מולטי מיליונר מסתורי יממן קמפיין להפלת אלכסנדריה אוקסיו-קורטז

המיליונר משתף פעולה כבר עכשיו עם שלושה מתמודדים פוטנציאליים על מקומה של האקטיביסטית בת ה-29 בקונגרס בבחירות הבאות

סוכנויות הידיעות
אוקסיו-קורטז  בניו יורק, בשבוע שעבר
אלכסנדריה אוקסיו-קורטזצילום: LUCAS JACKSON/רויטרס

שלושה חודשים אחרי שנכנסה לקונגרס, כבר אפשר לומר בבירור שאלכסנדריה אוקסיו-קורטז בת ה-29 היא הכוכבת העולה של המפלגה הדמוקרטית. ויש מי שכבר פועלים להפיל אותה.

מולטי מיליונר מסתורי חבר ליריביה הרפובליקאים של אוקסיו-קורטז במחוז שמטעמו נבחרה בניו יורק, כדי לסייע להם להביס אותה בבחירות הבאות, כך מדווח "ניו יורק פוסט". הבולטת מבין היריבים האלה היא העיתונאית ממוצא מצרי רות פפזיאן, היחידה שכבר הודיעה על כוונתה להתמודד. פפזיאן נעזרת בשירותיו של קורי לוונדובסקי, לשעבר מנהל הקמפיין של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ.

שלושת היריבים של אוקסיו-קורטז, שעמם נמנים גם מורה ומפיק רדיו שמרן, טוענים כי היא הזניחה את המחוז שלה, שכולל את החלק הצפוני-מזרחי של הברונקס והחלק הצפוני-מערבי של קווינס.

העיתונאית רות פפזיאן, שתתמודד מול אלכסנדריה אוקסיו-קורטז בבחירות הבאות על מקום בבית הנבחרים
העיתונאית רות פפזיאןצילום: צילום מסך

"היא מתעלמת לחלוטין מאנשים במחוז הזה", אמרה פפזיאן ל"ניו יורק פוסט". "אני חיה כאן כל חיי, אני מכירה את הלב והנשמה של הקהילה הזאת. אנשים כאן נלחמו בציפורניים להגיע למעמד הביניים, ולא ניתן שירוששו אותנו עם מסים גבוהים כדי לממן את הניו דיל הירוק או מדיקייר לכל", הוסיפה, כשהיא מתייחסת לשתיים מהתוכניות שמקדמת אוקסיו-קורטז.

מייק רנדינו, יו"ר המפלגה הרפובליקאית בברונקס, אמר ל"פוסט" כי הוא בקשר עם התורם העשיר. הוא סירב לנקוב בשמו, אך הסכים לומר כי הוא "שווה יותר מ-200 מיליון דולר, ובעל הרבה קשרים במנהטן, שיעזרו לגייס כספים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker