפעול פנסיוני

אדן שירותי תפעול וסליקה פנסיונית הינה אחת החברות הראשונות שהוקמו בישראל בתחום התפעול הפנסיוני. צוות החברה מורכב כולו מנשים בלבד, כולן בעלות ניסיון וידע רב בתחום ההפרשות הפנסיוני.

את החברה מנהלת מליסה רן, ולצדה מנהלת התפעול חנה אכו, שמנצחת על הצוות.

אדן מלווה לאורך השנים מגוון חברות גדולות, לצד קטנות ובינוניות. בין לקוחותיהם: חברות בתחום המסעדנות וההלבשה, חברות בורסאיות, חברות הייטק ועוד.

שירות של חברת בוטיק

מליסה רןצילום: סטיילינג וצילום: סנדרה רינגלר

"תפעול הפנסיוני הינו שירות חשוב מאוד עבור עסקים" אומרת מליסה רן, "לצערנו, היות ומדובר בתחום חדש יחסית, פועלות כיום לא מעט חברות שאין להן את הניסיון וההבנה המספקים כדי להעניק שירותים באופן הנדרש", היא מדגישה.

באדן לכל לקוח מוצמדת מנהלת תיק אישית, המכירה לעומק את העסק וצרכיו, מטפלת באופן שוטף בדיווחים ובתקלות המתקלות מול חברות הביטוח, ומלווה את העסק לכל אורך הדרך. "אדן היא חברת בוטיק", אומרת מליסה, "אנחנו שמים דגש על שירות מצוין, מעניקים לכל לקוח מענה אישי ומהיר, מנהלות תיקי הלקוחות הינן מסורות וזמינות כל העת. אנחנו מסירים מהמעסיקים את האחריות לתפעול הפנסיוני ומעניקים להם שקט תפעולי. הלקוחות שלנו יודעים שהם בידיים טובות".

טפול מיידי בהיזונים חוזרים

אדן שירותי תפעול וסליקה פנסיונית הינה אחת החברות הראשונות שהוקמו בישראל בתחום התפעול הפנסיוניצילום: מליסה רן

מעבר לפיקוח תהלי העברת הפרשות העובד לקרנות השונות, חשיבותו של מתפעל פנסיוני מתבטאת באופן שבו הוא פועל לטיפול בבעיות שהתגלו בהיזונים החוזרים. "היזונים חוזרים מתגלים מפעם לפעם ולא ניתן לבטל אותם לחלוטין, אך החוכמה היא לפתור את התקלות בזמן הקצר ביותר, ובצורה היעילה ביותר" מדגישה מליסה. היא מוסיפה כי בכל יום דואג צוות מנהלות התיקים "לנקות שולחן" ויום העבודה מסתיים רק עם סיום הטיפול בכל ההיזונים שהתגלו.

אדן שמה דגש על טיפול בהיזונים ולכן לאחרונה מונתה בחברה מנהלת תפעול לתחום ההיזונים החוזרים, שתפקידה לנטר את הטיפול של מנהלות התיק בהיזונים החוזרים של כל לקוח. עוד משתפת מליסה כי מדי בוקר מתקיימת בחברה פגישת בוקר לקביעת יעדים ומשימות ליום העבודה, ובסיום היום מתכנס שוב הצוות לשיחת סיכום יום העבודה. שיטה זו מאפשרת קבלת תמונת מצב מלאה לגבי סטטוס הטיפול בכל לקוח ומבטיחה שדבר לא ייפול בין הכיסאות.

מערכת חכמה וזוג עיניים נוסף

אדן עושה שימוש במערכת טכנולוגית חכמה ומתקדמת, שיודעת לבצע פיצול התשלומים להפרשות הפנסיוניות של כל עובד באופן אוטומטי, זאת בהתאם למסלול ההפרשות שהוגדר במערכת עבור כל עובד של המעסיק. צוות החברה אינו מסתפק בפעולות המבוצעות על ידי המערכת, ומנהלת התיק האישית עוקבת בעצמה אחר כל העברות הכספים לעובדים ומפקחת על תהליך ההעברה עד להשלמתו.

אדן שירותי תפעול וסליקה פנסיונית
טלפון: 03-9787080
למייל של אדן שירותי תפעול וסליקה פנסיונית >>>
לאתר אדן שירותי תפעול וסליקה פנסיונית >>