פייפאל אסרה תשלומים לעשרות אלפי שחקני פורנו שעובדים בפורנהאב

אתר הפורנו הודיע אתמול כי פייפאל ניתקה את שירות התשלומים, שבו משתמשים עשרות אלפי שחקני פורנו כדי לקבל תשלומים מקוונים

סוכנויות הידיעות
אתר פורנהאב
אתר פורנהאבצילום: John Locher/אי־פי

אתר פורנהאב הודיע אתמול כי פייפאל החליטה להפסיק את שירותי התשלום לעשרות אלפי שחקני פורנו (PornHub Model) שמשתמשים בפלטפורמה. "אנו המומים מהחלטת פייפאל להפסיק את התשלומים ליותר מ-100 אלף שחקנים שמסתמכים על שירותי התשלום למחייתם", נכתב אמש בבלוג של פורנהאב.

החברה קראה לשחקנים שבחרו באפשרות של שימוש בפייפאל בחשבונותיהם, לבחור באפשרויות אחרות, ובהן הפקדות ישירות לחשבון הבנק, צ'קים ומטבעות דיגיטליים. פורנהאב הכריזה כבר באפריל 2018 כי תקבל תשלומים דרך המטבע הדיגיטלי verge, בטענה שהוא יעניק למשתמשים פרטיות. האתר מסר ביוני האחרון כי יקבל תשלומים דרך המטבעות הדיגיטליים טרון וזיקאש, אף שנראה כי האפשרות הזאת אינה כוללת תשלום לשחקנים.

עם יציאתה של פייפאל, ייתכן שהשחקנים באתר פורנהאב יעברו לשימוש במטבעות דיגיטליים - בייחוד מאחר שבנקים עשויים להקפיא את חשבונותיהם אם יבינו כי התשלומים שהם מקבלים קשורים לפורנו. המטבע הדיגיטלי verge לא הושפע מהחדשות ומחירו יורד כעת ב-2.6% ל-0.0038 דולר, לפי נותני אתר קוין-מרקט-קאפ.

עם זאת, רוב האנשים לא יודעים כיצד להשתמש במטבעות דיגיטליים וכיצד להמיר אותם למטבעות פיאט, כך ייתכן שמעט מאוד שחקנים בפורנהאב יאמצו אותם. אנשים בקהילת הקריפטו קראו לפורנהאב להרחיב את השימוש במטבעות דיגיטליים למטבעות מוכרים יותר כמו ביטקוין, לייטקוין ואחרים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker