סייבר מאנדיי שבר שיאים; יום הקניות הגדול בתולדות אמזון

המכירות קפצו ביותר מ-19% לשיא של 7.9 מיליארד דולר - יום הקניות המקוון הגדול בתולדות ארה"ב ■ אמזון: מכרנו 18 מיליון צעצועים ו-13 פריטי הלבשה בסייבר מאנדיי ובלאק פריידי ביחד

סוכנויות הידיעות
אחד המרכזים הלוגיסטיים של אמזון במהלך סייבר מאנדיי
אחד המרכזים הלוגיסטיים של אמזון במהלך סייבר מאנדייצילום: בלומברג

קדחת עונת הקניות בארה"ב שוברת שיאים: המכירות באינטרנט ביום מבצעי ההנחות המקוון סייבר מאנדיי שהתקיים אתמול זינקו ב-19.3% לעומת השנה הקודמת, לשיא של 7.9 מיליארד דולר, לפי נתונים שפירסמה אדובי אנליטיקס היום (שלישי). בכך הפך ליום הקניות המקוון הגדול בתולדות ארה"ב.

הקניות היו גבוהות במעט מהתחזיות המוקדמות של אדובי למכירות של 7.8 מיליארד דולר. אמזון , קמעונאית האינטרנט הגדולה בעולם, מסרה היום כי סייבר מאנדיי היה יום המכירות הגדול בתולדותיה. ענקית המסחר המקוון לא פירסמה את סך המכירות, אולם ציינה כי מכרה יותר מ-18 מיליון צעצועים ו-13 מיליון פריטי הלבשה במהלך סייבר מאנדיי ובלאק פריידי, שצוין שלושה ימים קודם לכן, ושמבשר באופן רשמי על פתיחת עונת קניות החגים בארה"ב.

מכירות בלאק פריידי הסתכמו ב-6.2 מיליארד דולר, גידול של 23.6% לעומת השנה הקודמת, לפי נתוני אדובי. למרות מכירות השיא, הקניות המקוונות בסייבר מאנדיי ובלאק פריידי גם יחד לא הסתכמו אפילו בכדי מחצית מהמכירות באינטרנט של עליבאבא ביום הרווקים הסיני, יום הקניות המקוונות השנתי הגדול בסין, המתקיים ב-11 בנובמבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker