קבוצת משקיעים - בהם General Electric capital group מכרה 1.4% מוויריאנט תמורת 97 אלף דולר

המכירה בוצעה לפי מחיר של 2.5 דולרים למניה, לעומת מחירה אתמול שעמד על 2.4 דולרים למניה; הקבוצה החזיקה טרם המכירה בכ-9.1% ממניות ויריאנט

גולן פרידנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גולן פרידנפלד

קבוצת משקיעים הכוללת את General Electric Capital Group מכרה במהלך השבוע החולף 38,800 מניות של חברת ויריאנט (ורנט :ת"א), במחיר של 2.5 דולרים למניה. הקבוצה שהחזיקה עד כה 9.1% ממניות וירינאט מחזיקה לאחיר המכירה האמרוה ב-7.7% בלבד מנמיות החברה. מניות החברה נסחרו אתמול לפי מחיר של 2.4 דולר למניה.

בשבוע החולף דיווחה חברת TELVENT הספרדית, כי היא רוכשת 16% ממניות חברת ויריאנט הישראלית תמורת מיליון דולר. מחיר הרכישה שיקף לחברת ויריאנט שווי הנמוך בכ-25% משווי החברה בוול סטריט, שכן טלוונט רכשה את המניות במחיר של 1.85 דולרים למניה, לעומת מחיר המניה בבורסה באותו היום, שעמד על 2.47 דולרים למניה.

ויריאנט תדווח על תוצאות הרבעון השני ב-14 באוגוסט. דו"חות הרבעון הראשון שפורסמו לפני כשלושה שבועות, העידו על שיפור בעסקי החברה ביחס לרבעון הקודם. הכנסות החברה הסתכמו ב-2 מיליון דולר, צמיחה של 56% לעומת הכנסות הרבעון הקודם, הרביעי של 2002, אך צניחה של 52% לעומת הכנסות הרבעון המקביל.

הפסדיה הנקיים של החברה הצטמצמו ל-1.4 מיליון דולר, לעומת הפסד נקי של 4.3 מיליון דולר למניה ברבעון הקודם. ברבעון המקביל הצליחה החברה להוריד את הפסדיה לרמה של 300 אלף דולר. תחזית החברה לרבעון הבא כוללת המשך צמיחה בהכנסות לכ-2.6-2.8 מיליון דולר, ותזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת, אם כי בגובה סמלי בלבד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הבניין ברחוב ליליאן בתל אביב. הבניין נמצא לפני הריסה ובינוי מחדש במסגרת תמ"א 38/2

הדירה נמכרה ב-11.5 מיליון שקל - וזו הדירה הזולה ביותר שנמכרה בבניין

גאוטם אדאני. קבוצת אדאני כינתה את הדו"ח "מרושע בזדון", "מזויף" ו"מחקר לוקה בחסר"

"זו ההונאה העסקית הגדולה בהיסטוריה'': מניות אדאני ממשיכות לצנוח