פארמוס רשמה הפסד נקי של 4.3 מיליון דולר ברבעון השני לעומת הפסד של 3.3 מיליון דולר ברבעון המקביל

בקופת החברה 21 מיליון דולר במזומן ושווי מזומן; ההוצאות התפעוליות ירדו ב-2% ל-3.2 מיליון דולר, בעיקר הודות לירידה בהוצאות ההנהלה והוצאות המכירה של החברה

גולן פרידנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גולן פרידנפלד

חברת התרופות פארמוס (PARS:NASDAQ) העוסקת בפיתוח תרופת הדקסנבינול לטיפול בפגיעות ראש טראומטיות מדווחת היום על הפסד נקי של 4.3 מיליון דולר ברבעון השני של השנה, וזאת בהשוואה להפסד של 3.3 מיליון דולר ברבעון המקביל.

ההוצאות התפעוליות של החברה ירדו ב-2% ברבעון השני לרמה של 3.2 מיליון דולר, בעיקר הודות לירידה בהוצאות ההנהלה והכלליות והוצאות המכירה של החברה. הוצאות המחקר והפיתוח של החברה עלו ב-6% והסתכמו ברבעון השני של השנה ב-2.3 מיליון דולר.

פרופסור חיים אביב, יו"ר הדירקטוריון של פארמוס ומנכ"לה, ציין כי פיתוח תרופת הדקסנבינול נמצא כעת בשלב הסופי ובתהליכים לקראת קבלת האישורים המתאימים מטעם ה-FDA.

בחצי השנה ראשונה הסתכמו הפסדיה של פארמוס ב-8.8 מיליון דולר, בהשוואה להפסד של 8.3 מיליון דולר בתקופה המקבילה. עם זאת, בקופה של החברה נמצאים מזומנים ושווי מזומנים בהיקף כולל של כ-21 מיליון דולר.

עד עתה טופלו 675 חולים ב-70 מרכזים רפואיים בעולם במסגרת השלב השלישי בניסוי תרופת הדקסנבינול. פארמוס מצפה לטפל בחולים נוספים בכ-15 מרכזים נוספים ברחבי ארה"ב עד למחצית השנייה של שנת 2004.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הבניין ברחוב ליליאן בתל אביב. הבניין נמצא לפני הריסה ובינוי מחדש במסגרת תמ"א 38/2

הדירה נמכרה ב-11.5 מיליון שקל - וזו הדירה הזולה ביותר שנמכרה בבניין

גאוטם אדאני. קבוצת אדאני כינתה את הדו"ח "מרושע בזדון", "מזויף" ו"מחקר לוקה בחסר"

"זו ההונאה העסקית הגדולה בהיסטוריה'': מניות אדאני ממשיכות לצנוח