משרדי תיווך בתל אביב: הסודות של שוק הנדל"ן המקומי

מוכרים או קונים נכס? הנה לכם רשימה של משרדי תיווך מובילים בתל אביב שיהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים ומתגמלים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונה ראשית
צילום: Erix2005
גיא כספי ונטלי שרון
תוכן שיווקי
גיא כספי ונטלי שרון
תוכן שיווקי

שוק בגודל בינוני, כמו זה שקיים בישראל בכלל ובתל אביב בפרט, מעמיד לרשות המוכרים כמות מוגבלת של קונים ומשקיעים מקומיים שיכולים להתעניין בנכס העומד למכירה. בעוד שבכל יום מצטרפים קונים חדשים למעגל, הרי שכמות הקונים הפוטנציאלים עדיין מצומצמת במדינתנו הקטנה, ומהווה גורם מעכב לבעלי דירות המבקשים למכור את דירתם בהקדם האפשרי, ואם אפשר, גם במחיר המשתלם ביותר עבורם. יצאנו לדבר עם משרדי התיווך המובילים בתל אביב וקיבלנו כמה טיפים טובים על הדרך: דאון גרופ נדל"ן, גרדנס סיטי נכסים, נדל"ן גולדמן, אנגלו סכסון תל אביב וזירו מתווכים - בזירו עמלה.

דאון גרופ נדל״ן

ככל שכמות הקונים הפוטנציאלים עולה, כך עולים גם הסיכויים למכור את הדירה, משוואה ידועה מראש של סיבה ותוצאה. אחד ממשרדי התיווך המוכרים בתל אביב, שבחר לעבוד לפי משוואה זו, הוא "דאון גרופ נדל״ן", אשר פורץ את גבולות מדינתנו הקטנה והופך את הביצה המקומית לשוק בינלאומי.

המשרד, היושב בדיזינגוף, בלב ליבה של תל אביב, הוקם לפני מספר שנים על ידי ברק דאון, קצין לשעבר שחזר לארץ לאחר לימודים אקדמאים בארה"ב ומצא את תשוקתו האמיתית בעולם הנדל״ן. ההיכרות של ברק עם התרבות האמריקאית, לצד היכרותו עם התרבות הישראלית, הולידה תרבות תיווך חדשה שמצליחה להביא את חו״ל לישראל מבלי שדבר יאבד בתרגום.

להעניק אווירה ותחושה בינלאומית לכל אורך הדרךצילום: ON Studio

יחד עם צוות של חמישה מתווכים מקצועיים, שכל אחד מהם מגיע ממדינה אחרת ומכיר לעומק את התרבות שלה, מצליח ברק להגיע ללקוחות פוטנציאלים בכל רחבי העולם. ״הרעיון מאחורי צורת העבודה שלנו הוא להגדיל את שוק הקונים עבור המוכר המקומי. המשמעות של יותר קונים, בייחוד כאלה המגיעים מחו״ל, היא תהליכי התמחרות נרחבים על הדירה, המעלים את שווי הנכס ומגבירים את רווחי המוכר״, מסביר דאון.

״אנחנו משרד מגוון״, מוסיף דאון עם חיוך. ״יש לנו מתווכים מארה"ב, מאנגליה, מצרפת, מדרום אפריקה, מדנמרק ומקנדה, אנחנו מעין מיקרוקוסמוס של כל העולם. כשקונה פוטנציאלי מאנגליה מדבר עם מתווך שגם הוא במקור אנגלי, ישנה כימיה כבר מהרגע הראשון. דברים שמקובלים כאן ייתכן ולא מקובלים באנגליה וההיפך. המתווך שמכיר את התרבות האנגלית יודע לגשר על פערי התרבות השונים הקיימים בין ישראלים לבין אנגלים ובכך מצליח לקדם עסקאות ולגשר על הפערים שהמתווך הישראלי הממוצע היה מתקשה בהן. מתווך שמחזיק באותה מנטליות, הן של הקונה והן של המוכר, מצליח ליצור פוטנציאל עסקה גבוה ביותר כבר מהרגע הראשון״.

הרעיון מאחורי "דאון גרופ נדל״ן" הוא להעניק אווירה ותחושה בינלאומית לכל אורך הדרך וכך מעוצב גם המשרד, שעוצב על ידי "ON Studio" (אורי דוניץ ונועה סולומון). העיצוב המיוחד שלו מחזיק בנגיעות עיצוב בסגנון אירופאי נעים מה שמעניק תחושה נעימה גם ללקוחות שנכנסים. קונים פוטנציאלים מחו״ל שרגילים לסטנדרט מסוים מגיעים לסביבה מוכרת, בה התרבות, השפה, העיצוב והמנטליות זהים למה שהם מכירים בבית והדבר בתורו תורם לסגירת העסקה.

צוות דאון גרופצילום: טל כספי

הבירוקרטיה המקומית מוסברת לקונים מחו״ל לפרטי פרטים, כך שתחושת חוסר הביטחון הנובעת מביצוע עסקה בשוק לא מוכר, נמוגה בתוך זמן קצר. כל מתווך מסביר ללקוחותיו בשפת האם שלהם מה משמעותו של נסח הטאבו, כיצד לבחון רישומים במנהלות השונות, כיצד להכין את חשבון הבנק והמסמכים הנדרשים, ודואג לתרגם את כל המסמכים לשפת האם של הלקוח כדי שיוכל לעבור עליהם בצורה שקולה ונכונה. במידת הצורך דואגים לחיבור עם עו"ד מקומי, רו"ח, המרת מטבע, בנק, סוכן ביטוח, יועץ משכנתאות, אדריכל, מעצבת פנים וקבלן שיפוצים.

העברת מידע בצורה נכונה היא זו המגדילה את הסיכויים לסגירת עסקה, אך כאשר הלקוחות נמצאים במדינה אחרת ולא יכולים להגיע תחילה לראות את הדירה ישנו צורך בטקטיקה מעט שונה. במטרה להעביר כמה שיותר מידע שימושי לקונים הרחוקים, מבצע המשרד בחלק מהמקומות צילומים בעזרת רחפן, המתארים את תוואי השכונה. לצד זאת ישנו גם צלם מקצועי המגיע לקחת תמונות של הדירה, ובמקרה שהדירה רעועה ואיננה מצטלמת טוב, ישנה מחלקת עיצוב גרפי המפיקה אילוסטרציות של המקום והמחשה שמראה כיצד ניתן לשפץ את המקום ולהעלות את שוויו.

אותן התמונות והצילומים עוברים לפרסום במגוון מדינות בעיתונים מקומיים ובאתרי נדל״ן בינלאומיים גדולים המשווקים את הדירות ומתורגמים למעל מ-20 שפות, וכן מקודמים דיגיטלית לאזורים בהם ריכוז היהודים גבוה. לאחר הפרסום הנרחב מגיעים פניות של לקוחות מכל העולם המביעים עניין ברכישת דירה בישראל, וברגע זה נכנסים לפעולה ברק וצוות הסוכנים המקצועיים שמתחילים במגעים ראשונים לקראת ביצוע עסקה מוצלחת.

שיטת העבודה של "דאון גרופ" מעודדת יזמים ואף אנשי קבע ואנשי עסקים ישראלים, לעבוד יחד עם המשרד בשל צורת העבודה וקהל היעד האיכותי שהוא מביא. יזמים רבים המזהים את הפוטנציאל של המשרד, לצד יכולת העבודה הגבוהה ושירותי הפרימיום שמעניקים ברק והצוות, מצטרפים אליו בעבודה על יזמויות שונות וביניהם גם במכירה של דירות מקבלן בתהליכי בניה של תמ״א.

שיטת העבודה של "דאון גרופ" מעודדת יזמים ואף אנשי קבע ואנשי עסקים ישראלים, לעבוד יחד עם המשרד בשל צורת העבודה וקהל היעד האיכותי שהוא מביאצילום: ON Studio

קהל היעד מולו עובד המשרד גדול ומגוון ונע בין אנשים אמידים בדרגות הגבוהות ביותר של החברה, לבין אנשים מהשורה שמבקשים לעשות השקעה קטנה. בעוד שישנם הלקוחות שיגיעו ויחפשו עסקאות בעשרות ומיליוני דולרים, טווח ההשקעה הממוצע של משקיעים משתנה מאדם לאדם ויכול לנוע בין מיליון שקל בלבד לעשרות ומאות מיליוני שקלים. לא משנה מה הנכס אותו אתם מבקשים למכור, בין אם בכמה מאות אלפי שקלים ובין אם בכמה מאות מיליונים, בזכות שיטת העבודה של ״דאון גרופ נדל״ן״ תוכלו להגיע לכל נקודה בעולם ולהפוך את הדירה שלכם למוצר נחשק גם בשוק הנדל״ן העולמי.

דאון גרופ נדל״ן

כתובת: דיזינגוף 237

שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00, ו': 08:00-14:00

למייל של דאון גרופ נדל"ן >>>

לעמוד הפיסבוק של דאון גרופ נדל"ן >>>

לאתר של דאון גרופ נדל"ן >>>

ללינקדין של דאון גרופ נדל"ן >>>

לאינסטגרם של דאון גרופ נדל"ן >>>

לערוץ היוטוב של דאון גרופ נדל"ן >>>

---------------------------------------------

גרדנס סיטי נכסים

משרדי תיווך היו מאז ומתמיד החוליה המקשרת בין המוכר לקונה, הם אלה שעוזרים למוכרים למצוא קונים פוטנציאליים ומצד שני עוזרים לקונים למצוא דירות רלוונטיות. הייתם יכולים לתאר לעצמכם עולם ללא משרדי תיווך? עולם שבו כאשר אתם רוצים למצוא דירה אתם צריכים לעבור דרך כל אלפי הדירות הלא רלוונטיות, או לחליפין, כשאתם רוצים למכור דירה, להראות את הדירה אלפי פעמים לקונים לא פוטנציאליים שרק מבזבזים את זמנכם.

העבודה הקשה שעושים עבורנו משרדי תיווך מתגלמת בחיסכון של כסף, זמן וכמובן הרבה מאוד אנרגיה. עם מאגר נכסים וקונים רחב שמחזיק משרד תיווך גדול, ניתן לצמצם את זמן החיפושים אחר קונים או מוכרים באופן משמעותי, לחסוך עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים ולהגיע לעסקה האופטימלית ביותר עבורכם.

צוות גרדנס סיטי נכסיםצילום: אליצור ראובני

בין משרדי התיווך שתוכלו למצוא בתל אביב, בוודאי שמעתם גם על "גרדנס סיטי נכסים", המתמחה במכירות והשכרות של נכסים מסחריים ונכסים במגזר הפרטי. משרד התיווך הגדול מנוהל על ידי שמואל בראל ורמי סדוי. הוא מחזיק בוותק של יותר מ-10 שנים בביצה המקומית ומפעיל צוות גדול של עשרה מתווכים המכירים כל פינה וכל אבן באזור דרום מזרח תל אביב: יד אליהו, ביצרון, כפר שלם, שכונת התקווה, ושכונת עזרא.

בין פעולותיו השוטפות של ״גרדנס סיטי נכסים״ תוכלו לשמוע גם על פרויקט התחדשות עירונית שאותו מקדם המשרד ממש בימים אלה. מטרת הפרויקט והחזון שלו, היא לשנות את תוואי שכונת התקווה מקצה לקצה, ולהעביר את השכונה מתיחת פנים משקמת. ״חשוב לנו כל הזמן לחדש ולהתרחב לכמה שיותר תחומי פעילות שונים כדי לספק ללקוחותינו תמהיל שירותים רחב״, מסביר שמואל. "בין אם בקנייה, מכירה או השכרה של נכסים, תכנון פרויקטים חדשים של פינוי בינוי לשיקום אזורים מיושנים, או כל הזדמנות אחרת, אנחנו תמיד שואפים להיות בחוד החנית ולענות על כל צרכי לקוחותינו״.

וותק של יותר מ-10 שנים בביצה המקומיתצילום: אליצור ראובני

כניסה לעולם המכירה והקניה של הנדל״ן יכול להיות כמו קפיצה למים העמוקים מבלי שלמדתם לשחות קודם לכן, ייתכן ותחזיקו מעמד מעט זמן מעל המים, אבל מהר מאוד תתעייפו ותשקעו. עבודה עם משרד תיווך ותיק כמו ״גרדנס סיטי נכסים״ לעומת זאת, לא מצריכה מכם ללמוד לשחות, מכיוון שאת כל העבודה הקשה עושה המשרד בשבילכם. קבלת אישורים מהבנק, עבודה מול שמאי שייתן לכם אומדן שווי נכס, בדיקה של ליקויים, הסדרת הניירת והטאבו, עבודה מול עורך דין, תיקון ושיפוץ הדירה ועוד, הם רק חלק מהשירותים המשלימים שמעמידים שמואל ורמי לרשות לקוחותיהם, והכל במטרה להבטיח שכל הצדדים יהיו מרוצים ויקבלו את שמגיע להם.

״המטרה שלנו היא לענות על כל בעיה או אתגר של לקוחותינו, וזה לא נגמר רק בקניה או מכירה של דירה. לעיתים ישנם אנשים שרוצים להשכיר את הדירה, אבל מפחדים שהדיירים שיכניסו לדירה יהרסו אותה, ולכן נמנעים מההשכרה ובכך מפסידים אלפי שקלים בכל חודש״, משתף שמואל. ״במצב כזה אנחנו מציעים למשכיר שנשכור ממנו את הדירה בעצמנו, כך אנחנו נותנים לו את השקט הנפשי ואת הביטחונות ואז מתקדמים להשכיר את הדירה לצד שלישי. כשיודעים לעבוד נכון, כל הצדדים יוצאים מרוצים״.

"המטרה שלנו היא לענות על כל בעיה או אתגר של לקוחותינו"צילום: אליצור ראובני

הדרך לביצוע עסקת נדל״ן עלולה להיות ארוכה ומפרכת, מלאה בעליות ומורדות וקשה לצליחה ללא היכרות עם השוק. עבודה מול משרד תיווך נדל״ן וותיק העומד לצדכם כתף אל כתף תבטיח כי תגיעו לעסקת נדל״ן אופטימלית עבורכם, כזו שתאפשר לכם להגשים את החלום הבא שלכם.

גרדנס סיטי נכסים

כתובת: דרך ההגנה 36, תל אביב

טלפון: 03-9171311

לעמוד הפייסבוק של גרנדס סיטי נכסים>>>

לאתר של גרנד סיטי נכסים >>>

---------------------------

נדל"ן גולדמן

אחד המאפיינים העיקריים של עסקת נדל"ן הוא משא ומתן בין המוכר והקונה. סוכן נדל"ן איכותי אשר סוגר בהצלחה עסקאות מורכבות, נדרש להתמקצעות וידע בניהול מו"מ מורכב. ישנם פעמים מרובות, בהן עסקת נדל"ן מתעכבת ואף מתפרקת בשל חוסר היכולת לגשר בין רצונות וצרכי הצדדים. עמית גולדמן, מתווך הנדל"ן מכיר זאת היטב, ולכן מעבר להיותו סוכן ומתווך נדל"ן, הוא גם מגשר.

"כאשר עסקת נדל"ן נעצרת בגלל אי הסכמות בין המוכר והקונה, למשל בנושא המחיר, מועד המסירה, תשלומי מיסוי בלתמ"ים שיכולות להיחסך בבדיקה מוקדמת, הדרך הטובה ואולי היחידה לפתור את המחלוקת ולהמשיך בתהליך, היא דרך של גישור", אומר עמית גולדמן, בעל משרד 'נדל"ן גולדמן' - תיווך וגישור נדל"ן, "מגשר ניטרלי המסייע לצדדים להגיע להסכמות בדרך של פשרות ההדדיות, יכול פעמים רבות להציל את העסקה תוך כדי ששני הצדדים ירוויחו ויהיו מרוצים".

עמית גולדמןצילום: נטלי רוז

משרד התיווך "נדל"ן גולדמן" בתל אביב הוא משרד בוטיק מקצועי, המספק למעלה מעשור שירותי תיווך דירות – מכירה, השכרה, ניהול נכסים ושיווק פרויקטים, יד שניה ודירות יוקרה, באזור מרכז/צפון/לב/ישן תל אביב, עם נגיעה לנכסים ייחודיים בבלעדיות בכל גוש דן. עמית גולדמן, בעלי המשרד, בעל 15 שנות ניסיון בתיווך נדל"ן ואף מגשר נדל"ן. הוא משמש כעמית בהנהלת לשכת המתווכים, יו"ר קשרי קהילה של המתווכים בגוש דן וחבר הנהלה ברשת התיווך המובילה 'ברוקר' (ברוקר תל אביב).

המשרד מספק אפשרות של ליווי באופן בלעדי הן לרוכשים והן למוכרים, ובכך יכול לאתר נכס מדויק לצרכי ורצונות הרוכשים בזמן קצר, ולחילופין, לסייע למוכרים במכירת הנכס עבור רוכשים מהימנים פוטנציאליים. לקוחות המשרד שבוחרים לעבוד בליווי בלעדי של סוכני המשרד זוכים לזכות ראשונים בדירות אטרקטיביות שאינן בשוק ולטיפול VIP איכותי ומסור. המשרד מאמין בגישה שנכון יותר ללוות צד אחד בעסקה כדי לישמור על מיקוד ולוויאליות טוטאלית ללקוח שאותו מלווים

המשרד מאמץ גישה חדשנית וטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, כגון מאגרי לקוחות ונכסים ממוחשבים, אפליקציות של ברוקר לאיתור נכסים מדויקים בחיפוש מתקדם ולייעול העבודה. מרבית הלקוחות הם לקוחות חוזרים מתוך מאות העסקאות המוצלחות שנעשו בעבר באמצעות המשרד, וכן לקוחות רבים המגיעים דרך המלצות, מפה לאוזן. ומהשיווק המאסיבי".

כיצד הקורונה השפיעה על עולם הנדל"ן בתל אביב?

"על אף מה שרבים אולי חושבים, עסקאות הנדל"ן בתל אביב ממשיכות להתנהל כבשגרה", אומר עמית גולדמן, "חוסר הוודאות שיצר משבר הקורונה, הוביל דווקא למצב של התמקדות - רוכשי ומוכרי הדירות נהיו הרבה יותר ממוקדים בחיפושים שלהם ובמה שהם רוצים. עם זאת, כנראה בשל משבר הקורונה, מוכרי דירות שמפריזים במחיר לא זוכים כמעט לשום תנועה. כדי שהעסקאות ימשיכו לרוץ ויצליחו, המחיר צריך להיות ריאלי והוגן ומי שרוצה באמת למכור, ימכור, ומי שבאמת ירצה לקנות, יקנה. אני צופה כי המחירים יעלו בטווח של כשנה מהיום, יש דיווחים על גל של עולים חדשים מאירופה וארה"ב שיגיעו ארצה וירצו לרכוש נדל"ן, ולכן הביקושים יגברו על פני ההיצע שגם כך נמוך, ואני ממליץ לרכוש כעת".

המשרד כולל מעטפת של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה צילום: נטלי רוז

מה מאפיין את תל אביב בהיבט הנדל"ן?

"תל אביב היא סמל סטטוס. אנשים פעמים רבת קונים דירה בתל אביב, כדי לומר שיש להם דירה בתל אביב. ובכל זאת, יש בתל אביב מבנים מיוחדים מאוד, מבנים לשימור לדוגמה, כמו בלב העיר שאין בערים אחרות. מבחינת התעסוקה, בתל אביב יש הזדמנויות תעסוקה רבות ומגיעים לעבוד שם מכל רחבי הארץ וגם לגור בה. בהיבט הרכישה, תל אביב נחלקת לארבעה קהלי יעד עיקריים: אנשים ששכרו דירות בעבר התאהבו בעיר ומתאפשר להם לרכוש דירה, משפרי דיור , משקיעים המגיעים מהארץ ומחו"ל ויש את הקבוצה הנוספת, בעיקר בני הגיל השלישי שמגיעים מווילות באזור השרון ועוברים לתל אביב".

מהם יתרונות משרד נדל"ן גולדמן?

"מלבד התמקצעות בגישור ובביצוע מו"מ ברמה הגבוהה ביותר בעסקאות נדל"ן, המשרד מספק שירות ללקוחות בבלעדיות. מרבית לקוחות המשרד מגיעים מהמלצות של חברים שבצעו דרכנו עסקאות בעבר והתרשמו לטובה. כיוון שיש לנו שליטה בכל הגזרה של תל אביב, בעיקר מרכז תל אביב, לב תל אביב וצפון ישן, אנחנו חשופים למרבית הדירות שנמצאות בשוק. יש לנו מאגר נכסים ומאגר לקוחות עצום, ואנו עובדים בשת"פ עם מאות משרדי תיווך בעיר, כך שכאשר לקוח שלנו מחפש נכס ספציפי, הסיכוי שימצא בדיוק מה שרוצה הוא כמעט וודאי, ואנו גם חוסכים המון זמן יקר של חיפושים, בזכות מאגרים אלו. אנו משרתים הרבה ידוענים, אנשי עסקים וכד' ועובדים בצורה דיסקרטית מאוד לשמירה על פרטיותם.

"המשרד כולל מעטפת של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה איתם אנו עובדים בשוטף: עורכי דין, אדריכלים, שמאים, מהנדסים, מעצבות פנים, וכד', שחוסכים ללקוחות הרבה זמן והרבה כסף. הסוכנים במשרדי מקצועיים ומנוסים מאוד ואף עוברים השתלמויות וקורסים כל הזמן כדי להמשיך ולהתמקצע ולספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר שיש".

צילום: נדל"ן גולדמן

נדל"ן גולדמן

כתובת המשרד: י.ל גורדון 23 תל אביב

טלפונים: 072-2224020, 052-3171818

לאתר של נדל"ן גולדמן >>>

לפייסבוק של נדל"ן גולדמן >>>

---------------------------------------------

אנגלו סכסון תל אביב

אנגלו סכסון היא אחת מרשתות התיווך הוותיקות והמוכרות ביותר בישראל. הרשת, שהוקמה ב-1964, מחזיקה בניסיון של יותר מ-50 שנה בתחום הנדל"ן, אחראית על הובלת אלפי עסקאות ופרויקטים בכל הארץ, ואף זכתה לקטוף את תואר רשת התיווך המובילה בישראל מטעם ארגון Superbrands העולמי במשך שבע שנים ברציפות – והזרוע עוד נטויה.

במרוצת השנים אנגלו סכסון מיצבה את עצמה כרשת מובילה המצעידה קדימה את ענף הנדל"ן. הרשת משווקת ומתווכת את כל סוגי הנכסים (מגורים ומסחרי) ומציעה סל שירותים רחב המספק ללקוחות One Stop Shop בכל הנוגע לעולם הנדל"ן, סוכנים מקצועיים המתמחים באזורים ממוקדים ותודעת שירות גבוהה המציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות.

אחת השלוחות הנבחרות של הרשת נמצאת בתל אביב לצד חמישה סניפים מובילים הפרושים מצפון ועד דרום העיר.

"אנחנו מתפרשים על תחומי פעילות רבים, אך לא משנה מה התחום שבו אנחנו פועלים, הגדרת התפקיד שהצבנו לעצמנו היא קודם כל ליווי הלקוח אל עבר הגשמת החלום שלו", משתף רועי הרוש, בעלים וזכיין משותף באנגלו סכסון תל אביב ומנהל חטיבת המגורים. "נדל"ן הוא תחום שופע מידע וחקיקה, ולא פעם קורה שמגיע אלינו לקוח שמרגיש מוצף ואבוד לנוכח המידע שהוא מקבל מכל הכיוונים. זה יכול להיות אדם שמבצע את עסקת הנדל"ן הראשונה בחייו, אבל זה יכול להיות גם משקיע ותיק שמתקשה לעקוב אחר השינויים התכופים בתחום והחקיקה המתחלפת שכל כך מאפיינים את התחום. התפקיד שלנו הוא לדאוג שהלקוח מקבל את כל המידע ההכרחי כדי שיהיה מסוגל לקבל החלטה מושכלת. לאורך הדרך אנחנו דואגים להקשיב, לייעץ, למקד ולספק את כל השירותים שהלקוח צריך כדי לסגור עסקה מוצלחת".

One Stop Shop של נדל"ן

בדרך כלל כשאנחנו חושבים על משרד תיווך, אנחנו חושבים על משרד המתמחה בתחום אחד ספציפי. זה יכול להיות מכירה והשכרה של נכסי יד שנייה, שיווק פרויקטים יד ראשונה, התמחות בנכסים מסחריים או כל דבר אחר.
הבידול הגדול ביותר של אנגלו סכסון תל אביב נובע מהעובדה כי מדובר בחברה היודעת לספק סל שירותים הוליסטי המאגד בתוכו את כל מה שקשור לעולם הנדל"ן, החל בליווי לקוחות בעסקאות מכירה, קנייה והשכרה של נכסי מגורים, דרך הובלת עסקאות של נכסים מסחריים כמו משרדים, חנויות, מרכזים מסחריים, מרכזי לוגיסטיקה (תחום הנמצא בתנופה רצינית הודות לתעשיית המשלוחים המשגשגת), רכישת נכסים מסחריים מניבים ומכירת מגרשים לבנייה, ועד למיתוג ושיווק פרויקטים חדשים מהניילון.

ב-2016 זכתה אנגלו סכסון תל אביב במכרז משרד הבינוי והשיכון לרכישת דירות עבור הדיור הציבורי. במסגרת פעילות זו נרכשו במשך השנים מאות דירות בכל רחבי הארץ. "אנו רואים בזה שליחות חברתית והזדמנות נפלאה לסייע לאוכלוסיות נזקקות במציאת פתרונות דיור", אומר כפיר זהר, בעלים וזכיין משותף באנגלו סכסון תל אביב המנהל את הפרויקט.

מומחה גדול בתחום קטן

כדי להתמקצע צריך להתמקד. גישה זו היא שמובילה את עבודתם של יועצי הנדל"ן ברשת, המחלקים את עבודתם לפי אזורים גיאוגרפיים מוגדרים בתל אביב, ולפי תחומי התמחות ספציפיים. כל יועץ מבין 50 המתווכים של הרשת הפועלים בתל אביב מתמחה בתחום ייחודי ומדויק.

הרעיון מאחורי גישת עבודה זו אומר כי עדיף ללמוד את תחום הפעילות לעומק, להכיר כל רחוב וכל בניין ולהיות מומחים אמיתיים המעודכנים בשווי הנכסים באזור ובכל העסקאות המוצעות בשוק, מאשר לתת לכל יועץ להתפרש על שטח נרחב ויריעת שירותים כללית מבלי שיכיר את רזי התחום בעסקה שאותה הוא מלווה, ומבלי שיוכל לתת מענה אמיתי לצרכיהם של הלקוחות.

הודות לגישה זו מצליחה הרשת וסניפיה שבתל אביב ללוות בהצלחה מאות עסקאות בכל שנה, לספק שירות יוצא דופן ללקוחות, ואפילו ליהנות מלקוחות חוזרים שמגיעים כדי לקבל את אותם השירותים שקיבלו לפני עשר, 20 ואפילו 30 שנה.

מתכננים למכור נכס? מחפשים נכס פרטי או מסחרי כהשקעה? באנגלו סכסון תל אביב תקבלו שירות מקצועי, תעבדו מול מומחים בתחום ותיהנו מליווי ומתמיכה מלאה לאורך כל שלבי התהליך, החל ביצירת הקשר הראשוני ועד לחתימה על עסקת נדל"ן מוצלחת.

אנגלו סכסון תל אביב:
טלפון: 072-3974506

למייל >>
לסניף רוטשילד, לסניף כיכר המדינה, לסניף נחלת יצחק, לסניף אפקה, לסניף עלית הנוער (מסחרי)
לאתר המתמחה בנכסים מסחריים >>
למעבר לפייסבוק >>

------------------------------------------

nullזירו מתווכים – תיווך, שיווק וניהול נכסים באפס עמלה

תל אביב נחשבת למעוז הנדל"ן הישראלי, עם היצע וביקוש גבוהים בהשוואה לאזורים אחרים בארץ. כיאה לממלכת הנדל"ן שהיא, העיר רוויה במשרדי תיווך, כולם מתחרים על ליבם של מוכרים וקונים פוטנציאליים. איך בוחרים משרד תיווך מבין ההיצע האדיר? מחפשים את החדשניים שבהם.

זירו מתווכים היא רשת ארצית המתמחה במתן מענה כולל ללקוח ומציעה לבעלי נכסים מגוון שירותים להשכרה או למכירה, באפס עמלה. החברה בעלת 15 שנים של ניסיון ומאפשרת לכל בעל נכס, בין אם מדובר בקבלן, יזם, מוכר או משכיר – להתפנות לשגרה העמוסה שלו בזמן שיש מי שדואג לכל הפרטים.

