אלקטרה בנייה נבחרה לבצע את פרויקט "Florentin Square"

אלקטרה בנייה נבחרה להיות הקבלן המבצע של פרויקט "florentin square" שאורגן ע"י קבוצת טריגו נדל"ן וקבוצת סיטיאל. הפרויקט יכלול 5 מבנים מרכזיים על שטח כולל של 6.5 דונם

תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ציפי סופר, ירון שורק,גל פאר, עמית מס, משה ליטבק ויוסי לחיאני
ציפי סופר, ירון שורק,גל פאר, עמית מס, משה ליטבק ויוסי לחיאניצילום: יח"צ
תוכן מקודם
תוכן שיווקי

אלקטרה בנייה, חברה-בת מקבוצת אלקטרה בע"מ, נבחרה להיות הקבלן המבצע של פרויקט Florentin Square שאורגן ע"י קבוצת טריגו נדלן וקבוצת סיטיאל, בשכונת פלורנטין בתל אביב. הבחירה נעשתה ע"י נציגי חברי הקבוצה. הפרויקט יכלול 5 מבנים מרכזיים על שטח כולל של 6.5 דונם.

פרויקט Florentin Square ימוקם בין הרחובות דרך שלמה, הרצל, סמטת הש"ך ואבולעפיה, לאחר שינוי ייעוד הקרקע ממתחם המשמש למלאכה, משרדים ומסחר, למתחם בעירוב שימושים של מגורים, מסחר ותעסוקה. הפרויקט מכיל : 200 דירות, 4,500 מ"ר של שטחי תעסוקה, ו-2,330 מ"ר של שטחי מסחר שיפנו אל הרחובות המקיפים את הפרויקט, וכן פיאצה ציבורית במרכז.

"Florentin Square" צפוי להיות הפרויקט הראשון שיקבל היתר בניה וייצא לביצוע במסגרת תוכנית ת"א /5000. הפרויקט תוכנן על ידי האדריכל אילן פיבקו ועלות הקמתו הכוללת מוערכת בכמיליארד שקלים.

פרויקט "florentin square" צילום: תמונת הדמיה

גל פאר, מבעלי טריגו נדל"ן: "אנחנו שמחים שחברת אלקטרה בנייה נבחרה לביצוע הפרוייקט. בפרויקט של חברי הקבוצה, הצבנו רף מאוד גבוה וחסר פשרות באיכות הבנייה אם זה בבחירת האדריכל מהטובים בישראל, והמפרט הטכני שכולל את החומרים הטובים ביותר ולכן הבחירה בחברת בנייה מהאיכותיות בארץ לפרויקט בקנה מידה שכזה הינו הבחירה הטבעית. חברת אלקטרה והאיכויות שהיא מביאה עימה משלימה את הפרויקט שצפוי להיות אייקון תל אביבי שטרם נראה כמוהו באזור זה של העיר".

ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בניה, "אנו שמחים לשתף פעולה עם החברות המנהלות: קבוצת טריגו נדל"ן וקבוצת סיטיאל, בפרויקט זה המאפשר לנו לתרום מניסיונה ומיכולותיה המקצועיות והמוכחות של החברה בכל התחומים הנדרשים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות וביצוע".

אלקטרה בנייה הינה חברה-בת מקבוצת אלקטרה בע"מ, הנחשבת לאחת הקבוצות הקבלניות המובילות בישראל. הקבוצה כולה פועלת כיום, באמצעות החברות הבנות שבבעלותה, בחמישה מגזרי פעילות: פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל; פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל; שירות ואחזקה; פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ומגזר הזכיינות

קבוצת טריגו נדל”ן וקבוצת סיטיאל המנהלות את הפרוייקט Florentin Square, הינן חברות נדל"ן מהמתקדמות בארץ. המתמחות באיתור, השבחה וניהול של השקעות נדל”ן. הקבוצות מתכננות,מנהלות ובונות פרויקטים פרטיים ועסקיים לרבות בנייני מגורים, מרכזי מסחר ותעסוקה, בנייני משרדים ואפיקי נדל”ן נוספים. קבוצת טריגו נדל"ן הינה חברה פרטית בבעלות עו”ד רון נובוטני, טל פרץ וגל פאר וקבוצת סיטיאל הינה בבעלות אנשי העסקים פליקס ויוסי לחיאני.

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן