השבוע בוול סטריט: דו"חות אפל והבנקים ונתונים מענף הבנייה

ביום שלישי יפורסמו דו"חות גולדמן סאקס, אשר להערכת אנליסטים יצביעו על ירידה ברווחים ובהכנסות

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לאחר שבשבוע שעבר נפתחה עונת הדו"חות באכזבה עם דו"חות פחות טובים מהצפוי של גוגל ואלקואה, יעמוד השבוע הקרוב בסימן דו"חות של הבנקים הגדולים בוול סטריט וכן של ענקיות הטכנולוגיה אפל, אינטל ויבמ. בנוסף, יפורסמו נתוני מקרו מתחום הבנייה.

ההתרחשויות בלוב ימשיכו לרכז עניין גם בשבוע הקרוב, בשל השפעתם על מחיר הנפט. כמו כן, צפויים להתקיים דיונים בנוגע לתנאי חבילת החילוץ לפורטוגל, שמוערכת ב-80 מיליארד יורו.

ביום שני יתפרסמו דו"חותיה של ענקית הפיננסים סיטי, לאחר שבשבוע שעבר כבר דיווחו ג'יי פי מורגן צ'ייס ובנק אוף אמריקה על תוצאותיהם לרבעון הראשון. גולדמן סאקס ו-וולס פארגו יפרסמו את דו"חותיהם ביום שלישי, ולמחרת יפורסמו דו"חות מורגן סטנלי. אנליסטים צופים כי גולדמן סאקס ידווח על רווח של 3.80 דולר למניה, לעומת רווח של 5.59 דולר למניה ברבעון הראשון של 2010. הכנסות הבנק צפויות להסתכם ב-10.27 מיליארד דולר, לפי התחזיות, ירידה לעומת הכנסות של 12.78 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה.

ביום שלישי יפורסמו דו"חותיה של אינטל. אנליסטים צופים כי יצרנית השבבים תדווח על רווח של 46 סנט למניה והכנסות של 11.6 מיליארד דולר, עבור הרבעון הראשון. ברבעון המקביל בשנה שעברה רשמה אינטל רווח של 43 סנט למניה והכנסות בסך 10.3 מיליארד דולר.

ענקית הטכנולוגיה אפל תפרסם ביום רביעי את דו"חותיה הרבעוניים. אנליסטים צופים כי אפל תדווח על עליה של 73% בהכנסותיה ל-23.3 מיליארד דולר, וזינוק של 61% ברווחיה ל-5.35 דולר למניה.

דו"חות נוספים שיפורסמו במהלך השבוע ועשויים להשפיע על המסחר בוול סטריט הם של יאהו, יבמ, ג'נרל אלקטריק, מקדונלד'ס והמו"ליות ניו יורק טיימס וגאנט.

בגזרת המקרו, יתנהל המסחר השבוע בסימן נתונים מענף הבנייה. ביום שלישי יפורסמו נתוני התחלות והיתרי הבניה בארה"ב. אנליסטים מעריכים כי מספר התחלות הבנייה גדל בחודש שעבר לקצב שנתי של 520 אלף יחידות, לעומת 479 אלף בפברואר. היתרי הבניה, לפי ההערכות, עלו ב-1.1% לקצב שנתי של 540 אלף יחידות.

נתוני מכירות הבתים הקיימים שיפורסמו ביום רביעי יספקו הצצה נוספת למצבו של שוק הדיור האמריקאי. אנליסטים מעריכים כי מכירות הבתים הקיימים בארה"ב גדלו ב-2.5% במארס לקצב שנתי של 5 מיליון יחידות, לאחר שבפברואר ירדו ב-9.6%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker