"אלוהים יעזור לנו!": רשת בית הוופל שסניפיה לעולם לא נסגרים הכריזה על "קוד אדום"

רשת וופל האוס האמריקאית, שסניפיה בארה"ב נשארים פתוחים גם בעת אסונות טבע קשים כמו סופות הוריקן, סגרה מאות סניפים ■ "מדד וופל האוס" שהמציא מנהל FEMA לשעבר ומשקף את עומקם של משברים, נצבע באדום

סוכנויות הידיעות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
https://www.flickr.com/photos/rpavich/9799137683/in/photolist-fVV9eH-bkHCvM-89wQHw-3Qw5Gx-2cPdFTo-bkJ3JZ-6jp4Ux-GoMc2-2qK7fm-A8BUm-5Ve5YL-8WNunT-5V9HiM-81Ezj-5V9H4K-788bnx-5V9HaD-5Ve5Uw-5V9Hft-p14Aa7-6VnJGG-5Ve65u-78jcS-rcQLPY-5hQbuF-bsDYqs-8xsVAL-6J8RUg-a9Jum6-8h1KA2-6jp36x-6jtd8j-3chXsn-9H59Q-bkJ5BK-Ce2V8X-auZ6A-7Xk6Hx-676a3j-57kowa-aNLBEa-thTexa-8Pe9fW-AeuWQ-7X1Kac-6xSmFA-dzwvJh-cdVHcf-5P6qjx-9osBLK
סניף של וופל האוסצילום: rpavich

רשת המסעדות האמריקאית וופל האוס (Waffle House), הידועה כמי שסניפיה לעולם לא נסגרים - אפילו לא בעת אסונות טבע קשים כמו סופות הוריקן או טורנדו - סגרה מאות סניפים ברחבי ארה"ב.

עבור חובבי הרשת ורבים אחרים זהו צעד דרמטי שכן וופל האוס נודעה כמי שממשיכה לשרת ולסייע לקהילות ברחבי ארה"ב גם בעתות המשבר הקשות ביותר, דיווח אתר החדשות מרקטווץ'.

קרייג פוגאטה, לשעבר ראש סוכנות החירום הפדרלית של ארה"ב (FEMA), אף המציא בזכותה את "מדד וופל האוס" (Waffle House Index) שמשקף את עומקם של משברים. "אם הגעת למסעדת וופל האוס והיא סגורה - המצב ממש רע", אמר קרייג כבר לפני כעשור.

מדד וופל האוס מבוסס על מפת זמינות סניפי הרשת, כאשר עבור סניפים שבהם מוגשות כל המנות שבתפריט, המדד ירוק. עבור סניפים שבהם מוגשות רק חלק מהמנות, המדד צהוב, וכאשר סניף סגור, המדד אדום - תופעה נדירה בדרך כלל.

בשבוע שעבר עוד היתה מפת זמינות סניפי וופל האוס צבועה כולה בירוק מאחר שכל המסעדות בארה"ב היו פתוחות, לפחות לאיסוף עצמי. אולם התמונה השתנתה ככל שחלפו הימים, ועל פי העדכון האחרון 429 מסניפי הרשת אדומים - כלומר סגורים לחלוטין - ואילו 1,563 סניפים ירוקים, כלומר ממשיכים להציע את כל המנות בתפריט.

מעריצים אדוקים של וופל האוס הגיבו בתדהמה על סגירת סניפי הרשת. "וופל האוס סוגרת סניפים בגלל הוירוס! אלוהים יעזור לנו! הסוף מתקרב!", כתב מייק האקבי, מושל ארקנסו לשעבר ומקורבו של הנשיא דונלד טראמפ, בציוץ בחשבונו בטוויטר.

"סגירת וופל האוס היא בהחלט הפרש הרביעי של יום הדין", צייצה מעריצה מזועזעת אחרת תוך התייחסות לארבעת פרשי האפוקליפסה המוזכרים בחזון יוחנן בברית החדשה, המתאר את מאורעות אחרית הימים.

"אתם לא רוצים להקשיב למומחי הבריאות? או-קיי, מאות סניפים וופל האוס נסגרו. לכו הביתה ותישארו שם", צייץ משתמש אחר בטוויטר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker