גנדיר של ישראל יובל ויהודית יובל-רקנאטי מימשה אופציה - רכשה מנקסוס 43.4% ממניות שגריר

נקסוס נותרה עם 56.6% מהחברה הבת; במימוש האופציה, הפכה גנדיר הלוואת בעלים בהיקף של 6.2 מיליון דולר שנתנה לנקסוס, למניות שגריר

עומרי כהן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עומרי כהן

קבוצת משקיעים בראשות חברת גנדיר השקעות, של ד"ר ישראל יובל ויהודית יובל רקנאטי, מימשה היום אופציה לרכישת 43.4% ממניות שגריר מערכות רכב, החברה הבת של נקסוס מערכות טלוקיישן. בעקבות מימוש האופציה, ירדו אחזקותיה של נקסוס בשגריר מ-100% ל-56.6%.

בתחילת 2005, רכשה נקסוס את חברת הגרירה ושירותי הדרך שגריר, במקביל לפעילותה בתחום האיתור וההשבה של כלי רכב גנובים. חלק מהרכישה מומן בעזרת הלוואה בהיקף של 6.2 מיליון דולר, שקיבלה נקסוס מקבוצת המשקיעים בראשות גנדיר. כנגד הלוואה, קיבלו המשקיעים אופציה לרכוש 43.4% מהחברה הבת.

היום מימשו המשקיעים את האופציה והקטינו את היקף ההלוואות של נקסוס ב-6.2 מיליון דולר. במקביל, הופחתו נכסים בלתי מוחשיים בהיקף של 5.8 מיליון דולר. להערכת נקסוס, היא צפויה לרשום רווח הון של 300 אלף דולר מהמהלך כולו.

יו"ר נקסוס ושגריר, יוסי בן שלום, ציין כי החלטת קבוצת המשקיעים לממש את האופציות לרכישת מניות שגריר, מהווה הבעת אמון בחברה ובפעילותה, והיא המשך ישיר לשיפור התוצאות הכספיות של החברה ברבעונים האחרונים.

את תשעת החודשים הראשונים של 2005, סיימה נקסוס עם הכנסות של 27.1 מיליון דולר והפסד נקי של 2.7 מיליון דולר (1.18 דולר למניה). אתמול נסחרה מניית נקסוס במחיר של 9 דולרים בנאסד"ק, המשקף לחברה שווי של 22.1 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

ירוחם אקסלרטור מיינדסט 2019

"סבב הגיוס הראשוני התבסס על חלום, עכשיו הוא התחבר למציאות"

גילעד אלטשולר. "זקן אחד, אלטשולר, הזהיר - ואף אחד לא שמע"

הוא צדק? הסיכון גדל, ונבואת הזעם של אלטשולר עלולה להתגשם