אלווריון רוכשת את אינווייב של ECI בכ-9.7 מיליון דולר במזומן ואופציה לרכישת 200 אלף מניות אלווריון

אלווריון רוכשת את כל נכסי והתחייבויות אינווייב, למעט מזומניה; העסקה תושלם עד סוף הרבעון הראשון; אלווריון צפויה לרשום הוצאה חד פעמית של 3 מ' ד'

גולן פרידנפלד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גולן פרידנפלד

ההערכות לגבי רכישת אינווייב של אי.סי.איי על ידי אלווריון הפכו היום לעובדה מוגמרת. אלווריון מדווחת כי רכשה את חטיבת אינווייב של אי.סי.איי בתמורה ל-9.7 מיליון דולר במזומן. בנוסף, תעניק אלווריון לאי.סי.איי אופציה לרכישת 200 אלף מניות רגילות שלה במהלך 5 שנים ובמחיר של 3 דולרים למניה. אלווריון רוכשת את כל נכסיה והתחייבויותיה של אינווייב למעט המזומנים. אלווריון צופה כי תשלים את העסקה עד לסיום הרבעון הראשון של 2003 וכי תרשום בגין הרכישה הוצאות חד פעמיות בהיקף של 3 מיליון דולר.

במסגרת הרכישה תקלוט אלווריון 150 מעובדי אינווייב ברחבי העולם. מחלקות המו"פ, השיווק והמכירות של אינווייב יועברו למטה אלווריון בתל אביב, בעוד שמתקני הייצור, בהם מועסקים כ-40 עובדים, יישארו במיקומם הנוכחי. באלווריון העריכו כי התרומה החיובית מרכישת אינווייב תבוא לידי ביטוי בתוצאותיה הכספיות עוד לפני תום שנת 2003. על פי ההערכות, בעקבות המיזוג צפויים לפרוש כ-100 מתוך 150 עובדי אינווייב.

אינווייב הינה מובילה בשוק לפתרונות תקשורת אלחוטית נייחת של קול ונתונים בעלי רוחב פס בינוני בטכנולוגיה של נקודה אחת למספר נקודות (Point-To-Multipoint).

צבי סלונימסקי, מנכ"ל אלווריון, מסר היום כי רכישת אינווייב מהווה מהלך חשוב לביסוס מעמדה של אלווריון כמובילה בתחום התקשורת האלחוטית הנייחת. לדבריו, "ההזדמנות לרכישת אינווייב תואמת את הערכותינו הקודמות כי תחום העברת הקול והנתונים ברוחב פס בינוני הינו פלח משמעותי משוק האלחוט רחב הפס וכי אינווייב הינה המובילה הברורה בשוק זה. קיבלנו תגובות חיוביות ביותר מלקוחותיה הרבים של אינוווייב הנוגעות למוצרים וליכולות המקצועיות של שירותיה", הוסיף סלונימסקי.

חזי לפיד, מנכ"ל אינווייב, מסר כי זוהי הזדמנות מצוינת עבור שתי החברות וכי הלקוחות והעובדים ייהנו מהסינרגיה החזקה הקיימת בין שתיהן.

כתבות מומלצות

נתניה פרוייקט גינדי

חשבתם שהדירות בישראל יקרות? חכו ל"מס מגדלים" של 20 אלף שקל לדירה

שכונת הדר בחיפה

"אפסיד 400 שקל בחודש למשך עשור, אבל זה יתאזן": המשקיעים החדשים בנדל"ן

RUSSIA EV CHARGERS

שוד הנחושת: מה קרה ל-7,000 טונות של המתכת - ולמה זה צריך להדאיג אותנו

ג'ניפר דודנה

התגלית שלה שינתה את העולם. איך צריך להשתמש בה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילוסטרציה קולג' סטודנטים

מה היא הדרך להשיג חיים טובים? הנוסחה שמזעזעת את הצעירים

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"