מתלבטים אם להחליף לתינוק חיתול? חכו להתראה מהאפליקציה

פמפרס תשיק בסתיו הקרוב חיתול חכם - שמאותת להורים כאשר הוא רטוב ועוקב בעזרת חיישנים אחר שנתו של התינוק

תינוק ישן בעריזה
צילום: VOISIN / PHANIE / AFP
סוכנויות הידיעות

אם אתם הורים צעירים המתקשים לעקוב אחר היציאות של התינוק הקטן שלכם, פמפרס רוצה לעזור לכם.

מותג החיתולים ישיק בסתיו הקרוב קו חדש של חיתולים חכמים, לומי, שבעזרת חיישנים עוקבים אחר השתן של התינוק ושולחים להורים התראה כשצריך להחליף אותם. החיתול החכם שולח התראות כשהתינוק עושה פיפי, אך לא קקי. בכל פעם שההורים יבדקו את האפליקציה, היא תראה להם אחד משלושה מצבים של החיתול: יבש, רטוב, או רטוב מאוד. בנוסף, החיתול גם מגיע עם מוניטור שמאפשר להורים לעקוב אחר שנתו של התינוק דרך אפליקציה.

רופאי ילדים ממליצים להורים טריים לעקוב אחר מספר היציאות של התינוקות שלהם, במיוחד בשבועות הראשונים לחיים. למרות זאת, הצורך במוצר שיאותת בכל פעם שהתינוק זקוק להחלפת חיתול מוטל בספק. החיתולים הקיימים של פמפרס כבר כוללים פס שמשנה את צבעו בכל פעם שהחיתול רטוב.

דובר מטעם פמפרס הסביר ל-CNN: "הורים לא ביקשו התראה לפיפי או קקי; הם רצו משהו דומה לשעונים החכמים של ימינו. חיישן הפעילות עוקב אחר שנת התינוק והיות שהוא נמצא על החיתול, הוא גם יכול לבדוק גם אם הוא רטוב".

האגיס, המתחרה הגדולה של פמפרס, הציגה בשנה שעברה בדרום קוריאה מוצר דומה, של חיתול ששולח להורים הודעת טקסט בכל פעם שהוא מתמלא בצואה.

מוצרים כגון אלה מעלים כמובן שאלות בנוגע לאבטחה ופרטיות. במוצר של פמפרס, למשל, יכיל החשבון של כל תינוק את השם, המין, תאריך הלידה וארכיון של צילומי היממה האחרונה מהמוניטור, בנוסף לתמונת פרופיל, אם ההורים ירצו בכך. "אנחנו לוקחים את נושא הפרטיות והאבטחה מאוד ברצינות", אמר דובר פמפרס ל-CNN. "רק מחזיקי חשבונות של לומי מזוהים יוכלו לגשת לנתונים של התינוקות שלהם באפליקציית לומי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker