עובדי גארדיקור
עובדי גארדיקור צילום: גארדיקור

גארדיקור השלימה סבב גיוס שלישי של 60 מיליון דולר בהובלת קומרה קפיטל

בסבב הגיוס השתתפו גם דויטשה טלקום, כללטק, 83נורת' ובטרי ■ גארדיקור, שמפתחת מערכת אבטחה למרכזי מידע ושרתי ענן, גייסה מאז הקמתה 110 מיליון דולר ■ לחברה יותר ממאה עובדים בתל אביב וצפויה לצרף עשרות נוספים בעקבות הגיוס

אנא הזינו את מספר הטלפון הנייד כדי לקרוא את הכתבה המלאה ללא תשלום
אנא הזינו קידומת ומספר טלפון נייד ברצף
כבר רשומים? התחברו
אנא הזינו את הקוד שקיבלתם ב-SMS
הזינו את הקוד שקיבלתם ב-SMS
לא קיבלתם SMS? לחצו לשליחת הקוד פעם נוספת

חברת גארדיקור (Guardicore), המפתחת פתרונות אבטחה לשרתים ולמרכזי מידע, הודיעה היום (ג') כי השלימה סבב גיוס שלישי בסך 60 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן הצמיחה הישראלית קומרה קפיטל (Qumra Capital) ובו השתתפו זרוע ההשקעות של ענקית התקשורת דויטשה טלקום, והקרנות כללטק ופרטק ונצ'רס (Partech Ventures). כמו כן, משקיעים קיימים, בהם הקרנות 83נורת' (83North) ובטרי (Battery) ונצ'רס, נטלו גם הן חלק בהשקעה. בסך הכל, מאז שהוקמה ב-2013, גייסה גארדיקור 110 מיליון דולר בסך הכל. מהחברה נמסר כי כל ההון שגויס נכנס לקופתה.

פבל גורביץ'
פבל גורביץ' צילום: יורם רשף

גארדיקור מפתחת פתרון אבטחת סייבר למרכזי מידע וחוות שרתים, הן מקומיות והן בענן. המערכת מתוכננת להעברת מידע בקצב גבוה של טרה-בייטים בשנייה. "שרתים אלה הם האזורים בהם רצות האפליקציות הכי קריטיות של הלקוחות שלנו. שם אנחנו מאפשרים ליצור סגמנטציה, שזו יכולת שמזכירה חומת אש המתאימה לארכיטקטורת מחשב מודרנית, כמו סביבות ענן וקונטיינרים (יחידות יישומים ארוזות)", מסביר פבל גורביץ, מנכ"ל ומייסד-שותף בגארדיקור, בשיחה עם TheMarker.

גורביץ מסביר כי למערכת של גארדיקור שלושה שימושים עיקריים: ראשית, היא מאפשרת להבין ולמפות את התקשורת בין כל חלקי רשת השרתים. שנית, היא מגדירה חוקים מסוימים לפעילות השרתים - אילו מאגרי נתונים רשאים "לשוחח" זה עם זה. "זה כמו להגדיר חומת אש", מבהיר גורביץ. "החלק השלישי הוא ניטור וזיהוי תקיפות סייבר", הוא מסביר. התוכנה של גארדיקור מגנה על מערך השרתים, בין היתר על ידי בידוד התוקף מכלל המערכת.

דרור סלעי
דרור סלעי

גורביץ הקים את גארדיקור יחד עם אריאל צייטליין, סמנכ"ל הטכנולוגיה, ודרור סלעי, סמנכ"ל הפיתוח העסקי. לחברה כיום 150 עובדים בישראל, בוסטון וסן-פרנסיסקו, מתוכם יותר ממאה מועסקים במרכז הפיתוח של החברה בתל אביב. בעקבות הסבב, תגייס גארדיקור עשרות עובדים חדשים בישראל.

גורביץ לא חשף פרטים על הכנסותיה של החברה ולא מסר האם גארדיקור רווחית, אולם אמר: "אנחנו צומחים בקצב גבוה - השנה הכנסותינו גדלו ב-250% ובזו שקדמה לה, הן צמחו ב-300%". באשר לאפשרות של הנפקת החברה, אמר גורביץ: "זה בהחלט משהו שאנחנו שואפים אליו. בשנה שעברה, גיל ההנפקה הממוצע של חברות תוכנה תאגידית (Enterprise Software) היה 15 שנה. אנחנו חברה יחסית צעירה, אבל מכוונים לשם. האם זה יקרה בשנה הקרובה? בטוח שלא".

תחרות הסטארט-אפים הגדולה בישראל. $250,000 השקעה לזוכה
להרשמה