דו"חות חיוביים בוול סטריט: גולדמן, קוקה קולה ו-J&J עלו על התחזיות

מבין החברות בארה"ב שכבר פרסמו דו"חות, 71% עלו על תחזיות הרווח ו-56% על תחזיות ההכנסות

סוכנויות הידיעות

עונת הדו"חות הרבעוניים של החברות בארה"ב צוברת תנופה ו-12 חברות הנכללות במדד המניות S&P 500 מפרסמות היום (ג') את תוצאותיהן הרבעוניות. בין החברות שפירסמו דו"חות: בנק גולדמן סאקס, ענקית המשקאות הקלים קוקה קולה, יצרנית הציוד הרפואי ג'ונסון אנד ג'ונסון וקרן ההשקעות בלאקרוק שכבר פירסמו את דו"חותיהן, וכן ענקית השבבים אינטל וחברת האינטרנט יאהו שיפרסמו את תוצאותיהן הכספיות לאחר סגירת המסחר בוול סטריט.

מתוך 41 החברות הנכללות במדד S&P 500 שכבר פירסמו את דו"חותיהן הרבעוניים, 71% רשמו רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ו-56% דיווחו על הכנסות גבוהות מהתחזיות, לפי נתוני ספקית המידע הפיננסי בלומברג.

צילום: בלומברג

בנק גולדמן סאקס דיווחה על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ברבעון הראשון של השנה ועל זינוק של 63% בהכנסות בתחום החיתום של מניות ואג"ח. הבנק רשם רווח נקי של 2.26 מיליארד דולר, או רווח של 4.29 דולר למניה, ברבעון הראשון של 2013 - גידול של 7% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת. רווחי הבנק היו גבוהים יותר מתחזיותיהם של כל 24 האנליסטים שהשתתפו בסקר ספקית המידע הפיננסי בלומברג. סך הכנסות הבנק בתקופה המדווחת צמחו ב-1% לעומת הרבעון הראשון של 2012, והסתכמו ב-10.1 מיליארד דולר.

ענקית המשקאות הקלים קוקה קולה דיווחה על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ברבעון הראשון של השנה הודות לצמיחה במכירות באמריקה הלטינית. החברה רשמה ברבעון רווח נקי של 1.75 מיליארד דולר, או 39 סנט למניה, ירידה של 15% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת.

בניכוי סעיפים חד פעמיים, רשמה החברה רווח של 46 סנט למניה - שני סנט מעל לתחזית האנליסטים. הכנסות החברה ברבעון הסתכמו ב-11 מיליארד דולר, ירידה של 0.9% לעומת התקופה המקבילה, אך מעל לתחזית האנליסטים למכירות של 10.9 מיליארד דולר.

ג'ונסון אנד ג'ונסון, יצרנית הציוד הרפואי הגדולה בעולם, דיווחה על רווח גבוה מתחזיות האנליסטים ברבעון הראשון, לאחר שתרופות חדשות תרמו להגדלת המכירות. החברה רשמה ברבעון רווח נקי של 3.5 מיליארד דולר, ירידה של 11% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת. עם זאת, בניכוי סעיפים חד פעמיים, רשמה החברה רווח של 1.44 דולר למניה - חמישה סנט מעל לתחזית האנליסטים. מכירות J&J בתקופה המדווחת הסתכמו ב-17.5 מיליארד דולר לעומת מכירות של 16.1 מיליארד דולר ברבעון המקביל בשנה הקודמת.

בלאקרוק, חברת ניהול קרנות ההשקעה הגדולה בעולם, דיווחה היום על רווח נקי של 632 מיליון דולר, או רווח של 3.62 דולר למניה - גידול של 10% לעומת הרבעון הראשון של שנת 2012. בניכוי סעיפים חד פעמיים רשמה החברה רווח של 3.65 דולר למניה - מעל לתחזית האנליסטים לרווח של 3.57 דולר למניה.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker