"מעניין איך ערוץ 2 יסקר את הפרשה כשקבוצת עופר שולטת ברשת"

אילן שילוח, מבעלי מקאן אריקסון, צייץ בטוויטר: "לשקשוקה איראנית יש טעם מיוחד"

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים9
אופיר בר-זהר

>> בכיר הפרסום, אילן שילוח, מבעלי מקאן אריקסון, תוהה כיצד תסקר חברת החדשות של ערוץ 2 את פרשיית האוניות של קבוצת עופר, שכן כידוע משפחת עופר, יחד עם אודי אנג'ל, היא בעלת השליטה בזכיינית ערוץ 2 רשת.

שילוח צייץ אתמול בטוויטר כי "מעניין איך ערוץ 2 יסקר את פרשת משפחת עופר ששולטת ברשת", ולאחר מכן הוסיף הערות נוספות כמו "איזו זכות מוסרית יש לנו לדרוש מהעולם סנקציות על איראן כשישראלים מהשורה הראשונה עושים זאת. רק בישראל", וכן "לשקשוקה איראנית יש טעם מיוחד".

יונית לויצילום: TheMarker

ייתכן שתשובה לתהיות של שילוח ניתנה אתמול במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2, שכן המהדורה נפתחה בידיעה הנוגעת בפרשה.

מבדיקת TheMarker בנושא עולה כי מספר הכתבות במהדורות החדשות היה דומה, אך חדשות 2 הקדישו את הזמן המועט ביותר לפרשה בספינת הדגל של החדשות, שהיא המהדורה המרכזית. הבדיקה אינה כוללת את המהדורה ששודרה אמש, ונפתחה כאמור בסיקור הפרשה.

עד אתמול אחר הצהריים שודרו בחדשות ערוץ 1 ארבע כתבות בעניין, בעוד שחדשות 2 ו-10 הקדישו שתיהן שלוש כתבות לסיפור. בעוד גם חדשות 10 וגם הערוץ הראשון הקדישו לפרשה כ-12 דקות מאז התפרסמה הפרשה, בערוץ 2 הוקדשו לסיקור העניין שבע דקות. יש לציין כי מהדורת חדשות ערוץ 1 ארוכה יותר, שכן אין בה הפסקות לפרסומת.

גורם בשוק התקשורת ציין כי הכתבה ששידרה חדשות 2 על הפרשה ביום ראשון היתה דלה וקצרה. גורם אחר אמר כי הסיקור של החברה הוגן ואינו שונה באופן מהותי מזה של המהדורות האחרות. בכיר בחדשות 2 ציין כי "עלינו ראשונים עם הידיעה והיא היתה בכותרות המהדורה. כך היה עד עכשיו וכך יהיה בעתיד, כשנמשיך לכסות את הפרשה בצורה המקצועית ביותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker