שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדכונים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

נאסד"ק סגר שבוע שני של ירידות; שווי אינטל נחתך ב-20 מיליארד ד'

בורסות וול סטריט נסגרו במגמה שלילית בהובלת מניות ההיי-טק לאחר שדו"חות כספיים מאכזבים של חברות כמו אינטל וטוויטר, האפילו בהשפעתם על כך שכלכלת ארה"ב צמחה ברבעון השני בקצב החד ביותר מאז 2014. הדולר ותשואות האג"ח הממשלתיות בארה"ב נסוגו.

מדד נאסד"ק  נפל ב-1.5% ונסגר בשפל של שבועיים, בדרכו לירידה שבועית של 1.1% - שבוע שלילי שני ברציפות; מדד S&P 500  נסוג ב-0.7% אולם הוסיף בסיכום שבועי 0.6%; מדד דאו ג'ונס  איבד 0.3% אך עלה ב-1.6% השבוע. עבור מדדי דאו ג'ונס ו-S&P 500 היה זה שבוע חיובי רביעי ברציפות - רצף העליות השבועי הארוך ביותר מאז ינואר.

התשואה על האג"ח הממשלתיות האמריקאיות ל-10 שנים נסוגה ב-0.02% לרמה של 2.96%. מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - יורד ב-0.1%.

מניית אינטל נפלה ב-8.6% לאחר שענקית השבבים דיווחה על צמיחה חלשה מהצפוי במכירות של שבבים למרכזי נתונים, החטיבה בעלת שיעור הצמיחה הגבוה ביותר של החברה. בעקבות נפילת המניה היום נחתך שווי השוק של אינטל ביותר מ-20 מיליארד דולר.

מניית טוויטר צללה ביותר מ-20% לאחר שהחברה דיווחה על ירידה במספר המשתמשים ברבעון השני של השנה, והעריכה כי הירידה תימשך גם ברבעון הנוכחי.

מניית אמזון נסגרה בעלייה של 0.5% לאחר שקמעונאית האינטרנט הגדולה בעולם דיווחה אמש על הרווח הרבעוני הגבוה בתולדותיה, 2.4 מיליארד דולר - כפליים מתחזיות האנליסטים. בתחילת יום המסחר קפצה מניית אמזון ביותר מ-4% ושווי השוק של החברה פרץ לראשונה את רף 900 מיליארד דולר.

מניית פייסבוק נסוגה ב-0.8% לאחר שרשמה ביום חמישי את הנפילה החדה מעולם, שמחקה כ-120 מיליארד דולר משווי השוק של החברה, לאחר שענקית הרשתות החברתיות דיווחה על האטה בצמיחת מספר המשתמשים וסיפקה תחזית מאכזבת.

מניית אקסון מוביל נפלה בקרוב ל-3% לאחר שענקית הנפט דיווחה היום על רווח והכנסות רבעוניים נמוכים משמעותית מתחזיות האנליסטים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הנפט השלים שבוע רביעי של ירידות

מחיר הנפט הגולמי השלים ירידה שבועית רביעית ברציפות בצל בהמשך החששות כי התלקחות מלחמת סחר בין ארה"ב לסין - שתי הכלכלות הגדולות בעולם - תפגע בביקוש בשווקים הגלובליים.

החוזים על הנפט הגולמי מסוג טקסס מתוק למסירה בספטמבר נסגרו במחיר של 68.69 דולר לחבית, ירידה של 1.3%, בבורסת הסחורות של ניו יורק.

החוזים על הנפט הגולמי מסוג ברנט למסירה בספטמבר נסגרו במחיר של 74.29 דולר לחבית, ירידה של 0.3%, בבורסת ICE בלונדון.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הזהב קרוב לשפל של שנה; סגר שבוע שלישי של ירידות

מחיר הזהב נסגר קרוב לרמתו הנמוכה ביותר זה שנה בדרכו לשבוע שלילי שלישי ברציפות.

החוזים על הזהב למסירה באוגוסט נסגרו במחיר של 1,223 דולר לאונקייה, ירידה של 0.2%, בבורסת הסחורות של ניו יורק. בסיכום שבועי נסוג מחיר הזהב ב-0.7%.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אירופה סגרה השבוע הטוב מאז מארס; קרפור קפצה ב-12%

בורסות אירופה נסגרו במגמה חיובית בדרכן לשבוע הטוב ביותר זה למעלה מארבעה חודשים בעקבות דו"חות כספיים חזקים שפירסמו חברות ביבשת, ולאחר הסכם הפסקת האש במלחמת הסחר בין האיחוד האירופי לארה"ב שהושג שלשום.

בורסת לונדון נסגרה בעלייה של 0.5%; פרנקפורט טיפסה ב-0.4%; פריז הוסיפה 0.6%. מדד המניות הכלל אירופי סטוקס 600 טיפס ב-0.4% ונסגר ברמתו הגבוהה ביותר מאז אמצע יוני. בשבוע כולו עלה המדד ב-1.6% - הזינוק השבועי החד ביותר מאז השבוע שהסתיים בתשיעי במארס, ושבוע חיובי רביעי ברציפות.

היורו מתחזק מול הדולר ב-0.1% לשער של 1.1658 דולר ליורו, והליש"ט מטפסת בשיעור דומה מול המטבע האמריקאי לרמה של 1.3122 דולר לליש"ט.

מניית קרפור נסקה ב-12% - הזינוק היומי החד ביותר מאז 1999 - לאחר שענקית הקמעונאות הצרפתית דיווחה על רווח תפעולי רבעוני גבוה מהצפוי.

מניית רקיט בנקיזר קפצה בכ-8% לאחר שיצרנית מוצרי הצריכה הבריטית העלתה את תחזית המכירות השנתיות.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בטחון הצרכנים בארה"ב בשפל של 6 חודשים

בטחון הצרכנים בארה"ב נסוג ביולי לשפל של שישה חודשים על רקע חששות מהתלקחות מלחמת סחר בין ארה"ב לכמה משותפות הסחר הגדולות בשלה.

מדד בטחון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן ירד החודש לרמה של 97.9 נקודות לעומת רמה של 98.2 נקודות בחודש הקודם. תחזית הכלכלנים היתה לירידה חדה יותר של המדד לרמה של 97.1 נקודות.

ציפיות האינפלציה של הצרכנים לחמש השנים הבאות ירדו ל-2.4% לעומת 2.6% בחודש הקודם, ונמצאות כעת במרחק נגיעה מ-2.3% - שפל של רבע מאה.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מלחמת הסחר מגיעה לדו"חות רנו

רנו, יצרנית המכוניות הצרפתית, דיווחה על ירידה של 19% ברווח הנקי במחצית הראשונה של 2018 ל-1.95 מיליארד יורו (2.28 מיליארד דולר) בעקבות העלייה במחירי חומרי הגלם והכנסות נמוכות יותר מאחזקותיה בניסאן היפנית. עם זאת, מניית רנו עולה ב-1.8% במסחר בפריז.

הכנסות רנו מאחזקה של 43% בניסאן ירדו ל-805 מיליון יורו לעומת 1.29 מיליארד יורו ברבעון המקביל. ניסאן מסרה ביום חמישי כי עליית מחיר האלומיניום והפלדה השפיעו על הרווחים.

רנו היא החברה הראשונה בעולם שמרגישה את השפעת המכסים ומלחמות הסחר על עסקיה. ג'נרל מוטורס, פורד ופיאט קרייזלר הורידו ביום רביעי את תחזיות הרווח שלהן ל-2018 בעקבות השפעת עליית מחירי הפלדה והאלומיניום.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אסיה ננעלה במגמה מעורבת; טוקיו עלתה ב-0.5%

המסחר בבורסות אסיה ננעל במגמה מעורבת על רקע עונת הדו"חות. טוקיו עלתה ב-0.5%; הונג קונג עלתה ב-0.1%; שנחאי ירדה ב-0.3%; סינגפור נחלשה ב-0.3%; סיאול התחזקה ב-0.3% וסידני עלתה ב-0.9%.

הדולר נסחר ביציבות מול המטבעות המובילים לאחר שאתמול מדד הדולר של ICE זינק ב-0.5% בעקבות ההסכם לביטול המכסים ביו ארה"ב לאיחוד האירופי. הין יורד ב-0.1% ל-111.15 ין לדולר. היורו יורד ב-0.1% ל-1.1629 דולר והליש"ט יורדת ב-0.05% ל-1.3103 דולר.

התשואה על אג"ח ממשלת יפן ל-10 שנים עלתה הבוקר מעל ל-0.1% בעקבות הערכות כי הבנק המרכזי של יפן עשוי לשנות את מדיניות ההרחבה הכמותית שלו. יעד הבנק המרכזי הוא לתשואה אפסית של אג"ח יפן. התשואה על אג"ח יפן ל-10 שנים עולה כעת ל-0.085%.

הנפט נסחרבירידות קלות. נפט מסוג טקסס מתוק יורד ב-0.4% ל-69.3 דולר לחבית. נפט מסוג ברנט יורד ב-0.5% ל-74.1 דולר לחבית.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

וול סטריט ננעלה במגמה מעורבת; פייסבוק קרסה ב-19%

המסחר בוול סטריט ננעל במגמה מעורבת, כאשר מניית פייסבוק העיבה על מדד נאסד"ק. דאו ג'ונס עלה ב-0.4%; S&P 500 ירד ב-0.3% ו נאסד"ק איבד 1% מערכו.

מניית פייסבוק צנחה ב-19% לאחר שאתמול החמיצה הרשת החברתית הגדולה בעולם את תחזיות הכלכלים לתוצאותיה ברבעון השני בראשונה מאז 2015. החברה דיווחה על צמיחה מאכזבת במספר המשתמשים על רקע שורת שערוריות סביב פרטיות מידע המשתמשים והפצת דיווחי חדשות שקריים. מארק צוקרברג, מנכ"ל ומייסד החברה, איבד 16 מיליארד דולר מהונו.

היום לאחר סגירת המסחר ידווחו על תוצאותיהן לרבעון השני אמזון , אינטל וסטראבקס. המשקיעים מצפים כי דו"חות אמזון יסייעו למדד נאסד"ק לאחר שמניית פייסבוק גררה אותו לירידות. אמזון עשויה לעלות לשווי של טריליון דולר במידה והמניה תזנק בעקבות דו"חות טובים.

מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - עולה ב-0.5%. התשואה על אג"ח ארה"ב ל-10 שנים יורדת ל-2.963%.

מניית קומקאסט עלתה ב-4% לאחר שהחברה הביסה את תחזיות הכלכלנים לרבעון השני ודיווחה על עלייה במספר מנויי האינטרנט. מניית יצרנת השבבים AMD זינקה ב-14% בעקבות דו"חות טובים. מניית מסטרקארד ירדה ב-3%.

הזמנות מוצרים בני קיימא בארה"ב עלו ביוני ב-1%, כך דיווח משרד המסחר האמריקאי. את העליות הוביל מגזר התחבורה, כאשר הזמנות מטוסים אזרחיים עלו ב-4.3% לאחר ירידה של 11.6% במאי. הצמיחה בהזמנות מוצרים בני קיימא מגבירה את ההערכה לעלייה של 4% בהשקעות ההון בעסקים ברבעון.  

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הנפט עלה בעקבות השעיית משלוחים מסעודיה

המסחר בנפט ננעל בעליות לאחר שסעודיה השעתה משלוחים דרך מיצר באב אל-מנדב בים סוף לאחר שמיכלית של המדינה הותקפה על ידי חמושים מתימן. בנוסף ירידה במלאי הנפט בארה"ב סייעה לעליית המחירים. החוזים על נפט מסוג טקסס מתוק למסירה בספטמבר ננעלו במחיר של 69.4 דולר לחבית. החוזים על נפט מסוג ברנט למסירה בספטמבר ננעלו במחיר של 73.9 דולר לחבית.

המסחר בזהב ננעל בירידות בעקבות התחזקות הדולר. החוזים על הזהב למסירה באוגוסט ננעלו בירידות של 0.5%, או 6.1 דולר, במחיר של 1,225.7 דולר לאונקיה. מדד הדולר של ICE עלה ב-0.5% וכך סחורות שנקובות בדולר, כמו זהב, הופכות לפחות אטרקטיביות עבור משקיעים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אירופה ננעלה בעליות בעקבות ההסכם בין האיחוד לטראמפ

המסחר בבורסות אירופה ננעל בעליות שערים בעקבות ההחלטה של האיחוד האירופי וטראמפ אמש להפסיק את הטלת המכסים ההדדית: לונדון ננעלה ללא שינוי ברמה של 7,663 נקודות; פרנקפורט זינקה ב-1.9%; פריז עלתה ב-1% ומדד סטוקס 600 הכלל אירופי הוסיף 0.9% לערכו.

הדולר מתחזק נול המטבעות המובילים. היורו יורד ב-0.5% ל-1.1663 דולר והליש"ט יורדת ב-0.4% ל-1.3129 דולר.

הנפט  נסחר בעליות שערים. נפט מסוג טקסס מתוק עולה ב-0.6% למחיר של 69.7 דולר לחבית; נפט מסוג ברנט עולה ב-0.7% ל-74.4 דולר לחבית.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

קומקאסט עקפה את תחזיות הכלכלנים; עדיין מעוניינת ברשת סקיי

קומקאסט, ענקית התקשורת האמריקרית, דיוווחה על עלייה ברווחים ברבעון השני בעקבות עלייה במסר הלקוחות לאינטרנט מהיר ולמרות ירידה במספר המנויים לשירותי הטלוויזיה בכבלים. קומקאסט, שוויתרה באחרונה על ניסיון לרכישת פוקס המאה ה-21 לטובת דיסני, עדיין מתחרהעל רכישת רשת סקיי כדי להתרחב בשוק הבינלאומי.

הכנסות החברה מלקוחות אינטרנט מהיר עלו ב-9.3% ל-4.26 מיליארד דולר והחברה הוסיפה 260 אלף מנויים לאינטרנט המהיר ברבעון. הספקית הגדולה בארה"ב של טלוויזיה בכבלים איבדה 140 אלף מנויים של שירותי הטלוויזיה.

הרווח הנקי עלה ב-27.6% ברבעון ל-3.2 מיליארד דולר, לעומת רווח נקי של 2.5 מיליארד דולר ברבעון המקביל. הכנסות החברה עלו ב-2.1% ל-21.86 מיליארד דולר לעומת 21.7 מיליארד דולר ברבעון המקביל.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

עלייה במספר תביעות האבטלה השבועיות בארה"ב

מספר תביעות האבטלה השבועיות, לשבוע שהסתיים ב-21 ביולי, עלה ב-9,000 ל-217 אלף - לאחר שבשבוע הקודם ירד מספר תביעות האבטלה לשפל של 48 שנים. תחזיות הכלכלנים היו ל-215 אלף תביעות. מספר התביעות עלה לרמה הגבוהה ביותר מאז יוני. ממוצע התביעות החודשי ירד כעת ל-218 אלף. מספר התביעות הנמשכות ירד ב-8,000 ל-1.75 מיליון איש.

תקופת הקיץ היא תקופה תנודתית בדרך כלל לתביעות האבטלה, אך מצב שוק התעסוקה הכללי לא השתנה. מעט מאד אנשים מפוטרים מעבודתם והחברות מתקשות למצוא עובדים מיומנים למשרות הפנויות. יותר אנשים עוזבים את משרותיהם, אך נתונים אלו אינם מופיעים בתביעות האבטלה.

שוק התעסוקה בארה"ב נותר יציב, כשהצמיחה ב-2018, עד כה, חזקה יותר מב-2017. הצמיחה בתעסוקה מספיק חזקה כדי לשמור על רמה נמוכה של אבטלה בארה"ב.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ירידות בשנחאי והונג קונג

המסחר באסיה, שהתחיל הבוקר בעליות נאות בטוקיו ודרום קוריאה, בעקבות ההסכמות של נשיא ארה"ב טראמפ עם האיחוד האירופי בנושא הסחר, שינה מגמה: טוקיו ירדה ב-0.1%; הונג קונג איבדה 0.7%; שנחאי ירדה ב-0.6%; סינגפור עלתה ב-0.2%.

מניית פייסבוק ממשיכה כעת לצנוח לאחר שעות המסחר. בעקבות הדו"חות שפירסמה אמש ענקית המדיה החברתית - שבהם החמיצה את תחזיות האנליסטים - צונחת המניה בכ-20%.

הדולר שומר על יציבות מול היורו בשער של 1.1733 דולר ליורו. הדולר יורד מול הין היפני ב-0.16 לשער של 110.80.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

התקדמות בשיחות הסחר הקפיצה את נאסד"ק לשיא

מניות ההיי-טק נסגרו בשיא בבורסות וול סטריט והדולר נחלש מול המטבעות המרכזיים בעולם, על רקע דיווחים כי האירופאים הסכימו לוויתורים בשיחות הסחר עם ארה"ב, ובעקבות מבול דו"חות כספיים רבעוניים שפורסמו היום בארה"ב.

האיחוד האירופי יסכים להוריד את מכסי היבוא על מוצרים תעשייתיים ולהגדיל את יבוא פולי הסויה, אמר גורם באיחוד האירופי, לפי דיווח סוכנות הידיעות דאו ג'ונס.

מדד נאסד"ק קפץ ב-1.2% ונסגר בשיא; מדד דאו ג'ונס טיפס ב-0.7%; מדד S&P 500 עלה ב-0.9%.

שוק האג"ח הממשלתיות האמריקאיות נסחר בירידות, והתשואה על האג"ח ל-10 שנים טיפסה ב-0.02% לרמה של 2.97%, לקראת פגישתם של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ונשיא הנציבות האירופית, ז'אן-קלוד יונקר, היום בוושינגטון.

מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - יורד ב-0.4%.

מניית ג'נרל מוטורס צנחה ב-4.6% לאחר שיצרנית המכוניות הגדולה ביתר בארה"ב הנמיכה את תחזית הרווח השנתי.

מניית בואינג נסוגה ב-0.6% לאחר שיצרנית המטוסים סיפקה תחזית מאכזבת. מניית קוקה קולה עלתה בקרוב ל-2% לאחר שיצרנית המשקאות הקלים עלתה על התחזיות. AT&T נפלה ב-4.5% לאחר שענקית הטלקום דיווחה אמש על ירידה בהכנסות הרבעוניות.

פייסבוק ו קואלקום יפרסמו את תוצאותיהן הכספיות לאחר סגירת המסחר היום בוול סטריט.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מניות הרכב וחומרי הגלם הובילו את הירידות באירופה

בורסות אירופה נסגרו במגמה שלילית לקראת שיחות הסחר בין ארה"ב לאיחוד האירופי. מגזרי הרכב וחומרי הגלם הובילו את הירידות בצל חששות מהסלמה בסכסוך הסחר הטרנס-אטלנטי.

בורסת לונדון נסוגה משיא של שישה שבועות ונסגרה בירידה של 0.7%. פרנקפורט ירדה ב-0.9%; פריז איבדה 0.1%. מדד המניות הכלל אירופי סטוקס 600 ירד ב-0.3% לאחר שרשם ביום שלישי את הזינוק החד ביותר מזה חודש.

היורו נסחר ביציבות מול הדולר בשער של 1.168 דולר ליורו. הליש"ט מתחזקת קלות מול הדולר לרמה של 1.3152 דולר לליש"ט.

מניית דויטשה בנק נסוגה ב-1.4% לאחר שהבנק הגדול בגרמניה דיווח על ירידה ברווחיו הרבעוניים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מכירות הבתים בארה"ב בשפל של 8 חודשים; ירידה במחירים

המכירות של בתים חדשים בארה"ב נפלו ביוני לשפל של שמונה חודשים, והמחיר החציוני ירד לרמתו הנמוכה ביותר זה למעלה משנה, מסר היום משרד המסחר האמריקאי.

המכירות של בתים חדשים נפלו ביוני לקצב שנתי של 631 אלף יחידות, נפילה של 5.3% לעומת 666 אלף יחידות בחודש הקודם. תחזית הכלכלנים היתה לקצב מכירות שנתי גבוה יותר של 668 אלף ביוני לאחר קצב מכירות של 689 אלף יחידות שעליו דווח במקור במאי.

מחיר המכירה החציוני נפל בחודש שעבר ב-4.2% לעומת יוני 2017, ל-302,100 דולרים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

על רקע מלחמת הסחר: ביטחון העסקים בגרמניה ירד ביולי

ביטחון העסקים בגרמניה המשיך לרדת ביולי, לאחר שחברות מיתנו את ציפיותיהן לנוכח מתיחות הסחר בין ארה"ב לאיחוד האירופי, כך לפי מכון המחקר Ifo, שעורך מדי חודש סקר בקרב 9,000 חברות במגזרי הייצור, השירותים, הסחר והבניה. מדד האקלים העסקי של Ifo ירד ל-101.7 נקודות לעומת 101.8 נקודות ביוני. זוהי הקריאה הנמוכה ביותר מאז מארס 2017. עם זאת, אנליסטים צפו ירידה חדה יותר במדד. תת המדד הנוגע למגזר הייצור ירד זה החודש השישי ברציפות ביולי. תוצאות הסקר של Ifo סותרות את מדד מנהלי הרכש של מרקיט ו-IHS שהראה החודש על האצה בפעילות העסקית בגרמניה.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אסיה ננעלה במגמה מעורבת; טוקיו עלתה ב-0.5%

הבורסות באסיה ננעלו הבוקר במגמה מעורבת. טוקיו עלתה ב-0.5%; שנחאי ירדה ב-0.1%; הונג קונג התחזקה ב-0.9%; סיאול ירדה ב-0.3%; הבורסה האוסטרלית ננעלה בירידה של 0.2%.  

היואן הסיני שמר על יציבות לאחר שאתמול נפל לרמתו הנמוכה ביותר מול הדולר מזה למעלה משנה. היואן נחלש ב-0.1% מול הדולר לרמה של 6.801 יואן לדולר. הין נחלש ב-0.1% מול הדולר לרמה של 111.30 ין לדולר. הלירה הטורקית מתחזקת ב-0.1% מול הדולר לרמה של 4.882 לירה לדולר, לאחר שאתמול נפלה בעקבות החלטתו המפתיעה של הבנק המרכזי של טורקיה להשאיר את הריבית ללא שינוי.

מניית SK אנג'ינירינג אנד קונסטרקשן צנחה ב-30% בסיאול בעקבות קריסתו של סכר Xepian-Xe Nam Noy בלאוס, אשר נבנה על ידה. קריסת הסכר בדרום-מזרח לאוס הציפה כפרים והביאה למותם של 20 בני אדם לפחות, כאשר מאות נוספים עדיין נעדרים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

רווח גבוה מהצפוי לדויטשה בנק

דויטשה בנק, הבנק הגדול בגרמניה, דיווח היום על ירידה ברווחיו ברבעון השני, בעוד שהכנסותיו נשארו ללא שינוי. כבר בשבוע שעבר סיפק דויטשה בנק חלק מהנתונים לפני המועד המתוכנן, ואמר כי הרווחים עלו על הציפיות. הרווח הנקי של דויטשה בנק ברבעון השני הסתכם ב-361 מיליון יורו (421.9 מיליון דולר), ירידה של 19% לעומת הרבעון המקביל. ההכנסות הסתכמוב -6.59 מיליארד יורו, לעומת הכנסות של 6.62 מיליארד יורו ברבעון השני של 2017.

בהודעה שפרסם בשבוע שעבר נימק דויטשה בנק את התוצאות הטובות מהצפוי בקיצוצי עלויות. הבנק, שבראשו עומד המנכ"ל כריסטיאן סווינג, עשה בשנה האחרונה מאמצים להתאושש לאחר שלושה הפסדים שנתיים ברצף וירידה בנתח השוק.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

סגירה חיובית בוול סטריט; שווי גוגל זינק ב-32 מיליארד ד'

בורסות וול סטריט נסגרו במגמה חיובית בהובלת מניות הבלו-צ'יפ על רקע דו"חות כספיים חזקים שפירסמו חברות אמריקאיות מובילות בהן אלפבית, ורייזון, ביוג'ן ולוקהיד מרטין. תמריצים לעידוד הצריכה שעליהם הודיעה סין - הכלכלה השנייה בגודלה בעולם - תמכו אף הם בשוקי המניות ברחבי העולם.

מדד דאו ג'ונס טיפס ב-0.8% - עלייה ראשונה מזה ארבעה ימים; מדד S&P 500 הוסיף 0.5%; מדד נאסד"ק , שטיפס לרמתו הגבוהה ביותר מעולם במהלך יום המסחר, נסגר כמעט ללא שינוי.

שוק האג"ח הממשלתיות האמריקאיות נסגר בעליות קלות, והתשואה על האג"ח ל-10 שנים נסוגה ב-0.01% לרמה של 2.95%, לאחר שבמהלך יום המסחר טיפסה לרמה של 2.97% - שיא של שישה שבועות. מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - נסחר כמעט ללא שינוי.

מניית אלפבית  קפצה ב-3.9% לשיא לאחר שהחברה האם של גוגל דיווחה על תוצאות כספיות שעלו על תחזיות האנליסטים הודות לצמיחה חזקה בעסקי הפרסום באינטרנט, ולמרות שספגה קנס חסר תקדים מהאיחוד האירופי. בעקבות זינוק המניה היום גדל שווי השוק של אלפבית ב-32 מיליארד דולר.

מניית ביוג'ן זינקה ביותר מ-4% לאחר שדיווחה על רווח רבעוני גבוה מהצפוי והעלתה את תחזית הרווח לשנת 2018 כולה. מניית ורייזון עלתה ב-1.5% לאחר שחברת הסלולר הגדולה ביותר בארה"ב רשמה רווח והכנסות רבעוניים שעלו על התחזיות הודות לגידול חד מהצפוי במספר המנויים.

מניית לוקהיד מרטין טיפסה ביותר מ-1% לאחר שיצרנית מטוס הקרב F-35 וטילי פטריוט דיווחה על רווח ומכירות רבעוניים גבוהים מהצפוי והעלתה את תחזיות הרווח וההכנסות השנתיים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מתיחות עם איראן ותמריצים בסין דחפו את הנפט לעליות

מחיר הנפט נסגר בעליות על רקע חששות כי המתיחות הגוברת בין ארה"ב לאיראן עלולה לגרום לשיבושים באספקת הנפט השווקים העולמיים, ולאחר שממשלת סין הודיעה על תמריצים לעידוד הצריכה המקומית.

החוזים על הנפט הגולמי מסוג טקסס מתוק למסירה בספטמבר נסגרו במחיר של 68.52 דולר לחבית, עלייה של 0.9%, בבורסת הסחורות של ניו יורק.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הזהב נסוג יום שני ברצף; קרוב לשפל של שנה

מחיר הזהב נסוג זה היום השני ברציפות לאחר שעליות בשוקי המניות העולמיים צמצמו את הביקוש למתכת היקרה, הנחשבת למקלט עבור המשקיעים בעתות משבר.

החוזים על הזהב למסירה באוגוסט נסגרו במחיר של 1,225.5 דולר לאונקייה, ירידה של פחות מ-0.1%, בבורסת הסחורות של ניו יורק. מחיר הזהב נמצא כעת במרחק נגיע משפל של שנה, של 1,224 דולר לאונקייה, בו נסגר ביום חמישי שעבר.

מחיר הזהב נפל ביותר מ-6% מתחילת השנה על רקע התחזקות הדולר בעולם, שפגעה באטרקטיביות של הזהב - שמחירו נקוב בדולרים - עבור משקיעים בעלי מטבעות אחרים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בורסות אירופה ביום הטוב מזה חודש; פז'ו-סיטרואן בשיא של עשור

בורסות אירופה רשמו את הזינוק היומי החד ביותר מזה חודש בעקבות דו"חות כספיים חזקים שפירסמו היום חברות ביבשת. מגזרי הרכב, הבנקאות וחומרי הגלם הובילו את העליות.

בורסת לונדון עלתה ב-0.7% ונסגרה בשיא של יותר מחמישה שבועות. פרנקפורט טיפסה ב-1.1%; פריז הוסיפה 1%. מדד המניות הכלל אירופי סטוקס 600 טיפס ב-0.9% - העלייה היומית החדה ביותר מזה חודש.

היורו מחק את הירידות שרשם בתחילת היום בעקבות נתוני ייצור שפורסמו היום בגרמניה שהצביעו על כך שמלחמת הסחר לא גבתה עד כה מחיר מהכלכלה הגדולה באירופה. המטבע האירופי נסחר ללא שינוי מול הדולר בשער של 1.1691 דולר ליורו.

מניית פז'ו-סיטרואן (PSA) נסקה בקרוב ל-15% ונסגרה ברמתה הגבוהה מאז קיץ 2008, לאחר שיצרנית המכוניות הצרפתית דיווחה על רווח גבוה באופן ניכר מתחזיות האנליסטים ומסרה כי החברה הבת אופל עברה לרווחיות.

מניית UBS קפצה ביותר מ-4% לאחר שהבנק השווייצי דיווח על תוצאות כספיות טובות מהצפוי.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ארה"ב: מדד הייצור מתחזק, ירידה במגזר השירותים

מדד מנהלי הרכש של מגזר השירותים בארה"ב נסוג ביולי לשפל של שלושה חודשים, ואילו המדד המקביל של מגזר הייצור טיפס לשיא של חודשיים, לפי נתונים ראשוניים שפירסמה היום חברת המחקר IHS מרקיט.

מדד מגזר השירותים נסוג לרמה של 56.2 נקודות, שפל של שלושה חודשים, לעומת רמה של 56.5 נקודות בחודש הקודם. מדד מגזר הייצור טיפס לרמה של 55.5 נקודות, שיא של חודשיים, לעומת 55.4 נקודות בחודש יוני.

מדד מעל לרמה של 50 נקודות משקף צמיחה בפעילות המגזר, ואילו מדד מתחת לרמה זו מצביע על התכווצות הפעילות הכלכלית.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

דו"חות חזקים לחברת הסלולר הגדולה ביותר בארה"ב

ורייזון , חברת הסלולר הגדולה ביותר בארה"ב, דיווחה היום על רווח והכנסות רבעוניים שעלו על התחזיות הודות לגידול חד מהצפוי במספר המנויים ברבעון השני של השנה. מניית ורייזון עולה ב-2.4% במסחר לפני הפתיחה בוול סטריט.

מספר המנויים החודשיים כולל טלפונים, מחשבי טאבלט ושעונים חכמים גדל ב-531 אלף מנויים ברבעון השני - יותר מתחזיות האנליסטים לגידול של 436 אלף מנויים.

ורייזון רשמה בתקופה המדווחת רווח של 4.25 מיליארד דולר, או רווח של דולר למניה - ירידה לעומת רווח של 4.48 מיליארד דולר, או רווח של 1.07 דולר למניה, ברבעון השני של 2017. עם זאת, בניכוי סעיפים חד פעמיים דיווחה החברה על רווח רבעוני של 1.2 דולר למניה - שישה סנט מעל לתחזיות האנליסטים.

בשורה העליונה רשמה ורייזון הכנסות של 32.3 מיליארד דולר, צמיחה של 5.4% לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת, ומעל לתחזיות האנליסטים להכנסות של 31.8 מיליארד דולר.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ביוג'ן עלתה על הציפיות בזכות מכירות ספינרזה; העלתה תחזיות

חברת ביוג'ן האמריקאית דיווחה על רווח רבעוני גבוה מהצפוי והעלתה את תחזית הרווח לשנת 2018 כולה, הודות לביקוש רב לתרופתה ספינרזה (Spinraza), לטיפול במחלת ניוון שרירים שדרתי.

מניית ביוג'ן קופצת ב-6% במסחר לפני הפתיחה בוול סטריט.

מכירות ספינרזה יותר מהוכפלו ברבעון השני של השנה ל-423 מיליון דולר - מעל לתחזיות האנליסטים למכירות של 394 מיליון דולר.

החברה רשמה ברבעון השני של השנה רווח נקי של 867 מיליון לעומת, עלייה קלה לעומת רווח של 863 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנה הקודמת. בניכוי סעיפים חד פעמיים דיווחה ביוג'ן על רווח רבעוני של 5.8 דולר למניה - הרבה מעל מתחזיות האנליסטים לרווח של 5.21 דולר למניה.

ביוג'ן גם העלתה את תחזית ברווח המותאם השנתי לטווח של 24.9-25.5 דולר למניה, לעומת תחזית קודמת לרווח של 24.2-25.2 דולר למניה.

החברה עלתה על תחזיות האנליסטים גם בשורה העליונה ורשמה ברבעון השני הכנסות של 3.36 מיליארד דולר לעומת מכירות של 3.08 מיליארד דולר בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

לראשונה זה חודשיים: ביטקוין פרץ מעל 8,000 ד'

ביטקוין, המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם, קפץ מעל למחיר של 8,000 דולרים לראשונה מזה חודשיים, על רקע סימנים להתעניינות מוגברת של משקיעים מוסדיים בשוק מטבעות הקריפטו.

ביטקוין קפץ ב-6.3% ביממה החולפת, ונסחר כעת במחיר של 8,174 דולרים, לפי נתוני טרייד-בלוק. ערך ביטקוין התקרב ל-20,000 דולרים בדצמבר, אך איבד השנה יותר ממחצית משוויו.

התחזקות ביטקוין לאחרונה נרשמה על רקע דיווחים על אישור קרוב בארה"ב של קרן נאמנות סחירה (ETF) של מטבעות קריפטו, ולאחר שמנכ"ל בלאקרוק לארי פינק אמר בשבוע שעבר כי קרן ההשקעות הגדולה בעולם בוחנת כניסה לתחום המטבעות דיגיטליים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אלי לילי שוקלת הנפקת חטיבת מוצרי הטיפול בחיות; המניה מזנקת

מניית אלי לילי מזנקת ב-5.7% במסחר המוקדם לרמה הגבוהה ביורת זה 17 שנים, לאחר שיצרנית התרופות דיווחה על עלייה ברווחים ובהכנסות ברבעון השני מעל לתחזיות הכלכלנים. כמו כן, החברה דיווחה כי היא שוקלת להנפיק את אלנקו (Elanco), חטיבת מוצרי הטיפול בחיות.

אלי לילי דיווחה על הפסד נקי של 259.9 מיליון דולר, או 25 סנט למניה, לעומת רווח של 1.01 מיליארד דולר ברבעון המקביל. בניכוי הוצאות חד פעמיות, ביניהם 3 מיליארד דולר על ארגון מחדש של החברה, הרווח למניה עמד על 1.5 דולר, לעומת תחזיות האנליסטים לרווח של 1.3 דולר למניה. הכנסות החברה עלו ב-9% ל-6.36 מיליארד דולר, לעומת תחזיות הכלכלנים להכנסות של 6.05 מיליארד דולר.

החברה צופה רווח של 5.4-5.5 דולר למניה ב-2018 כולה, מעל לתחזיות הכלכלנים לרווח של 5.15 דולר למניה ב-2018. "העלייה בהכנסות הגלובליות נבעה מגידול במכירות התרופות החדשות של החברה, ובמקביל הצלחנו לצמצם עליות ולהגדיל את הרווחיות", אמר דיוויד ריקס, מנכ"ל אלי לילי.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אסיה ננעלה בעליות; שנחאי התחזקה ב-1.6%

המסחר בבורסות אסיה ננעל בעליות שערים לאחר שהממשל הסיני הכריז על אמצעים חדשים לעידוד הצמיחה והיחלשות היואן. טוקיו עלתה ב-0.5%; הונג קונג הוסיפה 1.5% לערכה; שנחאי התחזקה ב-1.6%; סינגפור ירדה ב-0.2%; סיאול עלתה ב-0.4% וסידני הוסיפה 0.6% לערכה.

הדולר נסחר ביציבות מול המטבעות המובילים. הין עולה ב-0.1% ל-111.22 יואן לדולר. היואן הסיני יורד ל-6.811 יואן לדולר - הרמה הנמוכה בשנה האחרונה - לאחר שהממשל הסיני הכריז על נקיטת צעדים לעידוד הצריכה המקומית בעקבות מלחמת הסחר עם ארה"ב. בין היתר סין הכריזה על הטבות מס לעידוד מחקר ופיתוח והנפקת אג"ח להשקעה בתשתיות.

הנפט נסחר כעת בעליות קלות לאחר שאתמול עלה מחיר הנפט הגולמי במהלך המסחר ל-70 דולר לחבית בעקבות איום טראמפ על איראן. נפט מסוג טקסס מתוק עולה ב-0.04% ל-67.9 דולר לחבית. נפט מסוג ברנט עולה ב-0.2% ל-73.2 דולר לחבית.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

פג'ו מדווחת על עלייה ברווחים ובהכנסות

פג'ו, יצרנית המכוניות הצרפתית, דיווחה על עלייה בהכנסות וברווחים בארבעון השני של 2018, כשהדו"חות כוללים בראשנה גם את רווחי אופל אותה רכשה פג'ו בשנה שעברה.

הרווח הנקי במחצית הראשונה של 2018 עלה ל-1.48 מיליארד יורו (1.73 מיליארד דולר), לעומת 1.26 מיליארד יורו בתקופה המקבילה בשנה שעברה. הכנסות פג'ו עלו ב-40% ל-38.4 מיליארד יורו. תחזיות הכלכלנים היו לרווח נקי של 1.15 מיליארד יורו והכנסות של 38.37 מיליארד יורו. התוצאות למחצית הראשונה של 2018 כוללים את רווחי אופל, אותה רכשה פג'ו מג'נרל מוטורס תמורת 2.2 מיליארד דולר.

פג'ו דיווחה כי מכרה 2.18 מיליון מכוניות לעומת 1.58 מיליון מכוניות במחצית הראשונה של 2017. החברה חזרה על תחזיותיה ל-2018 כולה לצמיחה יציבה באירופה, צמיחה של 4% בדרום אמריקה, 10% ברוסיה ו-2% בסין.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

UBS עקף את התחזיות למרות פדיונות של 9 מיליארד דולר

חטיבת ניהול ההון של בנק ההשקעות השוויצי, שכמה מהאנשים העשירים בעולם מנהלים בו את הונם, החמיצה את תחזיות הכלכלנים זה הרבעון השני ברציפות. סרג'יו ארמוטי, מנכ"ל UBS, מיזג בתחילת השנה את עסקי ניהול ההון של הבנק השווייצי לחטיבה אחת שמנהלת יותר מ-2 טריליון דולר.

עם זאת ברבעון השני נרשמו פדיונות של נכסים בשווי של 9 מיליארד דולר מהבנק. הפדיונות פגעו בצמיחה של הבנק וחלקם נעשו בעקבות רפורמת המס שאושרה בארה"ב בדצמבר 2017.

ההכנסות ממסחר במניות , מט"ח ואשראי סייעו לתוצאות הבנק ברבעון השני. UBS דיווח על הכנסות של 569 מיליון פנרק שווייצי לפני מס, מעבר לתחזיות האנליסטים לרווח של 397 מיליון פרנק שווייצי. הרווח לפני מס של חטיבת ניהול ההון היה 1.04 מיליארד פרנק שווייצי ברבעון, מתחת לתחזיות הכלכלנים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הבנקים הובילו העליות בוול סטריט; תשואות האג"ח זינקו בארה"ב

בורסות וול סטריט נסגרו במגמה חיובית בעיקרה בהובלת מניות הבנקים, לאחר שהתשואה על האג"ח הממשלתיות בארה"ב טיפסה לרמתה הגבוהה ביותר זה למעלה מחודש. הדולר מתאושש משפל של שבועיים מול המטבעות המרכזיים בעולם.

מדד S&P 500 טיפס ב-0.2% - עלייה ראשונה מזה שלושה ימים; מדד נאסד"ק הוסיף 0.3%; מדד דאו ג'ונס  נסוג בפחות מ-0.1% בדרכו ליום שלישי ברציפות של ירידות, לאחר ששרי האוצר של 20 המדינות המתועשות (G20) הזהירו כי מלחמת סחר תפגע בצמיחה העולמית.

התשואה על האג"ח הממשלתיות האמריקאיות ל-10 שנים קפצה ב-0.07% לרמה של 2.96% - רמתה הגבוהה ביותר זה למעלה מחודש. מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - מטפס ב-0.3%.

המגזר הבנקאי בלט לטובה, ומניות ג'י.פי מורגן צ'ייס , ולס פרגו ו בנק אוף אמריקה טיפסו ב-2%-3%.

מניית טסלה  נפלה ביותר מ-3% על רקע דיווחים לפיהם יצרנית המכוניות החשמליות ביקשה החזרים כספיים מספקיה כדי לסייע לחברה לעבור לרווחיות. טסלה תפרסם את תוצאותיה הכספיות בשבוע הבא.

אלפבית , החברה האם של גוגל, תפרסם דו"חות רבעוניים לאחר סגירת המסחר בוול סטריט.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אפקט איומי טראמפ התפוגג: הנפט נסגר בירידות

מחיר הנפט נסוג לאחר שבתחילת היום נסחר בעליות אחרי שנשיא ארה"ב דונלד טראמפ איים על נשיא איראן חסן רוחאני כי האחרון ישוב ואיים על ארה"ב תסבול ארצו מהשלכות שכמוהן מעטים ראו בהיסטוריה". בציוץ, שנכתב כולו באותיות רישיות, כתב טראמפ: "אנחנו כבר לא מדינה שתסבול בשקט את דבריך המטורפים על אלימות ומוות. היזהר לך!".

החוזים על הנפט הגולמי מסוג טקסס מתוק למסירה בספטמבר נסגרו במחיר של 67.89 דולר לחבית, ירידה של 0.5%, בבורסת הסחורות של ניו יורק, לאחר שמהלך המסחר כבר טיפסו למחיר של 69.31 דולר לחבית.

עוד בשוק הסחורות: מחיר הזהב נסגר אף הוא בירידות על רקע התחזקות הדולר, אשר פגעה בביקוש למתכת היקרה. החוזים על הזהב למסירה באוגוסט נסגרו בניו יורק במחיר של 1,225.6 דולר לאונקייה, ירידה של 0.5%.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

חששות צמיחה הכבידו על אירופה; ריינאייר צללה ב-7%

בורסות אירופה נסגרו בירידות לאחר ששרי האוצר של 20 המדינות המתועשות (G20) הזהירו כי מלחמת סחר תפגע בצמיחה העולמית.

בורסת לונדון נסגרה בירידה של 0.3%; פרנקפורט נסוגה ב-0.1%; פריז איבדה 0.4%. מדד המניות הכלל אירופי סטוקס 600 ירד ב-0.2%.

מניית ריינאייר צללה ב-6.7% לאחר שחברת התעופה המוזלת דיווחה על ירידה של 20% ברווח ברבעון הראשון בעקבות שביתות עובדים וסיפקה תחזיות מאכזבות לרבעון השני.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ירידה מפתיעה במכירות הבתים בארה"ב; המחירים בשיא

מכירות הבתים בארה"ב ירדו במפתיע ביוני, ירידה חודשית שלישית ברציפות, לאחר שמחסור מתמשך בבתים בשוק דחף את מחירי הבתים לשיא.

המכירות של בתים קיימים בארה"ב ירדו בחודש שעבר ב-0.6% לקצב שנתי של 5.38 מיליון בתים, מסר היום איגוד סוכני הנדל"ן בארה"ב (NAR). מכירות חודשי מאי תוקנו כלפי מטה לקצב של 5.41 מיליון יחידות לעומת קצב של 5.43 מיליון יחידות שעליו דווח במקור.

כלכלנים צפו גידול של 0.5% במכירות בתים קיימים ביוני לקצב שנתי של 5.44 מיליון בתים.

המחיר החציוני של בתים שנמכרו ביוני טיפס לשיא של 276,900 דולרים, זינוק של 5.2% לעומת החודש המקביל בשנה הקודמת. היה זה גם החודש ה-76 ברציפות שבו נרשמה עלייה במחיר החציוני לעומת החודש המקביל.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מיקרוסופט על סף עקיפת גוגל בשווי השוק

מניית מיקרוסופט נמצאת בדרכה לשיא סגירה שני ברציפות בעקבות הדו"חות הרבעוניים החזקים שפירסמה בשבוע שעבר חברת התוכנה הגדולה בעולם.

בעקבות עליית המניה היום מטפס שווי השוק של מיקרוסופט ל-828 מיליארד דולר - מרחק של כשלושה מיליארד דולר משווי השוק של אלפבית , החברה האם של גוגל, שהיא החברה בעלת שווי השוק השלישי בגודלו בארה"ב אחרי אפל ואמזון.

מיקרוסופט דיווחה ביום חמישי על רווח והכנסות שעלו על תחזיות האנליסטים. אלפבית תפרסם את תוצאותיה הרבעוניות היום לאחר סגירת המסחר בוול סטריט.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ביטקוין שואב עידוד מפסגת G20; מטפס מעל 7,700 ד'

ערך ביטקוין, המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם, ממשיך לטפס לאחר הזינוק השבועי החד ביותר מאז אפריל.

המגמה החיובית נרשמת על רקע הודעת הסיכום של פסגת שרי האוצר של ששרי האוצר של 20 המדינות המתועשות (G20) שבה נאמר כי מטבעות קריפטו אינם מהווים סיכון משמעותי למערכת הפיננסית.

עוד נאמר בהודעה כי הטכנולוגיה שעליהן מבוססים מטבעות דיגיטליים תהיה בעלת השפעתה משמעותית על הכלכלה הגלובלית.

ערך ביטקוין טיפס ב-3.5% ביממה החולפת ונסחר כעת במחיר של 7,709 דולרים, לפי נתוני טרייד-בלוק.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

הסברו עקפה את התחזיות; המניה עולה ב-3% בטרום מסחר

מניית הסברו, יצרנית הצעצועים והמשחקים, הידועה במשחק מונופול, עולה ב-3% במסחר המוקדם בוול סטריט לאחר שהחברה דיווחה על עלייה ברווח בוהכנסות ברבעון השני, מעבר לתחזיות הכלכלנים.

הסברו דיווחה כי הרווח הנקי ברבעון השני ירד ל-60.3 מיליון דולר, או רווח של 48 סנט למניה, לעומת 67.7 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2017. תחזיות הככלנים היו לרווח של 29 סנט למניה. הכנסות החברה ירדו ל-904.5 מיליון דולר לעומת 972.5 מיליון דולר ברבעון המקביל, אך מעל לתחזיות האנליסטים להכנסות של 839.3 מיליון דולר.

"2018 הפכה לשנה בלתי צפויה, כאשר צותגי החברה נאלצים להתמודד עם קריסת טויס אר אס וההתפתחויות בשוק הקמעונות באירופה", אמר המנכ"ל בריאן גולדנר. הוא הוסיף כי החברה חיזקה את מותגיה עם רכישת "פאואר ריינג'רג".

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

אסיה ננעלה במגמה מעורבת; טוקיו ירדה ב-1.3%

המסחר בבורסות אסיהננעל במגמה מעורבת על רקע היחלשות הדולר ודיווחים כי הבנק המרכזי של יפן עשוי לשנות את מדיניותו המוניטרית. טוקיו ירדה ב-1.3%; הונג קונג ננעלה ללא שינוי ניכר; שנחאי התחזקה ב-1%; סינגפור ירדה ב-0.2%; סיאול וסידני איבדו 0.9% מערכן.

הין עולה ב-0.4% ל-110.94 ין לדולר בעקבות דיווחים כי הבנק המרכזי של יפן עשוי לשנות את המדיניות המוניטרית של הרחבה כמותית, במסגרתה רכש הבנק באופן קבוע אג"ח ממשלת יפן. אג"ח יפן ל-10 שנים עולה ל-0.083%.

מדד הדולר של ICE, העוקב אחרי שער הדולר מול המטבעות של שש שותפות סחר גדולות של ארה"ב - בהן היורו, הין והליש"ט - נסוג ב-0.1%, בהמשך לירידות ביום שישי לאחר שנשיא ארה"ב דונלד טראמפ האשים את אירופה וסין במניפולציות במטבע.

הנפט נסחר בעליות שערים קלות. נפט מסוג טקסס מתוק עולה ב-0.04% ל-69.3 דולר לחבית ונפט מסוג ברנט עולה ב-0.2% ל-73.2 דולר לחבית.