סינרון הגדילה ההכנסות ל-34.1 מ' ד' אך השחיקה ברווחיות הגולמית הקטינה את הרווח הנקי ל-8.3 מ' ד'

החברה הציגה גידול של 14% במכירות מחוץ לארה"ב

שמואל שוסטר
שמואל שוסטר

סינרון מדיקל (סימול ELOS) המייצרת ומשווקת מכשור רפואי אסתטי, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2008. החברה דיווחה על גידול של 5.4% בהכנסות ל-34.1 מיליון דולר, זאת בהשוואה לרבעון המקביל ב-2007, אז הסתכמו הכנסות החברה ב-32.3 מיליון דולר. הגידול החד ביותר נרשם במכירות מחוץ לארצות הברית, שזינקו ב-14% לעומת התקופה המקבילה ב-2007 ובכך העלו את תרומת המכירות הבינלאומיות ל-47% מסך ההכנסות, כאשר שאר 53% הגיעו מצפון אמריקה.

בשורה התחתונה רשמה החברה רווח נקי של 8.3 מיליון דולר, או 30 סנט למניה בהשוואה לרווח נקי של 8.5 מיליון דולר, או 31 סנט ברבעון המקביל אשתקד. בניכוי הוצאות בגין תשלום אופציות והחזר מס שקיבלה החברה בהיקף של 1.5 מיליון דולר, הסתכם הרווח הנקי ב-10.2 מיליון דולר או 37 סנט למניה.

דורון גרסטל, מנכ"ל החברה אמר בעקבות פרסום הדו"חות כי את הגידול במכירות במהלך הרבעון הראשון ניתן לשייך בעיקר ליישום מודל עסקי מבוזר יותר מבעבר. "הכנסנו מוצרים חדשים ואסטרטגיית שיווק חדשה במטרה לפנות לדרישות של קהלי יעד ומערכי הפצה שונים בתעשיות הקוסמטיקה והרפואה".

"אנו מאמינים כי הזדמנויות הגידול החזקות הן בארצות הברית והן בשאר העולם צפויות להגיע משוק עיצוב הגוף. אנו שמחים לדווח על מכירות חזקות של קו מוצרי הוולה שלנו וכן על קבלת אישור של רשות התרופות האמריקאית לשיווק של מוצר הליפו לייט (LipoLite) שלנו. סינרון רואה את שוק עיצוב הגוף כמנוע צמיחה אסטרטגי, אשר במסגרתו נמשיך להציג מוצרים חדשניים במטרה להמשיך ולשמור על הובלת השוק".

בעקבות פרסום הדו"חות מוסיפה מניית החברה 3.6% לערכה והיא נסחרת במחיר של 15.79 המשקף לחברה שווי של 437 מיליון דולר. מניית החברה לא סיפקה נחת למשקעיה במהלך שניים עשר החודשים האחרונים לאחר שאיבדה 38%.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן