בעיות באובר: שני דירקטורים נוספים עוזבים את החברה

אריאנה האפינגטון, מייסדת אתר החדשות האפינגטון פוסט, ומאט קולר, שותף בקרן ההון סיכון בנצ'מרק, הודיעו על עזיבת דירקטוריון חברת שיתוף הנסיעות

סוכנויות הידיעות
אריאנה האפיגנטון
אריאנה האפיגנטוןצילום: Getty Images

שני דירקטורים באובר יעזבו את החברה, כך הודיעה אתמול (רביעי) החברה לאחר נעילת המסחר בוול סטריט. אריאנה האפינגטון, מנכ"לית Thrive Global ומייסדת האפינגטון פוסט, ומאט קולר, שותף בקרן ההון סיכון בנצ'מרק, הודיעו לאובר על תוכניתם לעזוב השבוע, כך חשפה החברה בדיווח לרשות ניירות ערך האמריקאית (SEC). שתי ההתפטרויות נכנסו לתוקפן ביום ההודעה.

כך, לבנצ'מרק, אחת המשקיעות באובר, כבר אין מושב בדירקטוריון חברת שיתוף הנסיעות. קולר החליף את ביל גרלי ב-2017, עת החברה היתה מעורבת בכמה שערוריות. האפינגטון וקולר מצטרפים לראיין גרייבס, העובד הראשון של אובר, שעזב את הדירקטוריון במאי, מעט לאחר הנפקת החברה.

האפינגטון מסרה בדיווח ל-SEC כי היא מרגישה שלא תוכל להקדיש מספיק זמן ואת תשומת הלב הראויה למילוי חובותיה בדירקטוריון, ולכן היא פורשת. "אלו היו שלוש שנים בלתי נשכחות, ואני אסירת תודה על כך שהיתה לי הזדמנות לעבוד לצד חבריי בדירקטוריון ולראות את העבודה המופלאה של אלפי עובדי אובר בעולם", היא אמרה.

קולר לא סיפק סיבה לעזיבת אובר, אך אמר בהצהרה שצורפה לדיווח ל-SEC כי "לי ולשותפיי בבנצ'מרק יש את הזכות ללוות את אובר במסע הארוך עוד מגיוס סדרה A לפני עשור. אני מרוצה ממצבה הנוכחי של החברה, נרגש לקראת העתיד ומודה לכל העובדים, המנהלים, הנהגים והלקוחות של אובר בעבר ובהווה". אובר מסרה כי עזיבת הדירקטורים לא נבעת מחילוקי דעות עם החברה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker