משטרת בריטניה חוקרת תגלית של עצם אנושית בגרביים שנקנו בפרימארק

לקוח שרכש זוג גרביים בחנות פרימארק בעיר קולצ'סטר בבריטניה ב-10 בדצמבר גילה עצם אנושית בגרב ■ מפרימארק נמסר כי החברה מתייחסת לנושא ברצינות רבה וכבר החלה בחקירה במפעלי הספקים כדי לגלות היכן יוצרו הגרביים

לוגו גרדיאן
גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
חנות פרימארק
חנות פרימארקצילום: SIMON DAWSON/רויטרס

משטרת בריטניה חוקרת גילוי של עצם אנושית בזוג גרביים שנקנו בחנות פרימארק. משטרת אסקס מסרה כי הגרביים נקנו מחנות פרימארק בעיר קולצ'סטר ב-10 בדצמבר וכי העניין דווח למשטרה ב-2 בינואר.

"הבלשים ממשיכים בחקירה בעקבות גילוי מה שאנו מאמינים שהוא חלק מעצם אנושית בזוג גרביים של פרימארק", מסר דובר המשטרה. "העצם לא נראית תוצאה של טראומה שהתרחשה באחרונה לאדם ולא היה עליה עור או חלקים אחרים. אנחנו שומרים על קשר עם החנות, שמבררת עם הספקים שלה לגבי פרטים נוספים על המקרה. החקירה נמשכת", מסרה המשטרה.

המשטרה מסרה כי ללא בדיקות מקיפות, השוטרים לא יכולים לדעת מה מקור העצם וגילה. דובר פרימארק מסר כי "פרימארק מתייחסת לנושא ברצינות רבה וכבר החלה בחקירה במפעלי הספקים כדי לגלות היכן יוצרו הגרביים. אין עדויות לכך שקרה מקרה שקשור לכך באחד המפעלים, כך שניתן להניח כי העצם הונחה בגרביים על ידי אדם אינדיבידואלי מסיבות לא ידועות.

"פרימארק נתקלה במקרים יחידים בעבר, שהתברר כי הם היו מתיחה. קמעוניות אחרות משתמשות במפעל והוא תחת ביקורת שנים רבות. פרימארק מתנצלת בפני הלקוח שמצא את העצם על כל מצוקה שנגרמה לו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker