חברת תעופה ניו זילנדית מציגה: תאי שינה במחלקת תיירים

אייר ניו זילנד, שמפעילה קווי טיסה ארוכים במיוחד, רשמה פטנט על מערכת "סקיי-נסט", ובשנה הבאה תחליט אם להתקין אותה במטוסיה ■ התשלום על השינה במיטה יתבצע בנפרד להזמנת המושב

לוגו גרדיאן
גרדיאן
מערכת הסקיי-נסט. שש מיטות באורך 2 מטרים
מערכת הסקיי-נסט. שש מיטות באורך 2 מטריםצילום: צילום: אייר ניו זילנד

חברת התעופה אייר ניו זילנד השיקה היום (רביעי) את סקיי-נסט (Skynest) - מערכת של תאי שינה באורך שני מטרים, המסודרים בשלוש קומות, שהחברה שוקלת להתקין במחלקת התיירים בכמה ממטוסיה.

מייק טוד, סמנכ"ל השיווק של החברה, אמר כי הסקיי-נסט מכוון לכמה מהטיסות הארוכות ביותר של החברה, ובהן קו אוקלנד-ניו יורק שיושק ב-2021 – טיסה שאורכת 17 שעות ו-40 דקות. עם זאת, ההחלטה על ההתקנה הסופית של המערכת תתבצע רק בשנה הבאה, לפי טוד, והיא עדיין טעונה אישור רגולטורי.

פרט למיטות, מערכת סקיי-נסט תצויד בכריות בגודל מלא, מצעים ושמיכות, אטמי אוזניים, ווילון שיאפשר פרטיות. אייר ניו זילנד בוחנת גם אפשרות להתקנת שכלולים נוספים כמו שקע USB ומנורת קריאה.

מחיר השימוש במיטה לצרכנים טרם נקבע, לפי דברים שאמרה דובר מטעם החברה לגרדיאן אוסטרליה, אבל הוא יעמוד בנפרד למחיר הזמנת מושב במטוס. במקום לרכוש מקום במיטה לטיסה המלאה, הצרכנים יוכלו לרכוש מקטע זמן שבו תתאפשר להם גישה למיטה. "העיצוב הוא בעצם של תא שאתה נכנס אליו במהלך הטיסה", היא אמרה. "הלקוח עדיין ישלם על המושב במחלקת התיירים בנפרד עבור קטעי הטיסה האחרים".

החברה אמרה שאם הסקיי-נסט אכן יותקן לבסוף במטוסיה, היא תאפשר גם לחברות אחרות להשתמש במוצר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker