אי.סי.איי טלקום חתמה על הסכם למכירת חטיבת המערכות העסקיות שלה בתמורה ל-12.4 מיליון דולר

החטיבה תימכר לחברה חדשה בשם תדיראן מערכות עסקיות, בבעלות קבוצת משקיעים ובראשם רון ברגמן

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker digital

אי.סי.איי טלקום הודיעה כי חתמה על הסכם סופי עם חברה חדשה בשם תדיראן מערכות עסקיות, בבעלות קבוצת משקיעים ובראשם רון ברגמן. לפי ההסכם הסופי, תמכור החברה את חטיבת המערכות העסקיות שלה תמורת 12.4 מיליון דולר במזומן ושטרות הון לתדיראן מערכות עסקיות. העסקה צפויה להחתם בתוך 60 יום, בכפוף להשלמת בדיקת נאותות וקבלת אישורים מצדדים שלישיים וממועצות המנהלים של שתי החברות.

לאחר חתימת ההסכם, יועברו לידי תדיראן מערכות עסקיות כל הנכסים וההתחייבויות השייכים לחטיבת המערכת העסקיות של החברה, לרבות התחייבויות בסך 27.5 מיליון דולר הקשורות להסכמי פרישת עובדים.

החברה ציינה כי חטיבת המערכות העסקיות שלה מפתחת ומייצרת מרכזיות טלפונים פרטיות מותאמות לפרוטוקול אינטרנט (IP) עבור עסקים וארגונים. מכירות החטיבה עלו על 80 מיליון דולר בשנת 2000, והחטיבה מעסיקה כעת יותר מ-450 עובדים במספר אתרים בעולם.

דורון ענבר, מנכ"ל אי.סי.איי טלקום, אמר "מכירת חטיבת המערכות העסקיות משקפת את האסטרטגיה של החברה להתמקד במנועי צמיחה עיקריים, ובכללם 5 חברות חדשות שהוקמו לאחרונה, תוך ניתוק הדרגתי מתחומי עסקים אחרים. לחטיבת המערכות העסקיות יכולות רבות ולמעלה מ-30 שנות ניסיון בענף ה-PBX, ואני סמוך ובטוח כי היא תמשיך לשגשג ולהצליח במבנה הארגוני החדש".

רון ברגמן, נשיא תדיראן מערכות עסקיות, אמר: "כיום מיושמות טכנולוגיות מתקדמות במוצרי 'CORAL' של החטיבה, והיא זוכה להכרה כמפתחת חדשנית בתחום ה-PBX". ברגמן הבהיר כי תדיראן מערכות עסקיות תמשיך להשקיע במחקר ופיתוח ובשמירה על עמדת מנהיגות בטכנולוגיות החדשות.

עוד אמר ברגמן כי "תדיראן מערכות עסקיות תתמקד בהרחבת תיק המוצרים של החברה, לרבות השקתה של מערכת עסקית לדור הבא (NGBS) שהינה פלטפורמת PBX המבוססת על פרוטוקול אינטרנט. אנו מתכננים להגדיל את נתח השוק שלנו בעולם באמצעות בריתות אסטרטגיות והסכמי OEM, תוך שאיפה לשמור על המוניטין שצברה החטיבה בתחומי התמיכה והשירות ללקוח".

כתבות מומלצות

נתניה פרוייקט גינדי

חשבתם שהדירות בישראל יקרות? חכו ל"מס מגדלים" של 20 אלף שקל לדירה

שכונת הדר בחיפה

"אפסיד 400 שקל בחודש למשך עשור, אבל זה יתאזן": המשקיעים החדשים בנדל"ן

RUSSIA EV CHARGERS

שוד הנחושת: מה קרה ל-7,000 טונות של המתכת - ולמה זה צריך להדאיג אותנו

ג'ניפר דודנה

התגלית שלה שינתה את העולם. איך צריך להשתמש בה?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אילוסטרציה קולג' סטודנטים

מה היא הדרך להשיג חיים טובים? הנוסחה שמזעזעת את הצעירים

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"