השירות כולל ליווי אישי מא' ועד ת', והכל, כאמור – בזירו עמלה. במקום להשקיע זמן יקר בפרסום הנכס, מענה אינסופי לטלפונים, תיקון ושיפוץ הנכס, עמידה בפקקים כדי להציג את הנכס לעוד קונה או שוכר פוטנציאלי, תשלום למתווך ועו"ד – זירו מתווכים מציעה את החבילה כולה באפס עמלה, באמצעות טיפול מקיף 360 שלא יעלה ללקוח אגורה.

איך עובד המודל ומהי שיטת "שגר ושכח"?

בעולם המהיר שאנחנו חיים בו, למי יש זמן לטפל בנכס להשכרה או למכירה? בדיוק לשם כך זירו מתווכים לוקחת את כל כאב הראש - עליה. "המודל בנוי בצורה כזו שאנחנו למעשה גובים את העמלה רק מהשוכרים או קונים, ומבטלים בעצם את התשלום הכפול גם למשרד התיווך", מספרים ברשת זירו.

במסגרת השירות, אחראית החברה על הכנת הנכס למכירה או השכרה, בניית תכנית השיווק למכירת הנכס, קמפיין פרסומי לפרסום הנכס בקרב קהלי יעד רלוונטיים, טיפול בתקלות, צילום מקצועי של הנכס, שירותי גבייה, ליווי משפטי, קשרי דיירים ועוד. "היתרון שלנו טמון בחבילה הרבה יותר גדולה ומושלמת ללקוח בהשוואה למשרדי תיווך סטנדרטיים. השירות שלנו כולל הכל: טיפול בכל מה שקשור לנכס, אם זה שיפוץ, תיקונים, שיווק, טיפול בבעיות משפטיות עם השוכר, התנהלות מול הרשויות, קריאות מונים, הכנת הנכס להשכרה או למכירה. אנחנו ממש עושים הכל".

כאשר מדובר בנכס למכירה, זירו מתווכים יכינו עבור הלקוח את הנכס ויהיו אמונים על עבודות השיפוץ והעיצוב במידת הצורך. לאחר מכן, נבנית תכנית שיווק מסודרת ומתחיל שלב הפרסום. החברה אחראית גם על קליטת הקונים הפוטנציאליים, הצגת הנכס לרלוונטיים וטיפול בחוזה מול עו"ד. כל שנשאר ללקוח הוא להגיע לחתום על החוזה בסוף התהליך, כאמור, במאה אחוז תיווך ובאפס עמלה.

במסגרת השירותים הניתנים עבור שיווק וניהול נכסים להשכרה, זירו מתווכים מעניקה טיפול וייצוג משפטי בבעיות כנגד השוכרים, הכנת הסכם, גביית תשלומים, קריאת מונים, טיפול בתקלות, בדיקת מצב הנכס, שיפוץ וניקיון, בניית תכנית שיווק ופרסום במדיות השונות ועשרות פעולות שיווק חכמות וייחודיות. כל זאת כדי לאפשר לבעל הנכס ראש שקט ואפס התעסקות.

כל מה שצריך לדעת על קנייה והשכרת נכס בתל אביב

"לכל נכס, לא משנה אם זו דירה רגילה ועד קרקע לבנייה, יש תיק נכס. אנחנו יושבים עם הלקוח ועושים אפיון ומחקר מעמיק. אנחנו לומדים את הנכס כדי להעניק לקונה את כל הפרטים והנתונים המדויקים אודותיו. אנחנו מכינים תכנית עבודה, תכנית שיווק ותעודת זהות הכוללת את כל הפרטים: בעיות משפטיות שיכולות להיות בבניין, למשל אם יש לדירה טאבו או אין, יש אישור זכויות או אין. אם מדובר בקרקע לקבלנים, נציין מהן הזכויות של אותה קרקע. כל נכס אנחנו לומדים לגופו, עם ההיבטים הייחודיים לו. אם יש בעיות משפטיות באותו נכס, יש לנו עורכי דין מטעמנו שיודעים לפתור את הבעיה בהתאם לסוג שלה. המודל שלנו מאוד ייחודי, במקום שהלקוח יתרוצץ, יפרסם וינהל את הנכס להשכרה או למכירה, יש חברה שתעשה עבורו הכל, באפס עמלה", הם מסכמים.

זירו מתווכים - בזירו עמלה
החשמונאים 96, תל אביב
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
1599-50-56-56