בעקבות הירידות במניית סינרון: החברה מייסדת "גלולת רעל" כדי למנוע השתלטות עוינת

אמש צנחה מניית החברה בכ-14.1% בעקבות החמצת תחזיות החברה בדו"חות הרבעון השלישי

ניר צליק
ניר צליק

אחרי שאמש החמיצה סינרון, המייצרת מיכשור רפואי אסתטי, את תחזיות השוק ורשמה הכנסות נמוכות יותר מאלה שפירסמה החברה באזהרת הרווח שלה מספר שבועות לפני פרסום הדו"חות, מכריזה החברה על "גלולת רעל".

החברה העניקה אופציה למי שהחזיק במניות החברה בסגירת המסחר ב-9 בנובמבר לרכוש שתי מניות חברה במחיר ביצוע של סנט אחד על כל מניה שהוא מחזיק, במידה ורוכש בודד או קבוצת רוכשים ירכשו מעל ל-15% ממניות החברה. בנוסף, במידה וקונה או קבוצת רוכשים יגיעו לאחזקה של 15%, יהיו זכאים מחזיקי המניות של החברה לקנות שתי מניות של החברה הרוכשת על כל מניה שבידם במחיר ביצוע של סנט אחד ממניות החברה הרוכשת.

סינרון, המייצרת ומשווקת מיכשור רפואי אסתטי, סיימה את הרבעון השלישי עם הכנסות של 28.5 מיליון דולר, ירידה של 13.9% לעומת הכנסות של 33.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. בכך החמיצה החברה את תחזית השוק המוקדמת שהיתה להכנסות של 29.6 מיליון דולר, ואילו סינרון עצמה כתבה באזהרת הרווח לפני שלושה שבועות כי היא צופה הכנסות של 29-30 מיליון דולר.

הירידה בהכנסות החברה לא פסחה גם על השורה התחתונה. סינרון סיימה את הרבעון עם רווח נקי של 2.2 מיליון דולר או 8 סנטים למניה, ירידה של 72.5% לעומת רווח נקי של 8 מיליון דולר או 28 סנט למניה ברבעון המקביל.

בניכוי הוצאות בגין אופציות רשמה החברה רווח נקי של 3.1 מיליון דולר או 11 סנט למניה, ירידה של 70.2% לעומת רווח נקי של 10.4 מיליון דולר או 37 סנט למניה ברבעון המקביל. החברה עצמה כתבה כי הרווח הנקי יעמוד על 3.4-3.7 מיליון דולר ברבעון והרווח למניה יעמוד על 11-13 סנט למניה. ציפיות השוק היו לרווח של 13 סנט למניה, כך שהחברה מחמיצה את תחזיות השוק.

אמש נפלה מניית סינרון ב-14.1%, ומאז תחילת השנה נפלה מניית החברה ב-43%, כאשר מחירה נסגר על 7.96 דולרים בלבד, המשקף לחברה שווי של 218 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן