קידום אורגני בגוגל: המומחים שיוצרים טראפיק עם תוצאות

על חשיבות הקידום האורגני בגוגל כולנו שמענו, אך מעטים האנשים שיודעים לעשות את זה נכון. אספנו את המומחים שמדברים טראפיק גם מתוך שינה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מחשב עם איור לידו
צילום: צילום: Shutterstock
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
דניאל דותן, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

עידן בן אור – קידום אתרים אורגני בגוגל

כשאנחנו מחפשים סיוע בקידום האתר בגוגל, רבים מתקשים להעריך את איכות השירות שמוצע להם. התחושה הזאת בהחלט מובנת ומושפעת משני גורמים מרכזיים. הראשון הוא הצפה של השוק באנשי מקצוע שמתחייבים לתוצאות הטובות ביותר. לחלקם יש ניסיון רב ושורה של לקוחות מרוצים באמתחתם, בעוד שאחרים מפזרים הבטחות גדולות ללא כיסוי. בנוסף, קידום אתרים בגוגל, בייחוד כשמדובר בקידום אורגני, הוא תחום שלא ניתן לראות בו תוצאות מיידיות, אלא רק אחרי כמה חודשים ואולי אף שנה ויותר.

אז כדי להבין איך להעריך את טיב השירות בתחום הדינמי הזה ולבחור את הספק שישיג את התוצאות הרצויות, שוחחנו עם עידן בן אור, אחד השחקנים המובילים בתחום, שהתחיל לעסוק בו עוד לפני יותר מ-13 שנים כשעוד היה נער שרצה לקדם את האתר שלו. הוא נהג לחקור ולכתוב על קידום אתרים בגוגל כשרבים מהמתחרים שלו כיום בכלל לא ידעו מהו המושג המשונה הזה. כיום הוא מנהל חברה בשם Rego עם 12 עובדים ומלווה כמה מהמותגים הגדולים בארץ, בהם קניוני עופר, מגה ספורט ואיל מקיאג.

עידן בן אורצילום: יוסי בר

לפני הכול, מה ההבדל בין קידום אורגני לממומן?

"קידום ממומן (PPC) הוא בעצם תשלום על מודעות בגוגל, בעוד שקידום אורגני (SEO) כולל שורה של צעדים שיעזרו להציג את האתר במקום בולט בחיפושים – בלי לשלם על החשיפה בפועל. קידום עם PPC זה כמו לשכור דירה – כל עוד נמשיך לשלם בכל חודש, המודעות יוצגו במיקום בולט ויזרימו כניסות לאתר. ב-SEO אתה בעצם בונה לעצמך את הנכס ומתחזק אותו.
"לכן ההשפעה אף פעם לא תהיה מיידית, אבל היא גם לא תסתיים בבת אחת כשתפסיק לשלם. נכון, גם ב-SEO צריכים עבודת תחזוקה שוטפת כי המתחרים ימשיכו לעשות את זה ולמצוא דרכים לגבור עלינו – אבל זה לא יקרה מיד וייקח כמה חודשים עד שתבחינו בשינוי".

איך אפשר לדעת מה מתאים לעסק שלנו?

אם עסק מסוים חייב להגדיל את ההכנסות באופן מידי, הייתי מציע להשקיע קודם כל בקידום ממומן. אם אפשר לחכות חצי שנה כדי להשיג תוצאות איכותיות יותר שיישמרו לאורך זמן – הייתי ממליץ להשקיע בקידום אורגני. כמובן שאם התקציב מאפשר, עדיף להשקיע בשתי השיטות במקביל. חשוב להבין שבקידום אורגני משקיעים את אותו הסכום בכל חודש והתנועה עולה בהדרגה, בעוד שבקידום ממומן, כשמשקיעים סכום קבוע בכל חודש, יכול להיות שהתנועה רק תרד – כי התחרות תגדל או כי המתחרים ישלמו יותר".

אז אם מחכים חודשים כדי לראות תוצאות, איך אפשר בכלל להעריך את איכות העבודה?

"קודם כל חשוב להבין שבדרך כלל מי שקונה בזול משלם ביוקר. כיום השוק מוצף ומקדמים מסוימים מציעים לעבוד במחירים מצחיקים. כמו בכל תחום, גם כאן בדרך כלל הם לא אלו שיביאו את התוצאות שציפיתם להן. אני ממליץ לבחור בחברה מבוססת, עם ניסיון ספציפי בנישה שלכם.

"ב- Rego אנחנו עובדים במשך שנים עם כמעט כל סוגי האתרים המוכרים כיום, כולל בנישות התחרותיות בעולם כמו תיירות, אפיליאציה ו-VPN. עם השנים למדנו איך להביא תוצאות איכותיות ביותר, עד כדי שליטה מלאה גם בתחומים שנחשבים למורכבים ביותר בעולם הקידום".

אומרים שגוגל כל הזמן משנה את החוקים, מה שמקשה מאוד על המקדמים, איך אתם מתמודדים עם זה?

"אנחנו הבנו שאי אפשר לנצח את גוגל באמצעות כל מני טריקים ערמומיים. לגוגל יש מאגר מידע עצום והיא יודעת להעריך יותר טוב מכולנו את מידת הרלוונטיות של אתרים לגולשים. לכן גם אם נצליח להערים עליה – זה רק עניין של זמן עד שזה יפסיק לעבוד.

"אז במקום להילחם בגוגל, אנחנו פשוט מנסים להבין כל הזמן על פי מה היא קובעת אם האתר איכותי או לא – ולהפוך את האתרים שלנו לרלוונטיים יותר, בלי קיצורי דרך שנפוצים מאוד אצל מקדמים אחרים.

"כדי לעשות את זה, אנחנו לא מסתפקים בלבחון את מיקום האתר בגוגל, אלא עושים לא מעט ניסויים משלנו כדי להעריך את יעילות המהלכים שביצענו. בחברה שלנו מנוהלים יותר מ-200 אתרים, מה שמאפשר גישה למאגר מידע עצום שעוזר להעריך את ההשפעה של פעולות הקידום שלנו. המטרה המרכזית היא לא לנסות לעשות מניפולציות למנוע החיפוש, כי זה דבר שעובד רק בטווח הקצר. בסופו של דבר כל מהלך שלנו נועד לשפר את חוויית הגלישה, להאריך את זמן השהייה של הגולשים באתר ולגרום למנוע החיפוש להבין שמדובר באתר איכותי ורלוונטי לגולש".

עידן בן אור – קידום אתרים

טלפון: 052-6767457

לאתר של חברת Rego >>>

לבלוג האישי של עידן בו אור >>>

למייל של עידן בן אור >>>

---------------------------------------------

ניר אזולאי – קידום אתרים

אחד השחקנים המובילים בקידום אתרים הוא ניר אזולאי, העוסק מזה כעשור בשיווק דיגיטלי, בניית אתרים, ובשנים האחרונות מתמקד בקידום אורגני בגוגל - התאמת אתרי האינטרנט להגדרות מנוע החיפוש גוגל בכדי לקדם את האתר למקומות הראשונים. "המטרה של קידום אורגני היא להציג את האתר כמה שיותר גבוה בגוגל", אומר ניר אזולאי, "כדי לבצע זאת, צריך להתאים את האתר לפי ההגדרות המדויקות של גוגל, כך שבזמן שגולשים מקלידים מילות חיפוש רלוונטיות לתחום של בעל העסק/החברה, האתר שלו יוצג במקומות הראשונים".

איך זה עובד בעצם?

"שטח 'הנדל"ן' בעמוד הראשון בגוגל מצומצם וכולם רוצים להיות שם. מעבר להתאמת האתר להגדרות הסריקה, יש פעולות רבות שנדרש לבצע באופן מתמשך כדי להבטיח שהאתר ימשיך לעמוד בתחרות ויופיע במקומות הראשונים".

ניר אזולאי - עוסק מזה כעשור בשיווק דיגיטלי, בניית אתרים, ובשנים האחרונות מתמקד בקידום אורגני בגוגל צילום: צילום: רונית לובצקי

עד כמה חשוב להיות בעמוד הראשון של גוגל?

"החשיבות קריטית, שער הכניסה לאינטרנט הם מנועי החיפוש. בישראל, 95% מהשאילתות מתבצעות במנוע החיפוש של גוגל ומי שלא מופיע במקומות הראשונים בתוצאות כמעט ולא מקבל טראפיק (תנועה) לאתר. עם מיליוני האתרים הקיימים, זה מובן עד כמה חשובה העמידה בתחרות. אני עושה הכול כדי להבטיח שכל לקוח שלי יקבל את הדרוש בכדי להופיע בעמודים הראשונים בגוגל, תוך שירות מקצועי ואישי".

מה כולל תהליך הקידום האורגני?

"הפרויקט מתחיל בלמידה וניתוח מעמיק של מצב האתר ומעטפת השיווק של החברה או העסק. אני נפגש עם הלקוח ולומד היטב את העסק, הדרישות שלו, השירותים או המוצרים שהוא מספק וסוג הלקוחות שמכוון אליהם. תהליך ההתנעה כולל שלושה תהליכים עיקריים: מחקר מילות מפתח רלוונטיים ללקוח, מחקר של מתחרים, וסטטוס האתר מבחינת קידום ומבחינה טכנית. מחקר מילות המפתח מצביע על מילות החיפוש הרלוונטיות ביותר, כך שבעת שלקוח פוטנציאלי יקליד אותן הוא יגיע אל האתר. מקדמי אתרים עשויים לקדם על דעת עצמם מילות מפתח לא מדויקות שעל פניו נראות רלוונטיות לעסק ולאחר מספר חודשים מתברר שהן לא. יש לזה מחיר כבד מכיוון שתוצאות הקידום מתקבלות לאחר מספר חודשים.

"במחקר מתחרים נבין מי הם האתרים החזקים שמדורגים בגוגל ביטויים המרכזיים. ישנם אתרים שלא בהכרח מתחרים בלקוח בשוק האמיתי אבל בגוגל הם כן, לדוגמה - אתרי חדשות ופורטלים המרכזים טראפיק רב ונחשבים בעלי סמכות רבה בעייני גוגל. בחינת סטטוס האתר מספקת לנו מידע חשוב: מיקום הביטויים המרכזיים בתוצאות בגוגל, תקלות טכניות שמונעות מהאתר להתקדם בגוגל ובחינת חוויית הגלישה, על מנת לוודא שיחסי ההמרה (המרת גולש באתר ללקוח רוכש) יהיו גבוהים. במידת הצורך נשדרג את האתר בכדי שהמבקרים באתר ירצו לרכוש את השירות או המוצר.

"יחד עם הלקוח אנו מגבשים תכנית עבודה ויוצאים לדרך - החל מכתיבת תוכן, דרך אופטימיזציה, שדרוג האתר ועוד. בבעלותנו רשת אתרים חזקים לצורך הוצאת קישורים חיצוניים שמהווים מבחינת גוגל, המלצות. בסוף כל חודש, הלקוח מקבל דו"ח שקיפות על כל הנעשה באתר במפורט. השירות נמשך כחצי שנה, ולרוב אני מלווה את העסק מבחינה שיווקית במשך שנים ושומר על האתרים שלהם במקומות הראשונים בגוגל".

מי הם הלקוחות שלכם?

"החל מעסקים קטנים ובינוניים דרך עיריות ורשויות מוניציפאליות, חברות בתחומי התיירות, האירועים, הבניה, הנדל"ן, רופאים, עורכי דין ועוד, השירות מתאים לכולם".

ניר אזולאי - קידום אורגני בגוגל

כתובת: פנחס ספיר 8, פארק המדע, נס ציונה

טלפון: 072-3952688

לאתר של ניר אזולאי >>>

השוואה בין קידום אורגני לממומן >>>

יתרונות קידום אורגני על פני קידום ממומן >>>

יחסי המרה >>>

---------------------------------------------

קורנגה - קידום אורגני לאתרי מסחר

קידום אורגני בגוגל - SEO ואופטימיזציה של מילות מפתח הם המומחיות של חברת קורנגה – החברה המתמחה בפתרונות אינטרנט, מהמובילות בתחום בישראל. קורנגה היא חברת בוטיק הפועלת מזה 17 שנים לקידום והקמת אתרים וסושיאל ומספקת פתרונות קידום אפקטיביים בהתאמה אישית על מנת שכל אחד מלקוחותיה יקודם בגוגל למקומות הגבוהים ביותר.

איציק גולדנברג, מנכ"ל ושותף בחברת קורנגה אומר: "קורנגה נוסדה לפני 17 שנה, בעת שגוגל הכריזה על קידום האתרים שלה והובן הצורך בקידום אורגני מותאם לכך. בחברה ישנם כיום 12 עובדים, צוות קטן, יעיל ואיכותי בעל מקצועיות מקסימלית בתחום הקידום. הצוות יוצא להכשרות בחברת גוגל ברחבי העולם ומתעדכן בכל מידע חדש ורלוונטי בתחום, הכל על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי הטוב והאיכותי ביותר שקיים. אנו פועלים בשקידה כדי להבטיח שמילות המפתח הממוקדות לתחום העסק ישולבו באתרים ובתוכן בכדי להגדיל את תנועת הלקוחות לאתר (הטראפיק) ולייצר ללקוחותינו לידים חדשים וחוזרים. מלבד זאת, אנו משמשים כיועצי שיווק דיגיטלי ללקוחותינו ומספקים להם המלצות בעלות ערך להגדלת מעגל הלקוחות והרווחים".

איציק גולדנברג, מנכ"ל ושותף בחברת קורנגה צילום: צילום: יוסף לזרוב

מי הם הלקוחות שלכם?

"אנו עובדים עם כולם. החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לחברות וארגונים גדולים, כשההתמחות שלנו היא קידום חברות הייטק ואתרי מסחר. בין הלקוחות הגדולים שלנו: חברות הייטק, חברות מתעשיית הביטחון, התרופות, והציוד הרפואי ואנו מקדמים גם חברות גלובליות וחברות בארה"ב, בשל ההתמחות המעמיקה שלנו באתרי dot.com בעולם".

מה ייחודי בקידום אתרי מסחר?

"קידום אתרי מסחר שונה במהות מקידום אתרים רגילים כמו אתרי תדמית. אתרי מסחר הם ייעודיים לרכישות אונליין דרך האתר עצמו והבידול והייחוד שלנו בעבודה עם אתרים אלו, להביא את אתר המסחר של הלקוח לעמוד הראשון בגוגל ולמיקומים הגבוהים ביותר שאפשר בפרק זמן סביר. אם לחברה כלשהי יש אתר מסחר שממוקם בעמוד השני או השלישי בגוגל, הם יקבלו אחוזים בודדים של טראפיק מסך הכניסות לאתרים בתחום בו הם פועלים. בעמוד הראשון לעומת זאת, אם האתר נמצא ב- Top 5, הוא יקבל 'גשם של קונים'".

מה חשוב לדעת על קידום אורגני?

"חשוב להבין, כי קידום אורגני הוא תהליך מתמשך וארוך טווח ודווקא בימי משבר כמו בתקופת הקורונה הנוכחית, החשיבות בקידום האתר היא פי כמה וכמה, כיוון שכולם בבית ויש להם המון זמן פנוי לאינטרנט והצרכים שלהם עדיין נשארים אותם הצרכים. אדם צריך להתלבש, לחיות, לאכול, לצפות בטלוויזיה, לשמוע מוזיקה, והקניות דרך האינטרנט הופכות ליותר מהותיות ומשמעותיות.

"כחלק מהבידול שלנו כחברת בוטיק מתקדמת שחושבת 'מחוץ לקופסה' עבור הלקוחות, עם תחילת משבר הקורונה בסין כבר נערכנו לתרחיש אפשרי כזה גם בישראל והתכוננו מראש לכך. יצרנו לאתרי הלקוחות שלנו המון תוכן איכותי ומשובח ברמה עיתונאית ומעניינת, בכדי שהם ימשיכו ויקודמו גם בתקופת המשבר. בין חברי הצוות שלנו יש כתבת תוכן מקצועית מאוד, עיתונאית לשעבר שכותבת מאמרים מקצועיים ומרתקים לכל לקוח בתחום עיסוקו ואנו משלבים את המאמרים באתרי הלקוחות כדי לייצר ערך ולהעלות את המיקום בגוגל. כך, בזמן משבר הקורונה, הייתה קפיצה של 600% בכניסה לאתרים של הלקוחות שלנו וכמות קניות מטורפת.

"אנחנו בוחנים את האתרים כל הזמן, מטמיעים מילות מפתח אפקטיביות לחיפוש בהתאם לצרכים המשתנים בשוק, בונים ללקוח תוכנית תוכן מאסיבית וממוקדת מטרה, קידום המוצרים והשירותים שלו וקידום ברשתות החברתיות – הסושיאל. המטרה שלנו היא הגדלת המחזור הכלכלי של העסק. זאת בראייה הוליסטית כיוון שאנו אנשי מקצוע הפועלים שנים רבות בתחום ויודעים היטב כיצד לנווט אותו גם במציאות משתנה. האכפתיות שלנו ללקוחות היא עצומה וגם אני, כמנכ"ל החברה, מכיר כל לקוח ולקוח מהחדש ועד הוותיק ביותר ומספקים להם מענה תמידי בכל עת שיצטרכו".

חברת קורנגה

כתובת: גיבורי ישראל 22, אזור תעשייה פולג

טלפון: 073-2555000

לאתר של חברת קורנגה >>>

לפייסבוק של חברת קורנגה >>>

ללינקאדין של חברת קורנגה >>>

---------------------------------------------

טוחן מדיה

מנועי החיפוש באינטרנט ובראשם גוגל, הם הכלים הפופולריים ביותר לחיפוש מידע מקוון. עם השנים, השימוש במנוע חיפוש גוגל הפך להיות כל כך אינטנסיבי שהוא החל לשמש כאחד ממקורות הפרסום הגדולים והחזקים ואחת הדרכים האפקטיביות ביותר למשיכת לקוחות. כך, עולם קידום האתרים בגוגל הפך לנדרש וחיוני בהתאם.

אורי פז, בעלים ומנכ"ל חברת טוחן מדיה לקידום בגוגל, אומר: "מנוע החיפוש גוגל מאפשר לקדם את אתרי האינטרנט באופן אורגני וממומן. כשאנו בוחנים אפשרות לעבוד יחד, אנחנו קודם מבינים מה האופציה הנכונה ביותר בשבילו".

חברת "טוחן מדיה" פועלת משנת 2006 וכוללת שלוש מחלקות ייעודיות: מחלקת תוכן, מחלקת שיווק דיגיטלי ומחלקת בניית אתרים. בחברה כ- 20 עובדים מקצועיים ומנוסים בתחומם המספקים מגוון רחב של שירותים של תוכן ושיווק באינטרנט ובניית אתרים. בשנת 2013 רכשה החברה את חברת "שיאלוגי" אשר עסקה בקידום אורגני וכלל הפעילות עברה ל"טוחן מדיה".

צילום: צילום: עצמי

כיצד אתם מייצרים ערך ללקוחותיכם בעת שיווק וקידום האתר שלהם באינטרנט?

"פיתחנו למעשה פתרון הוליסטי משולב תוכן ושיווק דיגיטלי במטרה לקדם אתרים ללקוחות אך גם לייצר להם ערך מוסף על ידי כתיבת מאמרים מקצועיים ומקדמים לאתרים שלהם. בשונה מחברות אחרות העוסקות בקידום אורגני בלבד, התפישה שלנו היא הוליסטית – אנו מנוסים בתוכן ושיווק דיגיטלי בקוד ותכנות ועיצוב אתרים עם דגש על UX-UI. כך הלקוחות שלנו מקבלים חבילה כוללת שלא רק מקדמת את האתר שלהם אלא מסייעת בהמרת הגולשים המבקרים באתר ללקוחות קונים. אנו מקדמים את החברות והעסקים גם ברשתות החברתיות, והקידום האורגני שאנו מבצעים הופך מבחינתנו לכלי נוסף ב'תזמורת' שעובדת כולה לטובת הלקוח ומניבה לו תוצאות".

כיצד מחליטים אם לבצע קידום אורגני (SEO) או ממומן?

"קידום אורגני הוא פתרון אפקטיבי אך הוא ארוך טווח. במקרים מסוימים, מומלץ להשקיע קודם בקידום ממומן לתקופה מסוימת, לדוגמה: כאשר ללקוח יש תקציב מוגבל והוא זקוק לתוצאות במהירות. כשלקוח כבר מפרסם בקידום ממומן ויש לו הכנסות, מומלץ שיתרחב ל'מעגל שני' של שיווק ויתחיל בקידום אורגני במטרה למצות עוד אפשרויות ולשמור על האתר מקודם לאורך זמן".

מה מנוע גוגל בוחן כשהוא מקדם אתר לתוצאות הראשונות?

"הדבר הראשון הוא התאמה טכנית. אם האתר 'חסום' או לא נגיש ברמה סבירה לגוגל, אף קידום ממומן או אורגני לא יביא לתוצאות. אנו מוודאים לפני הכל, שגוגל יכול לסרוק את האתר בצורה מיטבית ובמידה ולא, מבצעים את ההתאמות והתיקונים הנדרשים. בהמשך יש ללמוד את המתחרים של בעל העסק, מה הם עושים ומה הסיכויים שלו 'לנצח אותם' לפי מה שמתאים לו. לדוגמה (על קצה המזלג), אם האתר הוא של מלון בתל אביב שהוקם לאחרונה, יהיה לו קשה לנצח בטווח הזמן הקרוב מלונות מתחרים עם אתרים ותיקים שמבצעים קידום איכותי. יש לבחון קהלים וביטויים רלוונטיים שיש עליהם פחות תחרות במטרה ליצור למלון נישה מניבה. חשוב להתמקד במה שמניב תוצאות ולנסות לייצר מקסימום המרות איכותיות ללקוח. חייבים ליצור "WIN- WIN" יחד עם הלקוח, אחרת הוא יעדיף להפסיק את הקידום".

כיצד אתם פועלים לטיוב המרות?

"יש לנו כלי מעקב וניטור מתקדמים שבוחנים את הכניסות לאתר ורואים מה מייצר תוצאות מניבות. את התוצאות אנו בוחנים באופן שוטף ומתמקדים בייצור המרות איכותיות טוחן מדיה מספקת שירותי תוכן ושיווק דיגיטלי לחברות גדולות ומוכרות במשק, בישראל ובחו"ל. אנחנו 'רצים למרחקים ארוכים', יש לנו לקוחות ותיקים שעובדים איתנו יותר מעשור, התוצאות מצוינות והלקוחות שבעי רצון".

חברת טוחן מדיה

כתובת: יבנה

טלפון: 08-9300981

לאתר של טוחן מדיה >>>

לפייסבוק של טוחן מדיה >>>

------------------------------------

קונצרן הקידום האורגני הגדול בישראל עם חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב

קידום אורגני היא טכניקת הפרסום המובילה בעולם השיווק הדיגיטלי. כמעט כל בעל עסק משקיע בקידום האורגני כחלק או כעיקר של תקציב הפרסום שלו. העבודה על הקידום האורגני היא עבודה לטווח ארוך בדרך כלל ובתחומים תחרותיים אף נדרש יותר זמן ומיומנויות כדי להגיע למקומות הראשונים. בשל ההיצע הרב של אנשי מקצוע בתחום הקידום האורגני – הלקוח עשוי ליפול על מקדם אתרים חסר ניסיון או כזה שמלא בביטחון אך חסר משאבים, כלים ומיומנות כדי להציב אותו במקום הראשון בגוגל. כדי להבין איך בוחרים חברת קידום אתרים מקצועית יצאנו למשרדי חברת לאוס מדיה ואינטראקטיב לראיין את תומר לוינסקי, מרצה לקידום אתרים אורגני במכללות המובילות בישראל, מומחה לשיווק באינטרנט עם ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ומייסד ומנכ"ל משותף של קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב.

מה המשמעות של ניסיון בתחום הקידום האורגני?

"בכל שנה מצטרפים עוד מאות אנשי מקצוע בתחום הקידום האורגני ואלפי אנשים מסיימים קורסים שונים בתחום השיווק הדיגיטלי ומנסים את מזלם בתחום כעצמאיים או שכירים. כאשר בעל עסק שם חלק ניכר מתקציב הפרסום שלו (או את כל תקציב הפרסום שלו) על קידום אורגני הוא צריך לדעת שהוא נמצא בידיים טובות. מקדם מנוסה הוא כזה שעבר דבר או שניים בתחום הקידום האורגני, שקידם לפחות כמה אתרים, שידע עליות וירידות במנועי החיפוש ושמכיר היטב את השינויים שנעשו בגוגל לאורך השנים וכיצד הם השפיעו על מיקומי האתרים במנוע החיפוש ועל מגמות העבודה בתחום הקידום האורגני.

אנו בחברת לאוס מדיה ואינטראקטיב בעלי ניסיון רב שנים בתחום השיווק הדיגיטלי עם התמחות בקידום האורגני אותו אנו מספקים מהיום הראשון שהחברה החלה לפעול. כל עובד במחלקת הקידום הוא בעל ניסיון של לפחות 5 שנים בתחום וזאת כדי להבטיח שכל לקוח יהיה בידיים טובות ומנוסות כיוון שלניסיון אין תחליף".

תומר לוינסקי, מייסד ומנכ"ל משותף בחברת לאוס מדיה ואינטראקטיבצילום: באדיבות החברה

האם מקדם אתרים שעובד לבד יכול לספק תוצאות טובות?

"מבלי לזלזל באף מקדם אתרים בתחום, אנו חושבים שהעבודה של אדם אחד בתחום מסועף ומורכב כמו הקידום האורגני לרוב לא תספיק כדי לקדם מספר אתרים שונים, בוודאי לא בתחומים תחרותיים יותר. בלאוס מדיה ואינטראקטיב אנו מעסיקים למעלה מ-50 עובדים כאשר כל אחד מהם ממלא תפקיד אחד ספציפי בתחומו בו יוכל להתמקצע ולספק את השירות הטוב ביותר." תומר לוינסקי מסביר: "אצלנו, מנהלי תיקי הלקוחות אחראיים על התקשורת מול הלקוח, כותבי התוכן עובדים מתוך החברה ומספקים תוכן שיווקי לכל אתרי הלקוחות, מקדמי האתרים עובדים כל אחד בתחום אחר בתהליך הקידום האורגני: אופטימיזציה, מחקר מילות מפתח, מחקרי שוק ומתחרים, בניית קישורים ועוד. כאשר יש שרשרת כזו שעובדת עבורך זה חזק, וזה עובד".

מה לגבי כלים טכנולוגיים? האם אתם משתמשים בכאלה?

"אחד הדברים שחרטנו על דגלנו כאשר הקמנו את החברה היה להיות חברת הפרסום הדיגיטלי המתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית. החברה מציגה מהפכה בתחום הקידום האורגני ופיתחה מערכת קידום אתרים המאפשרת ללקוח גישה מלאה לצפייה במיקומים שלו בגוגל בכל עת, כולל נתונים מתוך האתר. כך אנו מבטיחים עבודה שקופה מול לקוחותינו ומאפשרים להם מעקב מלא בזמן חי על תוצאות העבודה שלנו. מעבר לכך החברה עושה שימוש בכל הכלים הטכנולוגיים המפותחים והמתקדמים ביותר שיש לתחום הקידום האורגני להציע".

אילו עוד יתרונות יש לכם על פני המתחרים שלכם?

"קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב בעלת מאגר הנכסים הגדול ביותר בישראל לקידום אתרים בגוגל באמצעות קבוצת מקומונט שהיא חלק ממותגי החברה, העובדה שאנו מחזיקים במאגר של מאות אתרי אינטרנט איכותיים היושבים על שרתים שונים ויכולים לספק דרכם קישורים איכותיים ללקוחותינו היא זו שמקנה לנו את אחד היתרונות החשובים ביותר בתחום".

לאוס מדיה ואינטראקטיב בע"מ
טלפון: 03-3727732
לאתר של תומר לוינסקי – מייסד ומנכ"ל קבוצת לאוס מדיה ואינטראקטיב >>

לעמוד הראשי על קידום אורגני באתר של לאוס מדיה ואינטראקטיב >>
לעמוד הפייסבוק של לאוס מדיה ואינטראקטיב >>
לעמוד האינסטגרם של לאוס מדיה ואינטראקטיב >>
לערוץ היוטיוב של לאוס מדיה ואינטראקטיב >>

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא: