יצרנית דורקס: "נפילה במכירות הקונדומים בעולם; עושים פחות סקס בגלל הקורונה"

מנכ"ל רקיט בנקיזר: "המגפה גובה מחיר כבד - נפסקו המפגשים המיניים החפוזים בין צעירים"

לוגו גרדיאן
גרדיאן
רופרט ניט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קונדומים

יצרנית מותג הקונדומים דורקס מסרה כי נרשמה נפילה במכירות, לאחר שהמגבלות שהוטלו בעקבות מגפת הקורונה גרמו לירידה בכמות הסקס שאנשים עושים בבריטניה וברחבי העולם.

לקסמן נרסימהאן, מנכ"ל ענקית מוצרי הצריכה הבריטית רקיט בנקיזר, שרכשה את דורקס ב-2010, אמר כי מכירות הקונדומים צנחו בגלל שאנשים אינם יכולים לקיים יחסי מין באותה התדירות, בשל מגבלות הריחוק החברתי המחמירות והנחיות לא לצאת מהבית.

נרסימהאן אמר כי כמות יחסי המין שאנשים מקיימים "ירדה בשיעור חד באיטליה", וכי צנחה גם בבריטניה ובמדינות אחרות מכיוון שאנשים הפסיקו לקיים מפגשים מיניים חפוזים. פגישות עם אנשים שאינם מתגוררים באותו משק הבית מנוגדים להנחיות בבריטניה.

"מה שאנחנו רואים זה שהנגיף גובה מחיר כבד ממספר המפגשים האינטימיים בבריטניה", הוסיף.

נרסימהאן ציין עוד כי צעירים בבריטניה מקיימים פחות יחסי מין באופן משמעותי לעומת התקופה שקדמה להטלת מגבלות התנועה ב-23 במארס. לדבריו, התגברות החרדות על רקע המגפה גם גררה ירידה בכמות הסקס אצל זוגות נשואים.

רקיט בנקיזר העריכה כי הביקוש לקונדומים יתאושש לאחר הסרת המגבלות על יציאה מהבית, וציינה כי הייצור במפעלי הקונדומים לא יצומצם.

נרסימהאן הוסיף כי גם בסין חלה ירידה בכמות יחסי המין במהלך תקופת הסגר, וכי הביקוש לקונדומים התאושש לאחר הסרת הסגר וחזר לרמה שבה היה לפני במשבר.

הכתבה המלאה של רופרט ניט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker